Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki drugi poród

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki drugi poród

    Hym pierwszy poród-skurcze te wyczuwalne od ok22-poród o 4.10dnia następnego czyli ok6godzin.Drugi poród skurcze od ok20 poród następnego dnia o 2.05-wychodzi ok6godzi-a myślałam że mniej.Trzeci poród-hym byłam juz w szpitalu niby po terminie-miałam kroplówkę-skurcze słabe dopiero w nocy,potem mocniejsze rano ok6,poród 8.40.
    Wszystkie porody nie były trudne,rodziłam w miarę szybko

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki drugi poród

      A ja niestety musze sie pochwalic cwiema cesarkami z czego ta druga odbedzie sie za trzy dni no chyba ze sie mlody pospieszy...

      pierwszy porod mial byc naturalny jak najbardziej odeszly mi wody wielkim chluuuuuuuup pojechalam do szpitala dostalam oksytocyne w 4 godziny mialam rozwarcie na 4 palce skurcze co 2 minuty i po kolejnym badaniu okazalo sie ze mlody przekrecil sie na twarzyczke... wiec szybka pilka stol narkoza i potem przez miesiac bolacy brzuch...

      a teraz mlody okazuje sie ze ma miec ok 4,5 kg i absolutnie nie chca pozwolic mi rodzic naturalnie gdzyz moze mi popekac macica na starych szwach... a tak chcialam urodzic naturalnie ale coz zdrowie wazniejsze niz moje chciajstwo...

      trzymajcie kciuki!!!

      zedytuje sie bo juz jestem po cc wg planu maly okazalo sie 3,5 wiec moglam rodzic ale coz... najwazniejsze ze tym razem stanelam na nogi jak mlody bog juz na drugi ddzien i ani razu nie prosilam o przeciwbolowe!!! tak wiec dwie cesarki ale kazda inna!!!
      Last edited by aguszasza; 18-02-2011, 16:19.


      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki drugi poród

        U mnie się sprawdziło. 1.5h od początku silnych skurczy do czasu, gdy ujrzałam córkę Bolało, oj, bolało, ale niedługo. I nie minęła godzina od porodu, jak już byłam na nogach <choć trochę przesadziłam, bo następnego dnia ledwo siedziałam ze zmęczenia>.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki drugi poród

          Mój 2 poród był szybszy od pierwszego.Skurcze trwały 1 godz 40min, natomiast urodziłam w 10minut.




          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki drugi poród

            Mój pierwszy poród to prawie 13 godzin z czego 20 ostatnich minut parcia a drugi zaledwie 4 godziny plus 5 minut parcia Mała wyskoczyła ze mnie jak torpeda;] I wcale nie czułam się zmęczona skurczami. Oba porody naturalne bez znieczuleń. Jak to dobrze, że już mam to za sobą. Bałam się, że przy drugim porodzie nie zdąrzę do szpitala ale jakoś się wszystko ułożyło. Drugi poród, jeśli nie jest krótszy, to chociaż jest lżejszy pod względem psychicznym, bo już wiesz co cię czeka i na co cię stać
            Agnieszka[/COLOR]

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki drugi poród

              Ja miałam oba porody szybkie, pierwszy 3,5 godziny od pierwszych delikatnych skurczy, z tego ponad godzina drogi do szpitala bo uparłam się żeby rodzić w innej miejscowości. Pierwszy poród lajtowy, położnej powiedziałam że zęby gorzej bolą
              Drugi bez skurczy po odejściu wód, bez skurczy przy przyjęciu do szpitala, a potem godzina horroru partych. Łącznie od pierwszych skurczy 5 godzin

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki drugi poród

                Ja pierwszą miałam CC, a drugie dziecko rodzilam naturalnie nie magę porownywać moich porodów bo były zupełnie rózne.
                Doriaś ur.17.03.2008




                Tristaś ur. 11.03.2010

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki drugi poród

                  pierwsze dziecko (od momentu zaczecia boli ) rodzilam 15 godzin ,drugi porod trwal 7 godzin.Tak samo bolalo- nic mniej ,po prostu byl krotszy,tzn szybciej rozwijala sie akcja.
                  Przy drugim porodzie zanim pojechalam do szpitala czekalam na regularne skorcze co 5 min ale ze tak powiem nie doczekalam sie zadnej regularnosci.Pojechalam bo bol byl nie do zniesienia i dobrze zrobilam bo dotarlam w ostatniej chwili majac juz 7 cm rozwarcia.Tak jak weszlam na porodowke tak juz bylam w bolu jak w amoku,gdybym nie miala przeczucia ze czas juz jechac to 20 min pozniej juz bym zostala i urodzila w domu

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki drugi poród

                    Drugi lepszy od pierwszego. Ale nie chodzi o długość czy ból, tylko świadomość tego, co się dzieje. Pierwszy był ze znieczuleniem i nacięciem krocza, drugi świadomie w pełni naturalny. I takie polecam Oczywiście, byłam dobrze emocjonalnie przygotowana i miałam przy sobie zaufaną położną

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki drugi poród

                      Mam jedno dziecko, ale moja znajoma, kiedy rodziła drugie dziecko mówiła, że drugi poród był bardzo ciężki. Więc to chyba nie ma reguły...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki drugi poród

                        Mój drugi poród cesarskie ciesie było dużo łatwiejsze , fajniejsze i więcej posytywnych wspomnien po mimo trudnych chwil - cieszę się że było łatwiej niz z pierwszym

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X