Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie OC?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: gdzie OC?

    Napisane przez Roksana89 Pokaż wiadomość
    Teraz jak stawki poszły w górę to znowu porównałam na kalkulatorze cuk gdzie jest najtaniej i udało mi się wyszukać najtańszą polisę.
    On porównuje polisy wielu towarzystw.Można sporo zaoszczędzić w ten sposób na ubezpieczeniu.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: gdzie OC?

      Ubezpieczenie samochodu jest ważne, warto je mieć, choć wiadomo, z cenami ubezpieczeń teraz różnie bywa,a opłaty za naprawę szkody zazwyczaj są wysokie. Mimo wszystko nie zawsze trzeba dużo płacić, a w przypadku metod usuwania wgnieceń i to bez lakierowania, na przykład po gradobiciu, naprawdę nie trzeba się martwić wysokimi opłatami.

      Skomentuj


        #48
        Odp: gdzie OC?

        Droga koleżanko, ubezpieczenie samochodu TRZEBA mieć. OC jest wymagane i regulowane prawnie, bez tego są horrendalne kary :-) Ja mam swoje ubezpieczenie wykupione w PZU, podwyżki nie były wcale tak bolesne jak wielu z was uważa, zapłąciłam ostatnio jakieś 100-150 zł więcej, w skali roku to są żadne pieniądze.

        Skomentuj


          #49
          Odp: gdzie OC?

          Najlepiej tam gdzie najtaniej :P Tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ sobie możecie szybko sprawdzić gdzie ile byście zaplacili. Wystarczy uzupełnić wszystkie potrzebne informacje i obliczy Wam gdzie ile OC by Was kosztowało.

          Skomentuj


            #50
            Odp: gdzie OC?

            Najtańsze OC można kupić w internecie masz całą masę różnego rodzaju porównywarek tego typu - https://superpolisa.pl/ moim zdaniem zdecydowanie najlepiej szukać właśnie w takich miejscach bo po pirwsze zakup takiego ubezpieczenia jest szybki i można zrobić to z domu, a po drugie ceny są przeważnie sporo tańsze.

            Skomentuj


              #51
              Odp: gdzie OC?

              Ja w tym roku zmieniłam ubezpieczyciela, bo chciałam mieć system bls ubezpieczenia oc http://obcasy.pl/wygoda-przede-wszys...z-systemu-bls/ Powyżej można się dowiedzieć, co to jest i czy warto mieć taką opcję w swoim ubezpieczeniu. Mnie to odpowiada, choć mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać.

              Skomentuj


                #52
                Odp: gdzie OC?

                Napisane przez martysk
                Sporo jest porównywarek w sieci, warto na kilku sprawdzić np.kalkulatorze cuk.
                Bardzo dobre narzędzie.Porównuje polisy wielu firm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: gdzie OC?

                  Jest wiele towarzystw ubezpieczeń w których możesz kupić OC, teoretycznie najlepiej wybierać to najtańsze, ale ja zawsze wybieram to w którym mam najwięcej ubezpieczeń. Aktualnie polisę OC (i nie tylko) mam w PZU, jest tanio a do tego inne ubezpieczenia sprawiają, że jest jeszcze korzystniej.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: gdzie OC?

                    Moja znajoma mi ostatnio podsunęła pewien patent i w tym roku jak bedzie mi wychodzić oc to chyba tak zrobie. A mianowicie ona co roku porównuje sobie kilka opcji ubezpieczeń i wybiera najtańszą. Mówiła mi ze korzysta z http://najtaniejuagenta.pl. Podobno fajna porównywarka.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: gdzie OC?

                      Ja mam od lat w PZU. Co roku płacę średnio 100 zł więcej mimo, że mam zniżki, ale wiem, że nie będzie problemu z odszkodowaniem. Po co wybierać firmę krzak za pół ceny jak wystarczy wejść na byle jakie forum i poczytać co za cuda wyprawiają jak przyjdzie co do czego? Wolę zapłacić więcej i mieć święty spokój.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: gdzie OC?

                        Ja zawsze porównuje w Rankomat.pl i zawsze mają najlepsze ceny.


                        ________________________________________
                        Ciekawa strona www.rankingubezpieczennazycie.pl/

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: gdzie OC?

                          mam auto ubezpieczone w concordii, mam i oc i ac, składka jest ok, a ubezpieczyciel pewny a nie jakiś krzak, brat u nich ma też ubezpieczenie i to własnie on mnie do nich przekonał, jak miał stłuczkę to szybko wypłacili mu kasę, a pilnie potrzebował naprawić auto.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: gdzie OC?

                            Ja mam w Axa direct i jestem zadowolony.
                            wyciągi cargo

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: gdzie OC?

                              na pewno warto poczytć sobie co dokładnie obejmuje ubezpieczenie żeby się potem nieprzyjemnie nie zdziwić, składka wiadomo jest ważna ale czasami oszczędność wychodzi bokiem

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: gdzie OC?

                                Cuk ma świetny kalkulator do wyszukiwania najtańszego OC.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X