Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wkładki laktacyjne używacie???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

    Ja używałam wkładek przez cały czas gdy karmiłam. Najlepsze wg mnie sa z Rossmanna za niewielką cene




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

      Ja używałam przez pięć czy sześć miesięcy. Teraz choć jeszcze karmię dwa razy dziennie nie noszę, bo nie są mi już potrzebne. Wcześniej zdarzało mi się, że pokarm wyciekał, teraz już praktycznie się to nie zdarza.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

        Przy pierwszym dziecku nie miałam potrzeby używania wkładek laktacyjnych, ale już przy drugim byly bardzo potrzebe. Przez pierwszy miesiąc nieustannie byłam mokra od pokarmu. Potem to się unormowało.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

          Zazdroszczę! Ja to muszę mieć non stop, mimo że ogólnie mleka jakoś bardzo dużo nie mam :/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

            Ja wkładek laktacyjnych tez używałam, ale czasami musiałam wkładać zwykła pieluchę tetrową. Jak byłam w domu z małym.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

              Wkladki koniecznie,ja tuz po porodzie mialam nawal pokarmu a pietsi jak glazy wielkie i twarde, wkladki bardzo mi pomogly gdyz pokatm sam wydzielal sie. Przy obojgu dzieci mialam ten dyskomfort a co najlepsze biust mam maly

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                Ktoś tu polecał wkładki laktacyjne NUK. Czy to na prawdę jest jakaś różnica? Ja używałam różnych firm, bo trochę próbek dostałam w szkole rodzenia, inne kupiłam, inne od koleżanki. I nie widziałam różnicy!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                  używałam wkładek laktacyjnych gdy miałam niesamowity nawał pokarmu który samoczynnie się wydzielał. BYły dla mnie bardzo pomocne zwłaszcza gdy się gdzieś wybierałam

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    Ktoś tu polecał wkładki laktacyjne NUK. Czy to na prawdę jest jakaś różnica? Ja używałam różnych firm, bo trochę próbek dostałam w szkole rodzenia, inne kupiłam, inne od koleżanki. I nie widziałam różnicy!
                    różnice są kolosalne! Gdy kupiłam takie najtańsze z Rossmanna, to mnie obcierały i ból był nie do zniesienia :/ Innej firmy - choć już nie pamiętam jakiej - przeciekały, klej był słaby i się przesuwały :/
                    W końcu miałam parę sprawdzonych firm i kupowałam między nimi (już nie eksperymentowałam:P). Najbardziej mi przypasowały wkładki Chicco Extra Comfort - bo praktycznie ich nie czułam i nic nie obcierało moich sutków Nie przeciekły mi też nigdy i nie przesuwały się. Fajne, polecam

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                      MOim zdaniem też jest różnica między wkłądkami ale najlepiej samemu wypróbować lika i wybrać, które są dla mnie najlepsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                        Ja odczułam dużą różnicę przy rożnych wkładkach i nie mogłam znaleźć swoich idealnych. I w sumie przypadkowo wyszła rozmowa z moją położną o wkładkach laktacyjnych i poleciła mi takie z Chicco Natural Feeling, nie podrażniały mi sutków i w końcu skończyło się wyciekanie mleka, bo są bardzo chłonne, a do tego mało widoczne pod koszulką

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                          Napisane przez janiakaga Pokaż wiadomość
                          Ja odczułam dużą różnicę przy rożnych wkładkach i nie mogłam znaleźć swoich idealnych. I w sumie przypadkowo wyszła rozmowa z moją położną o wkładkach laktacyjnych i poleciła mi takie z Chicco Natural Feeling, nie podrażniały mi sutków i w końcu skończyło się wyciekanie mleka, bo są bardzo chłonne, a do tego mało widoczne pod koszulką
                          Nigdy nie słyszałam o wkładkach laktacynych Chicco ale może też kupię sobie jedno opakowanie na spróbowanie do wyprawki przed porodem :

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                            Na początku, gdy wkładki szły jak woda używałam zwykłych z rossmanna. Moim zdaniem całkiem niezłe, były wystarczające no i tanie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                              Już będąc w ciąży musiałam się zaopatrzyć, bo zdarzało się, że leciało mi już mleko. Potem karmiąc piersią są wręcz niezbędne, bo inaczej ciągle wszystko jest brudne.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                                Przez caly okres karmieni i nawet kilka dninpo zakonczeniu uzywalam wkladek laktacyjnych. Chronily one mnie przedczalaniem i przed zabrudzeniem odziezy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X