Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porod rodzinny- ile kosztuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    mój maz był przy porodzie, z tego co wiem u nas można korzystac z piłek itd ale ja nie zdażyłam, wszystko musiałam mieć swoje a wkładów poporodowych dali 1 paczkę, nic nie płaciliśmy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja rodziłam w prywatnej klinice, tam za rodzinny poród placiło się 200zł.

      Skomentuj


        #18
        byla do dyspozycji pilka,prysznice ale takie rzeczy jak.podkłady - trzeba było mieć swoje.
        wogole to była rozpiska co trzeba wziąść ze sobą jak chce się tam rodzić

        Skomentuj


          #19
          ja podkladay dostawalam za darmo ile chcialam, a pieluszki byly za darmo ale ze moja corka lezala na patotlogi to przynosilam jej swoje pieluszki

          Skomentuj


            #20
            Kitty ja rodziłam w Rudzie Śl. W K-cach mieszkam od niedawna.
            A Ty w którym?? Tak z ciekawości na przyszłość bym chciała wiedzieć

            Skomentuj


              #21
              Ja rodziłam w Katowicach dwa razy i za poród rodzinny nie płaciłam nic

              Skomentuj


                #22
                Colleen ja rodziłam w szpitalu kolejowym na Ligocie
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja rowniez nie płaciłam nic.Rodzilam na sali jednoosobowej, przed porodem bylam na sali gdzie bylo jedno lozko i fotel dla meza Do dyspozycji mialam pilki, drabinki itp.Ubranka mialam swoje ale szczerze mowiac to jest dla mnie plus - nie ubralabym synka w szpitalne.Pieluszki swoje ale nie musialam sie aby prosic nikogo o nic.
                  Last edited by Goplana; 24-12-2008, 13:37.

                  Skomentuj


                    #24
                    Za poród rodzinny płaciliśmy 100zł- rodziłam w pojedynczej sali z dostępem do prysznica, worków sako, drabinek, materaca i wszystkiego co mogłoby poród ułatwić.Pierwsze słyszę, żeby za poród rodzinny płacić 1500 zł


                    Skomentuj


                      #25
                      u mnie poród rodzinny był za darmo z tym, że nie skorzystałam bo mój mąż nawet na usg prawie mdlał, także wolałam sobie odpuścić bo chyba nie miałabym jak mu pomóc, haha. ale,że chciałam żeby przy porodzie był mój lekarz prowadzący i żeby trwało to jak najszybciej to zapłaciłam 1500. W sumie nic nie zrobił bo poród przebiegł bardzo szybko, ale byłam napewno spokojniejsza i nie żałuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        To wszystko zależy od szpitala.Jak rodziłam syna 9 lat temu to płaciłam 250 za poród rodzinny.W sierpniu urodziłam córeczkę i nie płaciliśmy nic.Opieka i warunki były super.Najlepiej jest się dowiedziec w szpitalu.Czasem w jednym mieście są dwa szpitale i w jednym sie płaci a w drugim nie.
                        Nataleńka 5 miesięcy (20.08.2008)
                        Filipek 9 lat (28.01.2000)

                        Skomentuj


                          #27
                          rodziłam we Wrocławiu na Kamieńskiego w bardzo dobrych warunkach ze wspaniałym personelem. Poród rodzinny nic tam nie kosztuje i oczywiście sa to pokoje rodzinne (z dodatkową sofą, piłkami itp) Ale i tak na nic mi sie to zdało bo po 5h bólu miałam cesarkę na sali operacyjnej i choć porodu nie wspominam zbyt dobrze to sam personel spisał się na medal i w czasie jego trwania jak i po nim

                          Skomentuj


                            #28
                            Ja rodziłam razem z mężem i płaciliśmy za tą przyjemność 200 zł. Chociaż miałam super opiekę to mąż strasznie dużo mi pomógł i następny poród (jeśli tylko Bóg da )też chciałabym mieć rodzinny.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              #29
                              My placilismy 100zl za porod rodzinny opieka do du...polozna byla dwa razy za caly moj porod a tak towarzyszyl mi maz i stwierdzam ze ten porod co oplacilismy tylko po to zeby maz mogl byc przy mnie no bo w sumie porod rodzinny a nie polozniczy to pewnie dlatego polozna sie nami wogole nie zajmowala
                              Cyprianek

                              Skomentuj


                                #30
                                u nas tez 100zl 20zl idzie na stroj a reszta dla chorych dzieci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X