Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ninka a jednak? Robiłaś już test?



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      A tak poza tym mielismy zabiegany caly poprzedni tydzien maz mial wolne samochod 2 razy sie popsul to znaczy wymienili akumulator ale na drugi dzien znowu samochoid stanal no i byla to wina alternatora wiec dzis juz jest naprawiony ale musi do jutra postac bo laduja baterie wiec do jutra bez samochodu chyba na pilke pojdziemy z buta a to jakies 20 minut ale co tam swi
      eze powietrze dobrze nam zrobic.....
      do do mojego powodzenia nie chce zapeszac ale 2 testy potwierdzily sie oba z innej firmy choc myslalam ze ten miesiac pojdzie na straty bo po pierwsze mama byly i nie bylo za bardzo gdzie i jak a po drugie w weekend mialam wrazenie ze okres nadciaga ale widocznie mylilam sie oby poczekam do konca tyg i pojde do przychodni o potwierdzenie.....
      no nic uciekam bo dzieciaki wariuja i musze ich poskromic.....




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Ninka gratulacje a mowilam ze jak odpuscisz to samo przyjdzie
        my mlodej kupilismy domino,musze dokupic plytke z rymowankami jakies naklejki do pokoju, troche slodyczy
        Ale mi powiedziala w mikolajki dostala kinder jajo z mikolajkiem
        i tak go ogladala i nagle powiedziala <mama ale to nie jest od mikolaja ,my kupilismy go w super super markiecie> ja jej na to <Ale mikolaj tez kupuje w super markiecie >
        aha no to dobrze

        Znajomy ma sie przebrac za mikolaja w wigilie i do nas tez ma zajsc przy okazji ciekawe jak mloda zareaguje



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          heh hej no odrazu lepiej

          ninka no to gratulacje, tak przecież mówiłam ze z tą mamą za plecami to się najszybciej uda i miałam rację no to dawaj do tej przychodni i czekamy na suwaczek
          aniazio - bardzo fajny stolik, prosty i stołki się chyba wszystkie pod nim zmieszczą? czy braliscie bez stołków? a zabawki co jakis czas przebieram i znow by sie przydało...

          ulcia jak zwykle na wariackich papierach? ach te Baśki, fajne kobity (zazwyczaj) a co do mm( najpierw zastanawiałam się o co Ci chodzi ) to u nas Szymon pił do 1,5 roku, a mały wogole nie pił bo mu nie smakowało, po cycu przeszedł na krowie i juz... a co po 3 latach? pojecia nie mam... pytaj moze pediatrę?a co do prezentów to macie kuchnię? bo ewentualnie mamna zbyciu: )

          monia no chandra minęła ale mój wczoraj mnie w****************ił po prostu grrrrrrrrrrrrrr poszedł niby do sklepu a ze samochod nie odpalił to poszedł na piwo,nie bylo go 4 godziny, nie odbierał od mamy telefonow, 10 minut przede mna wrocil zbombany jak swinia dzieci na to wszystko patrzyły, a on na dokladkę sobie zagrał gdzie spokoju już pewnie z rok było i wydał bagatela 700 zł no myslalam ze zabije... wiec po prostu chandra odeszła przyszła złość wsciekłość i bezsilnosc zarazem... echhhhhhhhhh

          a prezenty pod choinke? blazej dostanie kuchnię od chrzestnej szymon lornetkę obaj tez ochraniacze do łyzworolek i peweni szymon cos od chrzestnego bo zawsze dostaje ale nie wiem co, my nie kupowalismy i nic i chyba w tym ukladzie nie kupimy bo w sumie prezenty dostaną tak czy inaczej a przeciez za miesiac z hakiem urodziny maja... a Ignas to pewnie bedzie przeszczesliwy!!!!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aguś co do kuchni to odezwę się po świętach, bo nie wiem jak to wyjdzie. Co wkońcu dziewczyną kupimy. Robię po nocach zadania na zaliczenie i co kolejne to głupsze. Teraz mam z oprocentowania złożonego i głupieje normalnie...!
            Jakby mój tyle kasy wydał to bym chyba go do domu nie wpuściła...
            Co do Basiek, to u mnie wszystkie uparte i zawsze wiedzą najlepiej. czasami to się przydaje ale bardziej przeszkadza i mąci.

            Nince pogratuluję jak będzie wszystko potwierdzone, nie chcę zapeszać. Mam nadzieję, że się nie obrazi

            Ja za sprzątanie będę się brała za tydzień, jeszcze w niedziele mam już pierwsze zaliczenie. Trzymajcie kciukasy, żebym dała rady z tym i z zadaniem.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Czesc dziewczyny

              Ulcia nie pogniewam sie
              Agus ja bym mojego chyba zabila zreszta moj pod tym wzgledem jest bardzo ulozony to znaczy mimo iz on zarabia to zawsze informuje mnie albo sie pyta czy moze sobie to i to kupic....

              co do mnie to kolejny test pozytywny i okresu brak nie mam zadnych innych objawow no moze przez kilka dni glowa mnie bolala i to non stop zwalilam na katar i zatoki

              A wiecie co wczoraj moj starszak nie chcial jesc obiadku a zrobilam frytki z piersia z kurczaka a on uwielbia frytki i mowil ze go brzuszek boli i w koncu bylo tak ze zwymiotowal na cala sofe i podloge w salonie zanim doszedl do toalety ale noc byla bez niespodzianek no moze kolo 22 popuscil w pizamke luzna kupke ale nie bylo tego nie wiadomo ile na moje szczescie
              a no i 2 dni przymusowego siedzenia w domku ma wiec do szkoly pojdzie w czwartek urlop musielismy przesunac i moj ma sie dzisiaj dowiedziec czy dostanie w maju 3 tyg wolnego jeden tydzien bede musiala ublagac w szkole o pozwolenie na Kuby wolne bo teraz sie przepisy zmienily i niezbyt dyrekcja zezwala na wakacje w dni szkolne no ale ze wzgledu na moja ciaze itp to moze pozwola.....
              aha no i dzwonil mechanik chyba przejde sie i zaplace i wezme kluczyki a po pracy moj mezus sie przejdzie po autko bo w sumie mamy jakies 10 miunt wolnym krokiem

              dobra uciekam rozdzielic moje lobuzy




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aniu to w ktorym juz jestes tyg?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  Agus bralismy ze stolkami bo nawet nie mamy krzesel zadnych a osobno chyba nawet nie mozna bylo.
                  Ninka jestem w 14 tygodniu i 3 dni.



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej
                    Aga to współczuje zachowania męża i to przed świętami takie coś zrobić. pewnie ma teraz wyrzuty sumienia,co?

                    Ninkapa gratuluję! oby lekarz potwierdził dzidziusia.

                    aniazio stól fajny. bardzo mi sie podoba.




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej hej a ja tez mam newsa
                      nie nie jestem w ciąży
                      będę dalej tu pracować jako zwykły pracownik
                      co prawda jest to jeszcze nie potweirdzone żadną umową ale na pewno nie bedzie inaczej!!!
                      ale jestem szczesliwa szkoda tylko ze moja wypłata bedzie szła na spłacenie długów, no ale najwazniejsze ze bedzie miałą z czego isc


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Agus to bardzo sie ciesze i widzisz wszystko powoli sie jakos uklada a z nowy rokiem bedzie tylko lepiej

                        A chcialam pisac co tutaj nikt nie pisze a odswiezylam stronke i patrze ze Ty Agus napisalas

                        Ja dzisiaj pilnuje znajomej dziecka do 19 bedzie u nas....
                        jeszcze jestem oszolomiona ale w piatek ide do przychodni pewnie bede musiala przyniesc mocz a pozniej jak wszystko sie potwierdzi to umowia mnie z polozna czas bardzo szybko leci i pewnie nie obejrze sie a bede po pierwszym usg....




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Agus to wspaniale
                          Ninka ja nie musialam nosic moczu na badanie nawet testu mi nie kazala robic
                          tylko dostalam papiery do poloznej i musialam sie umowic z polozna
                          Ja tez mialam dzieciaczka do pilnowania na 3 godziny w Ali wieku
                          w piatek tez tyle ze na 6 godzin
                          My jutro do dentysty smigamy oby tylko nie padalo



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Dziewczyny, melduję posłusznie, że żyję, chociaż nie było za ciekawie - też się zaczęłam bać tego wiatru, jakoś najbardziej w nocy z czwartku na piątek.
                            U nas najwięcej ofiar

                            Ale super, że dobre wieści na forum - Ninkapa gratulacje!
                            Aguszasza, dla Ciebie również z powodu pracy. Przykro mi z powodu wyskoku em.
                            MoniaB, ale ten czas leci, już mała Twoja 2 mieszki skończy...
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              czesc dziewczyny

                              Ale mialam kiepska noc starszak juz ywszedl z jelitowki za to maluszka i mnie w nocy chwycilo jak na razie jest ok ale pewnie dzien tez spedzimy na miska starszakowi daje smecte bo wczoraj np nie wymiotowal ale nawet jak cos malutkiego zjadl to od razu do ubikacji biegl i oczywiscie sama woda z niego leciala i jak dostal smecte to wieczorkiem nawet nawet podjadl i nic juz sie nie wydarzylo
                              hehe ja moje wymioty na razie nie wiaze z ciaza choc u mnie to bardzo prawdopodobne ze i w tej beda mnie meczyly....
                              U nas jest strasznie ciemno i chyba bedzie tak pochmurnie caly dzien....
                              nic mi sie nie chce ale musze ogranac chalupke no moze nie cala ale kuchnie i moze przedpokoj musze jakies natchnienie zalapac jak na razie jeszcze cos mnie kreci w brzuszku.....




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                A tak w ogole jak przygotowania do swiat? ja w tym roku nie szleje z jedzeniem stwierdzilam ze kupie pierogi z kapusta i grzybami bo jak zrobilam to bylo ich bardzo duzo i potem tylko ja je jadlam a moj tylko w wigilie tylko kilka zje takze nie oplaca sie czasu marnowac ....no i tradycyjnie zrobie salatke warzywna rybe po grecku beda te piergi z bulka tarta, zupka grzybowa z uszkami, rybka smazona-ale losos, moze jakies sledziki albo rolmopsy kupie ano buraczki cwikla z majonezem do tego wedliny i parzona biala....ciasta kupie o jejku zapomnialam o bigosie i chyba to tyle bo co my zjemy maluszek uwielbia salatke warzywna wiec pewnie cale swieta bdzie sie nia zajadal a moj lubi wszystkiego po troszku....a ja uwielbiam pierogi i zupe grzybowa.....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X