Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aniu u nas tez strasznie wieje od wczoraj moje dzieciaczki cos kaszla najgorzej to starszy ale mam nadzieje ze syropki zadzialaja i pomoga...
    glowa mnie cos pobolewa
    a tak to jakos na nic sil nie mam nie chce mi sie niczego robic itp itd

    Monia i jak?
    no dziewczyny co Wy sie tak obijacie




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      z Waszych sposobów tylko sex jeszcze niewykorzystany. chociaż najmniej mam na niego ochotę. od jakiegoś czasu odczuwam ból podczas.... ale dzisiaj się poświęce.

      Ania współczuję mdłości. mnie męczyły wraz z wymiotami do 13 tyg.




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej kobietki moje znow mala cisza nastała widzę?
        Monia mam nadzie ze dostaniemy wkrotce info ze urodzilas i wczorajsze skurcze to nie były takie tam tylko masz z głowy ciążę,a przy sobie ślicznego zdrowego bobaska

        a u nas...?

        postanowilam kilku zmian dokonac... musialam zatrudnic stazystke zeby wywiazac sie z umowy stazowej i zwolnilam pracownika, bo nie daje rady z kasa teraz bede spedzac w pracy strasznie duzo czasu... troche mnie to przeraza bo wogole nie bede sie prawei widziec z dzieciakami punkt mamy otwarty 7 dni w tygodniu wiec w listopadzie będzie to 316 godzin z czego 80 bedzie dziewczyna a j resztę...ech.. i tak trzeba bedzie przetrwac do konca roku... nie wiem jak dam rade...
        u mojego dalej nic nie wiadomo, nawet po sklepach ludziska mowia ze jakies zmiany w ich firie sie szykują tylko nikt nic ie wie, dowiemy sie w poniedzialaek bo wczoraj ich kieownik byl w stolicy na rozmowach jakis... ech mowie Wam kobiety, niczego tak nigdy nie zalowalam jak tego pieprzonego interesu


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          a mojej siostrze badania wyszly w porzadku zadnych wad rozwojowych Filipek dzięki Bogu miec nie będzie ale zeby nie bylo zbyt kolorowo to siostra wykryła u siebie kolejnego guza w cycu tuz obok tego ktorego jej wycieli rok temu....i bedzie robic biopsje... no mowie Wam ten rokk to jakas wielka porazka dobrze ze niedlugo sie konczy...


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej U nas taki piękny weekend aż szkoda by było siedzieć w domu.

            Agusz za chwilę nowy rok, nowa energia do działania. Dasz radę, jakoś to przetrwasz. Potem będzie lepiej. Napewno! Ściskam

            Monia, hop hop? Już rozpakowana?

            U nas Lila rano dostała takiego napadu kaszlu, aż powietrza nie mogła złapać. Byliśmy u lekarza i...delikatna krtań ją wzięła na tle alergicznym bo osłuchowo dosyć ok reszta też w porządku. Jakby nie te napady kaszlu o zdrowe dziecko. Dostaliśmy flixotide - miała któraś? I elofen oraz drosetux. U nas jak zawsze coś się zaczyna to w niedziele... Ech... Oby pomogło i bardziej się nie rozwinęło bo rano to mój mąż o mało na zawał nie padł. Jest strasznie przewrażliwiony na punkcie małej. Czasami przez to się kłócimy, bo ona już chce do lekarza lecieć jak Lilka katar ma... Ci faceci


            A co u reszty??? Pisać



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej hej
              My w piatek wybralysmy sie do kolezanki do innego miasta, z moim sie zabralysmy wrocilysmy tez razem z nim .
              Agus bedzie dobrze 3mam kciuki
              Ulcia duzo zdrowka dla Lilci



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                czesc

                Agus tak jak dziewczyny mowia bedzie dobrze musi byc...zobaczysz wszystko sie jakos ulozy nie zalamuj sie kochana....

                u nas chorobowo niestety chyba wykrakalam...maz ma chore zatoki bierze antybiotyk a dzieci maja jakiegos wirusa kaszla tak ze wymiotuja na szczescie nie maja goraczki i noce sa do przezycia
                Ulcia elofen to tez pulneo ale tansze od elofen dostaismy to jak bylismy w pl i mam ze soba 2 butelki i wlasnie im to daje teraz i wlacze tez griposan czy cos podobnego nie chce isc mi sie sprawdzic jak to sie dokladnie pisze
                pogoda tez lipna pada deszcz i strasznie wieje i nie dziwie sie ze zlapaly jakies swinstwo....

                Monia co u ciebie??juz chyba po co....




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej babuszki
                  zadna nie ma nr do Moni? miala pisac do kogos i nic? mysle ze juz jest po bo nie ma jej ani na fb ani nigdzie no to czekamy czekamy...

                  kobietki bardzo dziekuje za slowa otuchy! jakos bedzie bo byc musi, ja nie z tych co się załamią, schowają pod koldrę i nie wychylą nosa.. tylko cięzko mi ze świadomością jak jest bardzo bardzo bardzo...

                  no my po niedzieli z dziadkami, bylismy na mszy rocznicowej, księdzol u nas na wsi na pierwszym probostwie, wczesniej kilka lat jako wikary ale mnówi ze takiej rocznicy to jeszce nie odprawiał i zaproponowal dziadkom odnowienie slubu ale dziadzio nie najlepiej sie czul i stwierdzili ze nie wystoi przed ołtarzem całą mszę, ze dadzą sobie spokój, bo jakto babcia powiedziała, dziadka to juz zadna dziewczynka nie zechce poza tą jedną, ostatnią a i ona tylko rozwód im spowoduje, nikt inny bo jak go sobie odbija to juz na zawsze i żadne śluby im w tym nie pomogą... i smiesznie i smutnie zarazem, bo czas leci a dziadkowie nie młodsi tylo starsi, jak wszyscy zreszta...

                  ninkapa ech wy to sie macie ledwo sie jesien zaczeła i Was juz dopada... oby sie szybko skonczylo i nie ciagnęło jak ostatniej zimy!!!

                  aniazio korzystaj kochana z teoretycznej wolności bo jak będzie maluszek to znow zacznie się mamusiowy maraton

                  ulcia a u nas bylo cieplo dosc jakis 13 stopni ale bez słoneczka wiec troche pospacerowalismy ale bez szału... a z tym kaszlem to lipa, tez bym sie pewnie strachu najadla jakby mi sie maluch dusil... na szczescie moi niealergiczni jaims cudem, poki co bynajmniej, bo teraz to alergikiem w kazdym wieku mozna sie stac...


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Do mnie ma Monia numer ale nic jeszcze nie pisała. Ja sobie go nie zapisałam i gdzieś mi zwiał
                    Napiszę potem, idę zbierać rzeczy i za chwilę do domu.

                    Ania jak się czujesz?



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Agus oj wiem wiem jesien do konca i cala zima pewnie bedzie wirusowa co za tym idzie dzieciaczki beda sie meczyly i pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz jechalismy do lekarza ale co zrobic mam nadzieje ze z czasem beda mniej chorowac i wyrosna z tego
                      Ulcia co do tego duszacego kaszlu to u nas jest na porzadku dziennym wlasnie maksiu tak kaszlalal cala niedziele co skutkowalo wymiotowaniem
                      no nic dopijam kawke i lece po mlodego do szkoly....




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ulcia
                        mam nudnosci ale nie wymiotuje,hustawki nastrojow ostatnio mloda piszczala i krzyczala w domu a mnie co zawsze to denerwowalo to pomimo tego ze probowalam ja uspokoic zeby przestala to smialam sie az mnie brzuch bolal
                        wszystko mnie ostatnio denerwuje



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej

                          Powiedzcie mi, czy to normalne że przy tej niby krtani (bo to ponoć alergiczna) bardziej młodą kaszle? I coraz częściej kończy się to wymiotami. A one to praktycznie same flegmy... Mamy ten flixotide, drosetux i Elofen.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej hej

                            ulcia u nas jak mały miał krtaniowy kaszel to był taki szczekający piszczący męczy go zawsze i do wymiotów nieraz doprowadzał. Wszytsko przez to ze flegma (bądź gluciska )zalegała mu na krtaniach najczesciej po katarze... my przy kratniowym robiliśmy nebulizację ostatnio i przeszło, mozę spróbuj ją poinhalować? a ten flixo to jakiś wziew? bo elofenprzeciwzapalnie rouzmiem drosetux to przeciwkaszlowy? nie wiem kochana ja to bym juz siedziala dla pewnosci u swoej dr jakbym nie widziala poprawy, a moze sprobujcie nebulizacji?


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Ten flixo to wziewy. Powiem ci, że na naszą pediatrę nie mamy co liczyć. Zaraz da antybiotyk, ona to na wszystko go daje. Byliśmy u lekarza prywatnie, co już nieraz z młoda byliśmy a i sami korzystamy z jego usług. on specjalista od płuc itp.
                              W niedziele miała taki świszcząco-szczekający a od wczoraj raz suchy a raz mokry. Poprawa jakaś jest, bo nie dławi się a moim zdaniem to że wymiotuje flegmami to lepiej niż jakby miały jej schodzić gdzieś na oskrzela. Najlepsze jest to ze ona nie miała wcześniej ani teraz nie ma kataru. Oprócz tego uporczywego kaszlu to nic jej nie dolega.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej ho

                                znowu cisza nastala...
                                Monia sie nie odzywa wiec pewnie ma juz swoja coreczke przy sobie:0

                                Ulcia niestety tak to jest z duszacymi kaszlami i do tego suchymi ze dziecko w koncu wymiotuje....

                                u nas nic ciekawego sie nie dzieje dzieci juz zdrowsze a jutro maja wolne od szkoly bo jest strajk nauczycieli ale w piatek juz normalnie do szkoly ida....

                                Aniu jak u Ciebie?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X