Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

    Ja korzystałam z opieki prywatnej. Wiadomo każda wizyta kosztuje, ale nie żałuję. Lekarz prowadzący super, szpital prywatny również. A w państwówce bardzo długie kolejki. Niestety...

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

      Ja chodziłam do lekarza prywatnie- mamy w pracy wykupione pakiety medyczne, niestety Ci lekarze nie pracują raczej w szpitalach ale mimo to byłam zadowolona

      Skomentuj


        #93
        Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

        powiem szczerze że ja państwowo byłam ze 4 razy i powiedziałam sobie nie. Wole prywatnie przynajmniej podejdą do mnie z szacunkiem a nie jak do kolejnej która im czas zajmuje. U mnie w miasteczku państwo nie ma według mnie odpowiednich lekarzy ginekologów. totalna porażka

        Skomentuj


          #94
          Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

          zdecydowanie jestem zwolennikiem prywatnej , mamy nie miłe wspomnienia z wizyt państwowych

          Skomentuj


            #95
            Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

            Ja w drugiej ciąży chodziłam wyłącznie państwowo, a to z tego względu, ze mój ginkolog, którego znam od 10 lat nie przyjmuje na nfz. Jest świetnym specjalistą i ma ogromne doświadczenie, ufam mu.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

              Ja tylko prywatnie chodzę moze dlatego ze u mnie sa beznadziejni ginekolodzy, zero zpalu ani pasji w tym co robia a podejscie hmm no cóż weterynarz lepiej dba o zwierzeta

              Skomentuj


                #97
                Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                Zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży chodziłam na prywatne wizyty. Wiem, że wszystko zależy od tego na kogo się trafi... Wydaje mi się jednak, że prywatnie lekarz lepiej się mną zajmie


                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                  Ja nie wyobrażalam sobie chodzić na fundusz. Juz raz byłam na fundusz u ginekologa i był to mój ostatni raz. Totalnie nie bylam zadowolona z jego usług oraz traktowania mnie jako pacjentki.

                  Jesli boicie sie wysokich kosztów leczenia to zastanówcie się nad ubezpieczeniem prywatnym. Sama zaszłam w ciążę i płaciłam 100 zl miesięcznie za takie ubezpieczenie. Miałam dzieki temu wszystkie wizyty oraz badania w Lux medzie za darmo.

                  O tej stronie możecie sobie o tym poczytać
                  http://financemonitor.pl/prywatne-ub...ich-pieniedzy/

                  Oferuje je wiele firm ubezpieczeniowych.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                    W krk wg mnie tylko prywatnie. Miałam różne koleżanki, które poszły na nfz i zawsze coś tam narzekały. Ja w końcu zdecydowałam się na klinikę na Kostrzewskiego, później poszła tam też moja przyjaciółka. Mega warunki, bardzo dobrzy lekarza, 50% mniej stresu.

                    Skomentuj


                      Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                      Ja akurat postawiłam na opiekę prywatną i teraz będę mieć drugi poród w Białymstoku w poliklinice Arciszewskich. Prowadziłam tam pierwszą ciążę i rodziłam i z drugą mam tak samo. Świetna i fachowa opieka to jeden w wielu plusów tej kliniki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lekarz prowadzący - prywatnie czy państwowo?

                        Nie wiem czy wybrałabym się do ginekologa na fundusz. Taka opcja niby jest mozliwa ale:
                        zapisy są problematyczne
                        lekarze czesto maja lekceważące zachowanie
                        nie ma sie badania usg na każdej wizycie a jednak warto jest obserwować maluszka....
                        Dobrze jest zastanowić się nad wykupieniem sobie ubezpieczenia zdrowotnego, które daje możliwość darmowych wizyt prywatnych.

                        Zastanówcie się również nad wykupieniem sobie ubezpieczenia na życie. Nationale Nederlanden ma dobre oferty: https://www.nn.pl/ubezpieczenia
                        http://forum.mamotoja.pl/

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X