Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wesele duże czy małe?

    Myśle że około 100 osób na weselu jest bardzo optymalne, byłam na takim i wszyscy mieli nawet robione zdjęcia do xxx niestety każdy takigo nie dostał
    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:56. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wesele duże czy małe?

      Zależy jak dużo osób masz do zaproszenia i na ile ciebie stać. Tak jak koleżanka powyżej poruszyła temat, fajne są różne pamiątki z wesela np takie xxx Tak więc, wesele jest jedno.. ja bym nie oszczędzała! ^^
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:56. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Wesele duże czy małe?

        My akurat mieliśmy duże wesele, bo mamy liczną rodzinę. A wesele organizowaliśmy w hotelu best western efekt express w krakowie. Mają tam dużą salę bankietową i bardzo dobre jedzenie.

        Skomentuj


          Odp: Wesele duże czy małe?

          Coraz bardziej modne robią się wesela plenerowe. Sporo o nich pisze się na blogach. Fajny artykuł o ich organizacji przeczytałem na xxx
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:56. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Wesele duże czy małe?

            My robiliśmy xxx . Mieliśmy około 50osób więc to nie było jakieś wielkie wesele.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:56. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Wesele duże czy małe?

              Moim zdaniem to warunkuje wielkość rodziny i ilość znajomych, których chcemy zaprosić.

              Skomentuj


                Odp: Wesele duże czy małe?

                Mi podobają się średnie wesela. 100-150 osób.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  To już wszystko zależy od Waszych upodobań. Przecież każdemu może pasować inne rozwiązanie. Grunt to znaleźć odpowiednią salę dla siebie. Wiem, że bardzo dużo osób decyduje się na wybór takich miejsc jak xxx bo to bardzo wpływa na zadowolenie gości weselnych. Zresztą sami przejrzyjcie tę ofertę, a dojdziecie do takich samych wniosków
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 19:59. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    U mnie osobiście było 100 osób.Jednak nie sugeruj się tym. ile osób przeciętnie jest zapraszane. Jeżeli macie ochotę zrobić wesele na 40 osób to zapewne i tak będzie to i dla Was i dla Waszych bliskich piękna uroczystość i miła zabawa. Zapamiętacie te piękne chwile i Wasze wesel nawet gdy nie będzie tam wielkiego grona gości. Liczy się wspólna radość z Waszego Nowego Szczęśliwego Małżeństwa.

                    Skomentuj


                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      Ilość znajomych i wielkość rodziny chyba determinuje to jakie wesele robimy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Ja nie zapraszam osób, które nie wiedzą kim jestem (jaki mam zawód czy nawet ile mam lat) - 50 osób z mojej rodziny i przyjaciół, 50 osób z jego rodziny.

                        Skomentuj


                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Ja wesele wyprawiałam takie kameralne raczej w restauracji, nie potrzebowałam nic wielkiego. Mogę Wam za to polecić firmę zajmującą się wykonaniem zaproszeń - https://bialykot.com.pl/ u których kupiłam swoje i były przepiękne. Sprowadzają papier z Włoch i sami projektują wzory.

                          Skomentuj


                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            U ans wesele było bardzo duże, bo mamy spora rodzinę A odbyło się w Starej Zajezdni w Krakowie. Genialna sala, robi bardzo duże wrażenie. No i wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, ze strony restauracji bardzo nam wszyscy pomagali

                            Skomentuj


                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Ja planowałam małe wesele, a wyszło na sto osób Rodziny nie było zbyt dużo, ale przyjaciół i znajomych sporo się nazbierało i dobrze, bo impreza była do białego rana.

                              Skomentuj


                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                Pytanie bardzo dziwne, bo wielkość wesela zalezy w duzym stopniu od tego ile środków na nie możemy przeznaczyć oraz od tego ilu mamy znajomych i jak liczną rodzinę. Posiłkować się na pewno można podczas organizacji takimi blogami - xxx bardzo fajnie objaśnione niektóre tematy, tego czy brać fotografa, jak wybrać bukiet, czy jakie atrakcje zorganizować dla dzieciaków. Mozna naprawdę złozyć coś fajnego.
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:55. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X