Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy okres po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Dziwna Sprawa

    Ja mam trzy miesieczna coreczke, karmie piersia, ale,, dwa miesiace po porodzie juz zaczelam miec,... regularne cyckle, po prostu miesiaczka jak w zegarku, tak samo jak przed ciaza, z tym, ze teraz wogole nie boli, jedyna roznica, tak samo obfita jak wtedy, czyli srednio obfita, i ... cyckle super regularne... to z jednej strony dobrze, bo juz moge sie starac o drugie, ale z drugiej strony myslalam, ze bedzie jak u innych dziewczyn, ze karmienie mi oszczedzi troche.. na szczescie sa bezbolesne i lekkie, ale nie tesknilam za nimi










    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: pierwszy okres po porodzie

      witam,mam córeczkę w wieku 8mc13dni i własnie dzisiaj dostałam okres(brzuchol bardzo boli),kilka dni temu przestalam ja karmic piersią.

      Skomentuj


        #33
        Odp: pierwszy okres po porodzie

        Hej.
        jestem 6 mieięcy po porodzie pierwszy okres miałam ponad miesiąć po porodzie i był normalny bez bólu,miesiąc później miałam jeden dzień plamienia i od tamtej pory nic. ostatnio boli mnie brzuch coraz bardziej i cos mi sie wydaje ze jestem przed okresem. czy mam racje? czy jest to mozliwe ze do poki bede karmila piersia nie bede miala prawdziwego okresu i bede bezpieczna?

        Skomentuj


          #34
          Odp: pierwszy okres po porodzie

          To że w czasie karmienia piersią nie można zajść w ciążę to totalna bzdura.Owulacja występuję przed okresem a karmiąc dziecko piersią nigdy tak dokladnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy wróci płodność.
          Ja jakoś nie wierzę że miałaś pierwszy okres w miesiąc po porodzie,moim zdaniem było to jeszcze krwawienie po połogowe.


          Skomentuj


            #35
            Odp: pierwszy okres po porodzie

            Anno ja dostałam pierwszą miesiączkę przed 6 tyg po porodzie.Pamiętam jak miałam iść na kontrolę ale parę dni wcześniej dostałam @..a połóg trwał krócej
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #36
              Odp: pierwszy okres po porodzie

              Ja dostałam w 7 miesiącu po porodzie- jak odstawiłam dzieci od piersi. Nastawiałam sie na wielki ból, a było jak przed ciążą. ale miesiace bez okresu, to był raj

              Skomentuj


                #37
                Odp: pierwszy okres po porodzie

                ja się boję najbardziej tego okresu gojenia, będą bliżnaczki a ja taka mała jestem...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: pierwszy okres po porodzie

                  Napisane przez madzixx Pokaż wiadomość
                  ja się boję najbardziej tego okresu gojenia, będą bliżnaczki a ja taka mała jestem...
                  też urodziłam bliźniaki- naturalnie. I też jestem, można powiedzieć mała- wzrost 165cm, waga 52 kg. Ale okres gojenia nie był aż tak straszny. Tylko po porodze przez pierwsze 3 doby nie mogłam usiąść, a nawet jakikolwiek ruch , to był koszmar!!! dobrze, że cały możliwy dla mojego męża wolny czas spędzał ze mną. Po powrocie do domu robiłam nasiadówki, ale tak naprawdę wszystko minęło dopiero po miesiacu- znaczy sie jakikolwiek ból. Pewnie to sprawa indywidualna organizmu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: pierwszy okres po porodzie

                    ja dostałam okres po 2 miesiącach od porodu(połóg trwał 5 tygodni)...nic się w tych sprawach nie zmieniło oprócz tego że w końcu mam bezbolesne @...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: pierwszy okres po porodzie

                      u mnie czas gojenia po porodzie byl najgorszy!! trwal ponad miesiac,a dwa miesiace po porodzie dostałam okres i również mam teraz bezbolesny,a jeszcze przed ciążą miałam taki że bez tabletek nie dalabym rady wytrzymac.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: pierwszy okres po porodzie

                        Ja pierwszy okres po połogu dostałam po 5 miesiacach ależ byłam szczęśliwa, że tyle od niego odpoczęłam nie był bardziej obfity niż te przed ciążą, a co zabawne to dostałam go tego samego dnia co zawsze
                        potem przez 6 miesiecy normalnie z mniejszymi bólami... a miałam takie, że ketonal ledwo dawał radę:/ i teraz znowu odpoczywam od okresu ciekawe ile minie tym razem


                        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                        ---------------------------------------------------

                        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: pierwszy okres po porodzie

                          Ja szybko bo trochę ponad miesiąc po porodzie ponownie dostałam okresu i był on obfity. Zdecydowanie bardziej obfity niż te które miałam przed ciążą.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: pierwszy okres po porodzie

                            Pierwszy okres po porodzie zazwyczaj jest bardziej obfity.
                            Polecam mojego bloga www.szczesliwamama.pl

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: pierwszy okres po porodzie

                              Ja pierwszy miałąm pół roku po porodzie i nie był on w żaden sposób wyjątkowy szczerze mówiąc. Za to drugi mnie zaskoczył, bo właściwie był plamieniem... Teraz czekam na trzeci.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: pierwszy okres po porodzie

                                U mnie trzy miesiące po porodzie. Pamiętam, że nie był obfity, ale brzuch bolał bardziej niż przed ciażą. Praktycznie to od poczatku dostawałam regularnie i tak mam do dnia dzisiejszego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X