Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wkładki laktacyjne używacie???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

    Wkładki laktacyjne, jak karmi się naturalnie są bardzo pomocne i właśnie chronią przez zabrudzeniem bielizny. Ja w domu używałam też zwykłaej pieluchy tetrowej, ale jak gdzieś wychodziłam to wkładki laktacyjne wkładałam. Dzieki temu czułam się komfortowo.

    Skomentuj


      #47
      Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

      Chociaż myślę, że w przypadku poranionych brodawek to akurat wkładki to zło, bo nie przepuszczają powietrza. Są szczególnie przydatna gdy laktacja hula, jak i potem właśnie, gdy chcemy już skończyć karmienie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

        Ja przetestowałam już kilka marek i muszę powiedzieć, że najgorsze z najgorszych są wkładki od canpolu. Normalnie masakra. Nie dość, że mi przeciekały, to jeszcze strasznie drażniły brodawki - były z takiego dziwnego szorstkiego materiału, który dodatkowo zostawał na brodawkach. Dość dobre są te z rossmanna (ale koniecznie większe), marka własna tesco (bez żadnych bajerów, ale kosztują grosze), tommee tippee (dobre i tanie, ale ciężko je dostać w sklepach stacjonarnych), baby ono (podobnie jak tommee tippee, w sklepie stacjonarnym jeszcze ich nie widziałam) oraz chicco (fajne bo profilowane i lepiej się układają na piersi)

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

          ja używałam różnych...najlepsze byy Nuka i Avent...ale zuzywałam tego dużo i ciagle kupowałam ...aż skusiłam się na wkładki wielorazowe i jeste zadowolona choc sceptycznie to tego podchodziłam...jeste mile zaskoczona i zadowolona.polecam

          Skomentuj

                 
          Working...
          X