Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Ja piję dużo wody (staram się pić 2 litry dziennie), zrezygnowałam z mięsa (czerwonego nie jem już 20 lat, teraz doszedł do tego drób; ryby nadal jem), ze sportem różnie mi wychodzi, ale staram się biegać i pływać. Do tego oczywiście obowiązkowa kosmetyczka i domowe spa. Z moich ostatnich odkryć kosmetyków domowego użytku to będzie krem do ciała z algami od Tiande i ich wzmacniająca i podciągająca emulsja do twarzy i szyi. Kupuję to tu xxx Fajny sklep online, bardzo wygodnie robi się zakupy jak to w necie no i mają Tiande które lubię a nie są to kosmetyki wcale łatwe do kupienia.
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:04. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Dbanie o siebie to również dbanie o nasze paznokcie, które często są osłabione przez malowanie ich np. lakierami hybrydowymi lub przedłużanie żelem bądź akrylem. Dla wzmocnienia paznokci najlepiej stosować odżywki z drobinkami diamentu. Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej to zajrzyjcie tu xxx. Dużo pozytywnych opinii o niej i niska cena.
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:04. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Przede wszystkim zadbajcie o to, byście każdego dnia dokładali cegiełkę do dbania o siebie. To da Wam najlepsze efekty, co na pewno same zauważycie. Jeśli jednak mówimy już o poważniejszych kwestiach i w grę wchodzi medycyna estetyczna, to najlepiej sprawdzi się tutaj Klinika Krajewski. W xxx możecie przejrzeć, na jakie zabiegi możecie u nich liczyć.
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:04. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Ja staram się używac sprawdzonych i naturalnych kosmetyków, szczególnie do higieny intymnej. Ostatnio czytałam o przyczynach zapalenia pochwy xxx - mi się tez to często zdarza, dlatego zaczęłam dodatkowo brac probiotyki i robić nasiadówki. Mam nadzieję, że dolegliwości nie będa mi dokuczały.
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:04. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Tak naprawdę wszystko to kwestia czasu i chęci
            Pielęgnacja twarzy wcale nie musi być pracochłonna. Tutaj co nieco na temat podstaw:xxx. I nagle okazuje się, że nie trzeba wcale spędzać pół dnia przed lustrem, żeby dobrze wyglądać
            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:02. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              A czy robicie regularne badania? Moim zdaniem to jest najważniejsze, jeśli chcecie o siebie zadbać.

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                na pewno badania są ważne, na pewno każaa kobieta o ciązy chce wrócić do dawnej figury bez ćwiczń jest ciężko na pewno i to podstawa, ale też można sobie pomóc, zawsze lubiłam podjadać, ale udąło mi się z tym wygrać dzięki błonnikowi colon slim, po nim jakos nie ciągnęlo mnie do słodkiego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  A nie lepiej jeść błonnik w naturalnej postaci? Na pewno jest zdrowszy, niż takie podejrzane suplementy diety.

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Czasem wystarczy tak niewiele by o siebie zadbać. Może wystarczy zrobić loki? Piękne sprężynki na pewno poprawią humor, a co pomoże je zrobić dowiesz się klikając w xxx Na szczęście sposobów by być atrakcyjną nie brakuje!
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:02. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Zdrowo jeśc pić dużo wody, przyda się też sport, no i kosmetyki - ja używam tych naturalnych - nie przesadzać z nimi, ale też nie żeby tylko mydło i woda ; )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Muszę się za siebie wziąc, bo przez zimę przybrało mi kilka kilogramów a także czuje się dużo gorzej fizycznie i jestem jakby pospinana cała. Zastanawiam się nad zapisaniem się na zajęcia jogi, o ktorych czytałam tutaj xxx , ale nie za bardzo wiem, na który styl jogi się zdecydować. Może byłybyście w stanie mi doradzić?
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:02. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Z innej beczki to jeszcze ostatnio nosiłam aparat ortodontyczny. Po 30tce się zdecydowałam i dobrze, że jednak w ogóle bo mam teraz fajne, równe ząbki i się z tego cieszę, że lepiej wyglądam i to lepsze dla mojego zdrowia. Zęby prostowałam w xxx Bardzo dobry gabinet, profesjonalny i nowoczesny.
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:02. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Ja zamierzam wybrać się do klinikixxx w celu zasięgnięcia informacji, w jaki sposób mogę poprawić jakość mojej skóry. Mam typowo alergiczną skórę i bywało, że nieźle mnie wysypywało. Mam nadzieję, że specjaliści z branży pomogą mi z moją dolegliwością, bo niestety ciężko mi się pokazywać gdzieś na plaży. Odpowiednio przeprowadzony wywiad powinien nakierować lekarza prowadzącego, tak aby było widać efekty leczenia.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Warto na pewno dbac takze o swoje zeby. Piekny usmiech to takze zdrowy usmiech. Na pewno coroczne, kontrolne wizyty u dentysty - to podstawa. Wtedy w miare szybko zostana zauwazone jakies ubytki - co pozwoli na szybkie ich usuniecie. Tak samo warto usuwac kamien nazebny, a moze nawet - wybielac swoje zeby. Najlepiej chodzic do jednego dentysty, ktory to wszystko ma w swojej klinice. Jesli chodzi o Krakow - to dr Beata Świątkowska swiadczy takie uslugi - xxx i zobacz sam.
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                uważam, ze każda kobieta powinna raz na jakiś czas znalezc czas dla siebie i wybrać się na profesjonalny zabieg kosmetyczny. Ja regularnie chodze do wrocławskiego salonu COCO-TIME. Obecnie walczę z niechcianym cellulitem... Jak się okazuje są zabiegi, które potrafią ten problem skutecznie rozwiazać. Słyszałyście o karboksyterapii ? Jesli nie to warto się wybrać, efekty są super!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X