Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wstydliwy problem - hemoroidy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Hemoroidy...

    Wyskoczył mi guzek, przewiduje, że to hemoroid i kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić. Boli potwornie, nie mogę normalnie siedzieć, leżeć, chodzić. Do ginekologa mam dopiero na wrzesień, aktualnie jestem w 33 tygodniu ciąży. Myślicie, że telefonicznie uda mi się uzyskać pomoć, czy on musi to jakoś zbadać?? A może wystarczy pójść do internisty i on coś przepisze???

    Próbuję się do obu dodzwonić, ale to ciężko, a na wizytę pewnie nie ma szans. Dlatego ciekawi mnie czy wystarczy tylko rozmowa telefoniczna??

    Dodam, że jestem na diecie cukrzycowej, wypijam mnóstwo wody, a mimo to dopadło mnie dwudniowe zaparcie i od razu taki problem. Załamka!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Hemoroidy...

      Lekarz kazał smarować Posterisanem i brac tabletki Cyclo3 fort i wszystko fajnie, ból przeszedł, ale niestety cały czas krwawi, pojawiła się na nim taka czarna plamka, jakby uszkodzona skóra i przez cały dzień krwawi.
      Też tak miałyście??
      Jest możliwość że z czasem samo się zagoi czy niestety musze szukać jakiś drastyczniejszych sposobów??
      Pomóżcie!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

        A miałyście tak, że hemoroid krwawił cały czas??? Nie tylko po wypróżnieniu.
        Wyskoczył mi tydzień temu, lekarz przepisał masć posterisan i tabletki cyclo3fort, wszystko dolegliwości przeszły, ale niestety krwawi troszkę przez cały dzień? Czy to jest normalne?? Jest szansa że z czasem leczenia przestanie, czy musze szukać innej pomocy?

        O dziwo interenet nie umie mi na to odpowiedzieć:P, więc mam wrażenie, że tylko ja tak mam:/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Hemoroidy...

          Zobaczysz jak będzie wyglądać sytuacja po porodzie, niestety tu nie ma pewności, że będzie lepiej. Moja koleżanka miała laserow jakoś leczone/ wypalane i ponownie jej wróciło. Biedna strasznie się męczy.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

            Na szczęście nie mam z tym problemów ale moja mama ma i będzie musiałam mieć zabieg bo nic nie pomaga

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

              Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
              A miałyście tak, że hemoroid krwawił cały czas??? Nie tylko po wypróżnieniu.
              Wyskoczył mi tydzień temu, lekarz przepisał masć posterisan i tabletki cyclo3fort, wszystko dolegliwości przeszły, ale niestety krwawi troszkę przez cały dzień? Czy to jest normalne?? Jest szansa że z czasem leczenia przestanie, czy musze szukać innej pomocy?

              O dziwo interenet nie umie mi na to odpowiedzieć:P, więc mam wrażenie, że tylko ja tak mam:/

              Nigdy nie miałam takich problemów do czasu porodu, po porodzie bywały noce że dawał silnie o sobie znać, po porodzie zdarzały sie wypróżneinia z krwią, jednak to szybko minęło.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                na szczescie hemoroidów odbytu się nie nabawiłam podczas ciąży ale miałam za to żylaki w brzuchu z czym lekarze musieli się borykać przy cc

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                  hehe ja nie podczas ciaży tylko kilka lat wstecz, pracując w piekarni, siadałam na parapecie bo nie miałam gdzie i tam się nabawiłam tego dzidostwa :/ Boli czasem cholernie no ale cóż taki urok ehhh

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                    Kiedyś w sklepie uslyszałam jak kobiety rozmawiały na ten temat i jedna powiedziała że wyleczyła sobie szarym mydłem Robiła nasiadówki
                    Jeszcze nigdy tego nie miałam na szczęście i oby mi się nie zdarzyło

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                      A ja w ciąży nie miałam, a ostatnio coraz częściej mnie bolą i krwawię. Muszę w końcu udać się do lekarza może mi coś przepisze bo dzisiejszej nocy prawie nie spałam tak bolało.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                        wszystkie koleżanki które urodziły przede mną straszyły mnie hemoroidami, ale mi się na szczęście upiekło, mówiły że są super maści, wystarczy smarować i jest ok

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                          To prawda, same nie znikają, sama mam i wiem i to jest straszny ból. Na szczęscie u mnie odzywają się one raz na jakiś czas... Często pojawia się krew, bolą przy załatwianiu, ale w sumie tak jak pisze one odzywają sie raz na jkaiś czas.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                            Jeślli chodzi o hemoroidy to mam jeden sposób, może wydać się wam dziwny i nietypowy ale na prawdę pomaga. Gdy miałam problem bo zaczynały swędzieć lub boleć smarowałam je przez jeden- dwa dni masłem. Działa lepiej niż te wszystkie maści i przez następne kilka miesięcy nie mam żadnych dolegliwości.
                            szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                              Nie próbowałam masłem, ale chodzi o ten "ślizg" wtedy jest łatwiej się załatwić i wtedy nie pękają , tu masz rację. Nie sprawdzałam, ale na pewno efekt jest skuteczny.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                                Miałam hemoroidy po porodzie jak dla mnie nie jest to wstydliwy problem - normalna choroba

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X