Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

trwala depilacja laserowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: trwala depilacja laserowa

    No to super! Słyszałam jednak, że nie u każdego tak jest.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: trwala depilacja laserowa

      tylko czy przed zabiegiem jestes w stanie dowiedziec sie, jaki efekt bedzie u Ciebie...

      Skomentuj


        #63
        Odp: trwala depilacja laserowa

        ja bym z taką depilacją uważała bo może zostawiać bolesne zaczerwienienia.

        Skomentuj


          #64
          Odp: trwala depilacja laserowa

          @Becia88 no może skóra być zaczerwieniona ale to znika po jakimś czasie. Ja miałam tak po pierwszym zabiegu ale mi szybko minęło. Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszej metody na pozbycie się niechcianych włosów. Chodziłam na zabiegi do Holistic Clinic w Krakowie na Zabłociu http://holisticclinic-krakow.pl/zabi...ogia/depilacja . Mają dobre lasery więc depilacja jest naprawdę szybka i skuteczne. Ja polecam każdemu.

          Skomentuj


            #65
            Odp: trwala depilacja laserowa

            depilacja laserowa nie jest trwała, niektórzy potrzebują wielu takich zabiegów, aby efekt był taki jaki sobie zapragną.

            Skomentuj


              #66
              Odp: trwala depilacja laserowa

              Ja kiedyś chodziłam na depilację laserową do salonu i pomimo tego, że wydałam bardzo dużo pieniędzy to i tak efekty były mizerne. Ostatnio kupiłam sobie swoje własne urządzenie do depilacji laserowej i muszę przyznać, że był to najlepszy zakup w ciągu ostatnich kilku lat. Nie przeszkadza mi, że takie urządzenie nie daje efektów na całe życie (tamten laser miał dawać takie efekty, a nie dał nawet na miesiąc). W takim urządzeniu podoba mi się to, że mogę sobie sama w domu wykonać zabiegi depilacji, na każdej części ciała na której chcę. Jestem po ok. 5 zabiegach i efekty są świetne.

              Skomentuj


                #67
                Odp: trwala depilacja laserowa

                Taka depilacja nie jest trwała, to wprowadzanie w błąd.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: trwala depilacja laserowa

                  Taka depilacja laserowa to fajna sprawa. Spokój na dłuższy czas no i spora wygoda. Niestety nie jest to tania przyjemność i należy liczyć się z kosztami. Ja natomiast ostatnio interesowałam się trochę tematem mezoterapia warszawa . W pewnym wieku należy zacząć dbać o skórę i chronić się przed zmarszczkami. Najpierw jednak trzeba uskładać trochę kasy )

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: trwala depilacja laserowa

                    ja bym przed zabiegiem skonsultowała się z dobrą kosmetyczką i zapytała, jak to dokładnie wygląda i jakie mogą być skutki uboczne.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: trwala depilacja laserowa

                      W Warszawie jest super klinika Miracki i oni robią takie zabiegi Mają najnowocześniejszy sprzęt, zresztą sobie poczytać warto o tej epilacji laserowej - http://klinikamiracki.pl/zabiegi/epilacja-laserowa/ Dla mnie najważniejsze że efekty się długi czas utrzymują i nie trzeba się męczyć z maszynką i tracić czasu co 3-4 dni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: trwala depilacja laserowa

                        na pewno nie jest to trwała depilacja, włoski zawsze będą odrastać tylko że słabsze.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: trwala depilacja laserowa

                          Kiedyś miałam ogromny problem z owłosieniem - włosy rosły mi bardzo szybko, przez co musiałam codziennie je golić. Jakiś czas temu za namową koleżanki trafiłam do Vici Clinic w Krakowie. To była dobra decyzja. Parę zabiegów i z głowy.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: trwala depilacja laserowa

                            Moja koleżanka wybrała się na depilację laserową do salon kosmetyczny lublin i opowiadała mi ostatnio, że była bardzo zadowolona z efektu. Bardzo chwaliła sobie ten salon kosmetyczny, więc może też się wybiorę?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: trwala depilacja laserowa

                              Napisane przez pippa Pokaż wiadomość
                              Moja koleżanka wybrała się na depilację laserową do salon kosmetyczny lublin i opowiadała mi ostatnio, że była bardzo zadowolona z efektu. Bardzo chwaliła sobie ten salon kosmetyczny, więc może też się wybiorę?
                              http://salon-kosmetyczny-lublin.pl

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: trwala depilacja laserowa

                                Jeżeli masz jasne owłosienie, to trwała i skuteczna będzie epilacja. Robią taki zabieg w Klinice Krajewskiego na Powiślu- http://estivance.pl/zabiegi/epilacja...ctus-cynosure/. To uszkadza cebulkę włosową i sprawia, że włoski nie odrastają. Działa bez względu na kolor owłosienia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X