Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy okres po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: pierwszy okres po porodzie

    Ja miewałam polesne miesiączk i ipo porodzie i przed porodem i nie zauważyłam jakiś dużych różnic, albo przynajmniej ich nie pamiętam.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: pierwszy okres po porodzie

      Ja przed ciążą mialam mniej bolesne miesiaczki, teraz to gorzej jak przy porodzie. Aż musze brać tabletki, bo pierwsze trzy godziny są straszne.

      Skomentuj


        #48
        Odp: pierwszy okres po porodzie

        Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
        Ja przed ciążą mialam mniej bolesne miesiaczki, teraz to gorzej jak przy porodzie. Aż musze brać tabletki, bo pierwsze trzy godziny są straszne.
        ojej nie dobrze ,a bierzesz jakieś specjalne leki wtedy czy tylko przeciwbólowe? Ja pamiętam że kiedys dobrze działała na mnie No-spa

        Skomentuj


          #49
          Odp: pierwszy okres po porodzie

          Właśnie mam zapas Nospy w domu i nimi się ratuje. Dobrze jak męża mam wtedy w domu, to zajmuje się małym, bo ja z łóżka nie mogę wstać. zazwyczaj po dwóch -trzech godzinach przechodzi.

          Skomentuj


            #50
            Odp: pierwszy okres po porodzie

            u mnie pierwszy okres 11 miesięcy po porodzie, bolało jak przed ciążą, lało się tak samo. Wiele z was bierze Nospę na bóle okresowe, u mnie niestety nie działa ona na ból, a za to zwiększa krwawienie

            Skomentuj


              #51
              Odp: pierwszy okres po porodzie

              Zaczęłam brać tabletki i miałam plamienia, potem, gdy je odstawiłam to okres był raczej normalny i pojawił się 3 miesiące od odstawienia, a pół roku po porodzie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X