Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle kręgosłupa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Bóle kręgosłupa

    Ja po porodzie jestem już prawie pół roku ale kręgosłup dalej mnie boli ćwiczę w domu ale to nie pomaga ja myślę o rehabilitacjach tutaj -orthos.pl/turnusy-rehabilitacyjne myślicie że warto z takiego turnusu skorzystać? Ktoś korzystał może z ich ćwiczeń itd.?
    Last edited by disne; 26-06-2020, 15:33. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Bóle kręgosłupa

      Z kręgosłupem mam problemu od urodzenia, a ostatnio jeszcze dodatkowo go nadwyrężyłam przez ćwiczenia. Specjalnie postarałam się robić takie, które nie będą go obciążać, ale chyba coś nie wyszło i teraz boli :/

      Skomentuj


        #48
        Odp: Bóle kręgosłupa

        Świetna strona. Wielu z nas ma problemy z kręgosłupem i na pewno jest to przydatne.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Bóle kręgosłupa

          Dołączam się do rozmowy, gdyż mi również doskwiera ból kręgosłupa. Zgadzam się, że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie rehabilitacja, dlatego też chciałam zapytać czy był korzystał ktoś może z turnusów rehabilitacyjnych w Orthos? Zastanawiam się właśnie nad tym szpitalem.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Bóle kręgosłupa

            Grunt to znaleźć przyczynę bólu. Z Warszawy jak ktoś jest to polecam udać się do Rex Medica Sport, mają dobrych ortopedów ale też przede wszystkim można u nich wykonać pełną diagnostykę kręgosłupa.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Bóle kręgosłupa

              Jak mnie boli kręgosłup to kładę się na podłogę - wtedy ból przechodzi i jest ekstra ulga.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Bóle kręgosłupa

                Na takie bóle to najlepszy odpowiedni terapeuta i rehabilitacje. Wzorem do naśladowania jest dla mnie gabinet z Krakowa - xxxx. Jeżeli ktoś ma bóle kręgosłupa i mieszka w okolicy tego miasta, to powinien odwiedzić to miejsce
                Last edited by disne; 26-06-2020, 15:29. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Bóle kręgosłupa

                  Sama miałam problem z kręgosłupem szyjnym, gdzie pojawiła się mała wypuklina i tak mi uciskała, że zaczęło mi drętwieć ramię. Przez jakiś czas chodziłam tutaj na rehabilitację: Teraz chodzę raz na kilka miesięcy na kilka sesji i odczuwam dużą ulgę.
                  Last edited by disne; 16-06-2020, 16:58. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Bóle kręgosłupa

                    Wiem coś o bólach kręgosłupa, pamiętam atak rwy kulszowej i wizytę na pogotowiu. Nikomu nie życzę. Całe szczęście, że znalazłem apteki całodobowe Szczecin, bo nie wiem, jak byłoby w nocy. Dbajcie o swoje kręgosłupy! Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.
                    Last edited by disne; 16-06-2020, 16:59. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Bóle kręgosłupa

                      oj wiem jak to boli bo sporo przeszłam z moim kręgosłupem od rwy kulszowej, przez niedowłady i wypadanie dysku nawet przy kichnięciu (serio!) ale wziełam się za siebie jak już było całkiem źle w ultimed zrobiłam rtg i tomografię i poszłam po pomoc do lekarza. Teraz chodze do ośrodka rehabilitacyjnego dwa razy w tygodniu i powiem wam, że od razu czuję ulgę. Wiadomo, że samo się nic nie naprawi, ale dzięki ćwiczeniom mogę rozciągać i wzmacniać osłabione mięśnie
                      Last edited by disne; 16-06-2020, 17:00. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Bóle kręgosłupa

                        Znam dobrego neurologa. Przyjmuje w Warszawie w klinice Psychomedic. Można się tam zarejestrować pod nr tel 22 253 88 88. Generalnie, to przyznam szczerze, że mają tam świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem. Tutaj psychomedic jest ich strona.
                        Last edited by disne; 16-06-2020, 17:00. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Bóle kręgosłupa

                          Na bóle kręgosłupa najlepsze są ćwiczenia wzmacniające. Fajne zestawy można znaleźć na: womenshealth
                          Last edited by disne; 16-06-2020, 17:01. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Bóle kręgosłupa

                            Całkowicie się zgadzam z poprzednią wypowiedzią, dobra rehabilitacja praktycznie zawsze daje szanse na normalne funkcjonowanie, też korzystałam po wypadku z zabiegów rehabilitacyjnych w tym cmsf centrum medycznym i śladu nie mam po dolegliwościach
                            Last edited by disne; 16-06-2020, 17:01. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Bóle kręgosłupa

                              Żeby rehabilitacja szybko przynosiła wyniki powinna być prowadzona przez profejsonalistów, ja od siebie polecam ludzi z rehab-gdansk
                              Last edited by disne; 16-06-2020, 17:02. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Bóle kręgosłupa

                                Bólów kręgosłupa nie powinno się lekceważyć. Warto zgłosić się z nimi do ortopedy, pomóc powinien też neurolog. W W-wie w klice PsychoMedic powinni pomóc, przyjmuje tam kilku doświadczonych specjalistów, na psychomedic-warszawa można się z nimi skontaktować, umówić na wizytę.
                                Last edited by disne; 16-06-2020, 17:02. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X