Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki na rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

    Obecnie stosuje Oillan przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i po porodzie, zapłaciłam za niego niecałe 30 złotych, w gratisie był dołączony krem koncentrat na rozstępy 5 ml. Moja ocena- jestem zadowolona, balsam dobrze i szybko się wchłania, nie brudzi ubrań,a skróra po zastosowaniu jest mięciutka, nawilżona. CO ważne dl akobiet w ciązy nie zawiera parabenów, jest bez zapachu. Na razie rozstępów brak , ale nie wiem czy to zasług akremu czy moich genów

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

      hehe masz elastyczną skórę a produktem sobie poprawiasz Nawilżasz od początku więc skóra nie dostaje tak w kość. Ważne jest by natłuszczać wtedy jest większe prawdopodobieństwo uniknięcia rozstępów . Ja niestety nie smarowałam i efekty sa jakie sa po dwóch ciażach wygląda to kiepsko

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

        Ja używam oliwki Bambino Na szczęście nie mam ani jednego rozstępu...jeszcze...

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

          To dobrze, bo natłuszczanie skóry w ciąży to podstawa, ja się dowiedziałam już po fakcie. A jak natłuszczasz skórę to lepiej się rozciąga i nie dostaje tak.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

            marzenka jeśłi masz mieć rozstępy to najlepsze kosmetyki nie pomogą, to jednak jest bardzo mocno uwarunkowane genetycznie. Kremy oczywiście pomagają, ale jeżeli genetycznie jesteś obciążona to nie wiem czy istnieje sposób by ich uniknąć? U mnie akurat w rodzinie kobiety albo w ogóle nie mają rozstępów albo takie małe , że jak Ci nie pokażą w którym miejscu to ich sama nie zauważysz Oliwkę stosowałam na początku, teraz oleista formuła zaczęła mnie drażnić, i dodaje jej do mycia.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

              Tak to prawda, jak mama, siostra miały rozstępy to i Ty będziesz miała, żebyś miodem brzuch smarowała to nic nie pomoże, u mnie w rodzinie nie ma tej przypadłości ale tak czy siak się smaruję oliwkami

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                Im mam większy brzuszek tym lepszych kosmetyków używam na te rozstępy (typowo na nie), a oliwkę dodaje do kąpieli, aby dodatkowo nawilżyć skórę. Miejmy nadzieję że będzie ok

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                  Beatrice jak do tej pory nie masz, to może akurat dane Ci nie będzie tego doświadczyć, miejmy nadzieję. A w rodzinie ta przypadłość jest częsta? Mama miała? Siostra, jak masz...?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                    W rodzinie mało kto ma,ale mi hormony trochę potrafią skakać więc różnie to może być- mogą dopiero pojawić się po porodzie. Wolę zapobiegać . Oillan mi się kończy i zmieniam na palmersa, zobaczymy czy to takie cudo

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                      ja smaruje brzuch oliwkami maslami i kremami ale brzuszek mam jeszcze nie duzy nie wiem czy bede miala rozstepy czy nie ale zapobiegam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                        Napisane przez kum_pela Pokaż wiadomość
                        ja smaruje brzuch oliwkami maslami i kremami ale brzuszek mam jeszcze nie duzy nie wiem czy bede miala rozstepy czy nie ale zapobiegam
                        zycze by się nie pojawiły znam kobietki które cala ciaze nie mialy ani jednego rozstepu a one wyskoczyly w ostatnim czasie przed porodem - ale warto zapobiegac

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                          Ja stosuję Palmers ale to dopiero polowa ciąży. Boję się, że dostane rozstępów, ponieważ z czasów dorastania mam na udach.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                            Oczywiście, że warto stosować, profilaktyka też jest ważna, ale duże znaczenie mają też predyspozycje genetyczne. Jednym mimo smarowani wyskakują rozstępy, innym kobietą nawet jak nie nakładają kremów itd to się nic nie pojawia. Ale warto, bo na pewno minimalizuje. Stosowałam, co prawda się pojawiły, ale myślę, że nie tak duże, jakbym miała, gdybym w ogóle nie stosowała kremów.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kosmetyki na rozstępy - jakie?

                              Niestety zaczyna mnie trochę swędzieć brzuch a to podobno pierwsze objawy rozstępów.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kosmetyki na rozstępy

                                MI ten olejek bio oil pomógł z blizną po zadrapaniu kota na brzuchu, ale nie wiem, czy przy zapobieganiu pojawianiu się rozstępów jest też taki dobry? Jakie macie doświadczenia?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X