Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Agus to super ze z siostra oki bedzie dobrze musi byc !!!

    W sumie fajnie ze dostalas taka propozycje zawsze lepsze to niz do widzenia,wlasnie pytanie tylko czy chcesz
    ehhh poszlysmy do sklepu i zaczelo padac na szczescie nie zbyt mocno ,zdarzylysmy wejsc do domu szybko polecialam po pranie na ogrod zdarzylam wejsc z praniem i jak lujnelo ,masakra
    dobrze ze mloda poganialam po drodze zeby szybciej szla,bo tak to i my bysmy zmokly



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej
      u nas też młoda czeka na mikołaja i zagięła dziś męża. Bo powiedział jej, że mikołaj wejdzie w nocy kominem jak będzie spała a ona na to że tata jest głuptasek, bo mikołaj wejdzie drzwiami, kominem się nie zmieści

      U nas wieje tak, że myślałam że do domu nie dojadę. Akurat byłam z Lilką u siostry. A najgorsze wiatry, ten cały huragan to zapowiadają na noc i jutro. Masakra...

      Aguś to super, że z siostrą tak się poukładała. Mówiłam, że będzie dobrze!



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hello
        jak tm gdrzeczne były? Mikołaj był? ja chyba byłam niegrzeczna, u mnie nie było :P
        a tk wogole to dzis mija 10 lat jak jestesmy razem jak ja z tym wariatem tyle wytrzymalam

        a jak dizeciaczki zadowolone z prezentów?
        szymon zadowolony najbardziej z 20 zł od wróżki zębuszki ;P bo wczoraj mu wypadł to miał obfitą nockę
        z łyżworolek oczywiscie tez ale on nigdy nie skakał z radosci ajk cos dostał wiec juz sie przyzwyczaiłam, ze hurra optymizmu nie bedzie bo to nie w jego stylu, no ale zadwowolony byl : D
        a Błazej he kazał krzyskowi nie przeszkadzac bo on spi z mama ale oczywiscie jak sie ocknał i gapnął co on do niego rozmawia ; ) to zerwa sie na równe nogi zaczął krzyczec zeby szymka obudzic i darł jak zły papiery z pudełka : ) no i pełen zachwyt, czekoladowy mikołaj w zęby, guma zaraz za nim rolki na nogi i gotowy : D

        a szymon tez mnie wczoraj zagiał, " mamo a jak mikolaj do na s przychodzi jak my nie mamy komina? a MOZE WY SIE PRZEBIERACIE JAK PAN ROBERT I PAN STEFAN W PRZEDSZKOLU??? HĘ???!!!" odpowiedziałam ze nie mam pojecia bo nigdy go nie widziałam jak tu przychodził a panowie w przedszkolu pomagaja mikolajowi są takimi jego zastepcami bo jak on biedny ma być w milionach miejsc na ziemi jednoczesnie? przyjął do wiadomości, o nic juz nie pytał : )

        a ja własnie dostałam garsc ukrainskich cukierków od jakiegos dziwnego mikolaja co przeszedł przez wszystkie punkty w galerii, trochę wyglądał jak nędzarz, strój porwany i niechlujny bardzo, ale fantazja ułańska ; )


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          a jak tam po tych wiatrach? meldowac sie wszyscy? u nas nie było tak tragicznie, ponoc ma być gorzej ale dziewczyny odezwijcie sie, cobyśmy się nie martwiły!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Agus wszystkiego naj naj z okazji dziesieciolecia
            Moja dostala pajaczka woolliego
            puzzle z dory i 2 ksiazeczki a no i mikolajka z kinder jajkiem ale to pozniej dostanie
            Hehe moj wczoraj powiedzial ze jak zobaczy tego pajaczka to puzzle pojda w kat
            a ona najpierw zobaczyla tego pajaczka powiedziala tj Tig z tej bajki <ooo to jest moj pajaczek woolly> polozyla go obok i zaczela ukladac puzzle

            Dziewczynki jak po wichurze??



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej
              Ja chyba grzeczna byłam bo dostałam piękny czerwony płaszcz od mikołaja. Byłam bardzo zdziwiona, bo ustaliliśmy z mężem że nie robimy sobie mikołajek tylko na gwiazdkę ale ja też dałam mu ładny sweterek pod poduszkę
              Lila od nas dostała ten laptop z vtech. Baaaaardzo zadowolona ponoć była. Od chrzestnej dostanie takie buciki http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/319916 jeszcze wczoraj je kupowaliśmy ale Lilka myślała że to dla takiej dziewczynki kupujemy

              A wiatry u nas masakra. Całą noc nie spałam, tak wiało że myślałam że dach zerwie...! Do tego koło 1 brakło prądu, ponoć po 10 dopiero przyszedł. Ja się ubezpieczyłam i już wczoraj poprasowałam ciuchy na dziś, gorącą wodę i kawę do termosa zrobiłam, obiad zrobiłam. Tylko racuchy trzeba będzie upiec. Powiem wam szczerze, że wczorajszej nocy pierwszy raz zaczęłam się wiatru bać.



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no ja mogę sobie tylko wyobrażać co sie u Ciebie Ulcia działo bo jamiałam wrażenie że mi szyby wiatr wyciśnie no dziwne to było uczucie, poza tym pozaklejalismy skrzynkę od licznika i gniazdko przy nim bo wiało każdą szparą, drzwi od łazienki podłożone ręcznikiem zeby na mieszkanie nie wiało, bo przeciez wywietrznik niebezpiecznie zamykać, jedynie w toalecie zamknęliśmy wywietrznik..

                ania a u Was spokojnie juz dzisiaj? a i dzięki

                ula śliczne buciki

                fajnie wogole ze maluchy zadowolone z prezentów, teraz trzeba myslec co pod choinkę

                kurcze szkoda mi kasy ale może chociaz jakies merci krzyskowi kupie? on nie pamieta ze to dzisiaj wiec bedzie mu milo w sumie to zgrzewka piwa była by lepsza :P


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej halo zawiało zasypało? gdzie jestescie, bo na pewno nie na spacerze...


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    alio gdzie Wy jestescie???


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      Aga u mnie w piatek juz spokojnie bylo
                      Mi w piatek jakos dzien bardzo szybko zlecial,sobota tez
                      Wczoraj bylismy z mloda na kulkach i ze znajomymi ktorzy maja synka w Ali wieku .
                      Wiecie naciagnelam mojego na stol do salonu bo nie mamy a jemy przy lawie
                      http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/6033772.htm
                      akurat nie za duzy ,szkoda ze przyjdzie dopiero 18 grudnia
                      co jeszcze u mlodej w pokoju zrobilismy przemeblowanie no i w koncu przebralam zabawki
                      wybralam 1,5 reklamowki duzej za malych ubran masakra jak ona szybko rosnie
                      milego dzionka kochane



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        cześć
                        Ja miałam bardzo pracowity i męczący weekend. W sobotę i niedzielę miałam zajęcia, potem w sobotę popołudniu tyle co wróciłam z krk, małą przebrałam i pojechaliśmy do mojej mamy na imieniny, a w niedzielę po zajęciach byliśmy znów na imieninach, tym razem szwagierki. Same Barbary

                        U nas miało mniej wiać a znów zaczęło od rano wiać... Szok. W dodatku sam lód u nas na drodze. Śnieg już prawie zjechał a jeszcze wczoraj było go pełno. Wczoraj zamieć była a dziś od rana pada i temp na plusie. Idzie się wściec!

                        Powiedzcie mi, czy wasze dzieciaki jedzą jeszcze mm? Bo u mnie Lila tak, jeszcze z 3 razy dziennie dosypując do tego kaszkę mleczno ryżową. I moje pytanie jest takie, bo wiem, że do 3 roku powinno się dzieciom dawać mm. Ale to powinno i ewentualnie można podawać jeszcze przez jakiś krótki czas czy koniec i kropka? Lilce już jakieś pół roku temu zaczęłam dawać na zmianę mm z mlekiem pełnym no i plus ta kaszka. Żeby zaczęła się przyzwyczajać.



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          my na mikołajki tylko ślodycze zawsze dajemy. Hania dostała 2 grzechotki, wiadomo czemu
                          Aga jak samopoczucie? lepiej już?

                          w sobotę robiłam porządki w pokojach. wyrzuciłam worek zabawek popsutych.
                          od razu lużniej u dzieci.

                          macie już prezenty dla dzieci? nam została Marysia i chrześniaki. czekam na kase z becikowego, jeszcze tak dl€go nie czekałam. jak nie przyjdą będę musiala na debet wejść a nie lubie tego robić.
                          http://allegro.pl/fisher-price-ksiaz...755446467.html to dla Hani, a to dla Ignasia http://allegro.pl/super-duzy-motor-z...750587919.html na motor z teściem się złożyliśmy




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ulcia ja chcialam zeby moja pila mm do 3 roku zycia ale ona zdecydowala inaczej
                            puszke mleka mialam prawie 2 miesiace gdzie po otwarciu trzeba z uzyc w ciagu miesiaca jak robilam jej mleko m to tylko lyka brala i reszte oddawala wiec teraz daje jej zwykle i to tylko rano czasem wieczorem jakiegos nesquika lub cos innego do kolacji, w dzien je jeszcze serki homo dla dzieci lub jogurty
                            ja sie przeziebilam grr
                            w srode idziemy do dentysty na 6 miesieczna sprawdzenie, ja tez sie przy okazji z soba umowilam a co trzeba korzystac poki darmowego dentyste mam
                            Last edited by aniazio; 09-12-2013, 15:10.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia witamy

                              Ja nie wiem co kupić młodej pod choinkę Na mikołaja kupiliśmy jej takiego laptopa http://allegro.pl/vtech-edukacyjny-l...773375178.html nawet ja czasami się bawię bo tam jest np kółko krzyżyk
                              My jak co roku obstawiamy dwie wigilie, u teściów i u mojej mamy. U teściów to siostrzenice męża zawsze Lilce robią prezent a u mamy to my, jeszcze pasuje coś takiego samego kupić pod choinkę, bo będzie moja siostrzenica w Lilki wieku co chrześnicą męża jest. Muszą mieć takie same rzeczy żeby się nie pozabijały pod tą choinką
                              Może macie jakieś pomysły?

                              Ja z Lilką i z mlekiem czy jogurtami, kakao nie ma problemu bo bardzo lubi. Zresztą jak ja



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Wyglada na to ze bede sierpniowa mamusia




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X