Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    lulcia dobrze, że pojechałaś, widzisz, taka stópeczka a jednak trzeba uważać.

    ninka po tygodniu przyszedł do domu. (tak na marginesie to jemu sie bardzo podobało bo pojechał se z kolegami nad morze ). Ale pogadaliśmy i jest lepiej troszke. Jak przyszedł to było całkiem fajnie. teraz zaczyna częściej sie z kolegami spotykać ale próbuje go troszke hamować. A już mu zapowiedziałam, że w najbliższym czasie jak tez chjce mieć wychodne. i koniec. ale jest ok.
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Oj też mi się marzy jakieś wychodne...

      Kilka fotek z soboty jak jeszcze moje dziecię było w całości. Ona uwielbia tańczyć do barbie i różowe baletki. Nie wiem jak ona przeżyje te parę tygodni...
      Attached Files



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        I jeszcze jedno
        Attached Files



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ulcia super coreczka

          A wiecie co dziewczyny pewnie sie schizuje ale dzis myslalam ze nie wyrobie z bolu nie pamietam kiedy taki bol mialam i sobie wkrecam ze moze doszlo do zaplodnienia choc przeciez ono nie boli:d ale normalnie po lewej stronie podbrzusza tak mnie kulo ze nie wiedzialam co ze soba zrobic przestalo po jakis 20 minutach i od czasu do czasu cos tam jeszcze czuje ale nie tak jak przez te kilkanascie minut na pewno sobie wkrecam bo raczej my do tych pechowych nalezymy a wczoraj byly staranka i jak co to pewnie bylby 3 chlopak bo na dziewczynke musi byc chyba ze 2 dni wczesniej robione hehehe
          no nic zrobie sobie cos do jedzenia i pewnie obejrze sobie przez neta serial....

          to do juterka dziewczyny i milej nocy zycze




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ninka prawdopodobnie to był ból owulacyjny, zapewne dziś masz owulację Ja tak zawsze mam na owulację, nieraz taki ból że na tyłku nie mogłam usiąść. A kiedyś jak akurat em mnie klepnął w tyłek to z bólu mu oddałam...



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              No wlasnie ulcia tez sobie pomyslalam ze to bol owulacyjny dobrze by bylo bo dzien wczesniej byly staranka ale jeszcze takiego bolu nie mialam....wiec troszke dalo mi to do myslenia hehe teraz niecale 2 tyg nadzieii hehe pierwszy test zrobie chyba za tydzien w piatek.....

              A co u was dziewczyny slychac?

              a kiedy kochane wyciagacie dekoracje swiateczne? i nie chodzi mi o choinke...




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                Ninka powodzonka ale testu nie rob poczekaj do planowanej @ czasem jak zrobisz zawczesnie test to i tak nie wykaze
                ja zanim zaszlam to pod koniec sierpnia tez robilam w koncu sobie odpuscilam we wrzesniu juz nie robilam i hop udalo sie..
                pozniej sie odezwe bo znajoma z synkiem przychodzi



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ja też bym zaczekała aż do dnia @. Ale trzymam kciuki

                  A my dziś były z Lilką u mojej siostry, Lila się wybawiła z Gabrysią. Miałam jechać do cioci ale jej 4latka z którą Lilka zresztą uwielbia się bawić ma ospę...
                  Lilce się nudzi w domu, wszędzie trzeba ją nosić. Na polu mżawka i wiatr straszny więc z ciocią nie wychodzi zbytnio. Jak przychodzę z pracy też jestem padnięta, a tu trzeba być na każde jej wezwanie. Mam przeczytać na sobotę 3 rozdziały książki na wykład ale już padam dziś... Jutro mają przyjechać znajomi z dzieciakami, w piątek pasuje się wyspać na sobotnie zajęcia. Ech, nie wiem jak ja to ogarnę.

                  Dobrej nocy



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hejka o poranku....


                    A mnie dzis znowu cos kulo w podbrzuszu ale tym razem centralnie po srodku juz nie boli ale naprawde dziwne te bole....

                    dzis po poludniu przychodzi znajoma z dziecmi w sumie to jest kolega Kuby ze szkoly tez Polak ale niestety moje dziecie juz po angielsku rozmawia i musze upominac ze w domku mowimy po polsku
                    poza tym dzis mam troszke sprzatania i moze przemaluje troszke lazienke najgorszy to jest sufit bo grzyb nam wszedl od wilgoci i oczywiscie od pary podczas kapieli i brania przysznica....
                    a tak to juz coraz blizej przyjazdu mojej mamy dzis musze ja odprawic wczoraj to chcialam zrobic ale nie mialam jej danych z dowodu osobitego....

                    dobra uciekam szykowac lunch dla mojego K do szkolki....




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej

                      Wkońcu dziś u nas pięknie narobiłam rano 3 pralki prania i rozwiesiłam na polu przed pracą. Tyle się uskładało, bo w tygodniu tylko raz prałam. Nie chciało wogóle schnąć a wyczytałam na onecie, że dziś ma być ładnie więc dałam sobie spokój z praniem.
                      Lilka nadal z tą szyną. Tylko mamy problem z kąpaniem, bo worka na to nie założy. Beczy strasznie, chyba się go boi. Więc dziś jej ściągniemy tą szynę do kąpania, bo dziecko umyć trzeba. Jak myślicie? To już praktycznie 5 dni.

                      Monia jak radzisz sobie z trójeczką?
                      Ania jak się czujesz?
                      Ninka wstrzymaj się z testowaniem do @.

                      A ja właśnie miałam dziś @ dostać, ale znając moje szczęście to dostanę jutro prawie na zajęcia jak pojadę...



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        No nie wierze dziewczyny..ale pustki

                        albo macie tak piekna pogode albo brak weny albo juz nie wiem co spowodowalo taki bezruch na naszym watku
                        zadna nie chce pierwsza napisac

                        Aniu co u Ciebie?
                        Ulcia jak na uczelni?okres dostalas?
                        Monia a co u Ciebie?ogarnelas juz wszystko?
                        Agus a u Ciebie jak tam z biznesem?dalej ciezko?ale juz blisko konca roku i bedzie na pewno coraz lepiej
                        Karin, druga Aga, Anetka, Majajula, Bozenka a Was gdzie posialo?????




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej hej
                          co u nas hmmm
                          w piatek pojechalysmy z moim do kolezanki i po 13 wrocilysmy z nim bo akurat mial swoj piatek czyli pracowal tylko pol dnia
                          weekend minal bardzo szybko
                          wczoraj musialam isc na pobieranie krwi bo zla date urodzenia mi wpisali a niby nie mogli tego przekreslic i tyle.W sobote dostalam papiery od pobrania krwi a tam ....przekreslona zla data i wpisana dobra no kurczak wiec jednak mogli tak zrobic no nic ale wczoraj poszlam ...
                          jak wrocilam bo bylam taka zmeczona ze chyba 2 godziny lezalam w lozku ..
                          Hmm ja dalej nie wymiotuje mam mdlosci ale nie wymiotuje



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej

                            W weekend miałam zajęcia na uczelni i byłam już strasznie padnięta żeby cokolwiek napisać.
                            I w dodatku @ dostałam, także same wiecie...

                            W czwartek mamy kontrole z Lilką, potem jedziemy do Krakowa, bo ja mam kontrole u reumatologa także dzień będzie szalony. Nie wiem czy ściągnął Lilce tą szynę, bo nadal ma spuchniętą stopę i jak ściągnęłam jej do kąpania szynę to ją stopa boli. Także pewnie zrobią jej zdjęcie i zmienią opatrunek i nadal będzie chodzić z tą szyną. A Lilce już strasznie się nudzi, zrobiła się przez to rozdarta.

                            Poza tym pogoda u nas paskudna, tylko czekać jak sypnie śniegiem, bo tylko 3 stopnie u nas.

                            Ania, to dobrze że nie wymiotujesz, mdłości są do przeżycia



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              ulcia biedna Lilka. mam nadzieje że będzie juz ok z jej nóżką.
                              ania to ciesz się że nie wymiotujesz. ja wymiotowałam i miałam mdłości dość długo.

                              dzisiaj byliśmy z Hanią na kontroli i mała waży 4650 g i mierzy 63 cm także rośnie jak na drożdżach. umówiliśmy się na szczepienie na 29 listopada. dostanie też za darmo szczepienie na pneumokoki, bo Hania jest pod opieką kardiologa i się kwalifikuje na darmowe.
                              ze spaniem ma problemy. ciężko ją spać położyć w dzień a w nocy też lepiej nie jest. dobrze że pospacerować można, bo na spacerze śpi.
                              po mału już dochodzimy do siebie i jakoś ogarniam to wszystko, chociaż bywają też ciężkie dni. w zeszłym tygpdniu miałam gorączkę, bo zrobił mi się zastój pokarmu. na szczęście po dwóch dniach było juz ok.miałąm do tego straszny ból głowy. chodzić było mi ciężko.




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Cześć Mamuśki

                                Dawno mnie nie było i tyle sie tu nadziało

                                Monia gratuluje zdrowej i silnej córeczki, piękne imię, ja jak będe miec druga córeczkę to tez jej tak dam na imię

                                Ania gratuluję ciąży ale ci zazdroszczę też chciałabym być w tym miesiącu co ty, a tu na razie nic

                                Aguszasza głowa do góry, na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki za ciebie i za siostrę, oby maleństwo było zdrowe

                                Agaaepyen przykro mi z powodu babci...

                                Ulcia uściski dla Lilki i dużo wytrwałości dla ciebie

                                Ninka to jesteśmy we dwie w oczekiwaniu na dwie kreseczki, trzymam kciuki
                                Gosia

                                Zosieńko rośnij zdrowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X