Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Masć na ząbkowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Masć na ząbkowanie

    Jaką możecie polecić maść lub krem na obolałe dziąsła ząbkującego dziecka? Zależy mi przede wszystkim na skutecznym i szybkim działaniu.
  •    
       

    #2
    Odp: Masć na ząbkowanie

    Ja używam kinbaby, a na noc podaję małej czopek Viburcol N - homeopatyczny na stany niepokoju u niemowląt i ząbkowanie
    aredzimska

    Skomentuj


      #3
      Odp: Masć na ząbkowanie

      Witam. Ja osobiście testuję Bobodent. Działa szybko, ale za to nie za długo. Przy bardzo bolesnym ząbkowaniu mojej małej muszę się wspomagać czopkami lub syropem (na szczęście tylko na noc, bo w ciągu dnia jest jakoś lżej albo po prostu mała jest zajęta sobą i nie zwraca na to uwagi). Jak tylko posmaruję dziecku dziąsełka to zaraz zlizuje maść , więc się "wycwaniłam" - smaruję smoka zalecaną ilością maści w miejscu gdzie smok styka się z bolącym miejscem i "smaruje się samo" a dzidzia jest przez chwilę zajęta smokiem, a nie nowym smakiem w buzi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Masć na ząbkowanie

        Witam,ja też podaję Bobodent,działa jakiś czas,a na wieczór daję Ibuprofen,działa uspokajająco i przeciwbólowo, albo Nuroffen w czopkach.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Masć na ząbkowanie

          a ja uzywałam przy obu synach
          Baby Orajel
          smak wiśniowy działa szybko bo kiedys sobie sama posmarowałam dziąsło jak mnie ząb bolał i nie miałam tabletek
          xxx
          Last edited by disne; 20-08-2020, 22:33. Powód: link
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Masć na ząbkowanie

            Witam serdecznie!!
            Ja smaruje córce dziąsła DENTINOX GEL. Smarowałam również BOBODENT ale ten pierwszy, moim zdaniem, jest o niebo lepszy. Zuzia najbardziej daje czadu w nocy, ale wtedy to tylko IBUFEN D lub PARACETAMOL w czopku pomaga, naszczęście nie dzieję się tak co noc. Używałam też czopków homeopatycznych VIBURCOL, ale przy silniejszym ząbkowaniu u mojej małej nie zdały egzaminu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Masć na ząbkowanie

              Ja też używam Bobodent zaraz po karmieniu i zazwyczaj pomaga na tyle żeby Maluch zasnął ale dwa razy zdarzyło się, że musieliśmy podać syrop panadol dla dzieci o smaku malinowym. Wszystkie bóle poszły precz i spanie było do samego rana z jedną pobudką na jedzonko
              Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Masć na ząbkowanie

                Ja używałam Dentinoxu i Baby Orajel. I zdecydowanie polecam Detinox.
                Ma fajny smak, działa, przynosi ulgę. Baby Orajel natomiast działa jak dla
                mnie aż za mocno. Raz sama tego spróbowałam, to znieczula baaardzo
                mocno. W skutek czego moja mała płakała zaraz po posmarowaniu tym
                żelem jeszcze bardziej. Chyba nie bardzo jarzyła co się stało. A smak
                wiśniowy spowodował, że zwymiotowała wkrótce po podaniu żelu.
                Jak dla mnie zdecydowanie nie dla niemowlaków.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Masć na ząbkowanie

                  próbowaliśmy calgel, ale nawet nie jestemw stanie powiedzieć czy cos pomagał, bo nie zauważyłam różnicy... zresztą synek i tak go zjadał jak tylko posmarowałam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Masć na ząbkowanie

                    mój nieststy żadnej z maść do dziąseł nie toleruje, ucieka gdzie pieprz rośnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Masć na ząbkowanie

                      U nas sprawdzil sie Dentinox

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Masć na ząbkowanie

                        U nas bobodent

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Masć na ząbkowanie

                          Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                          Jak dla mnie zdecydowanie nie dla niemowlaków.
                          No i chyba ktoś też tak stwierdził bo już ponad rok temu żel ten został wycofany, przyznam, że jedyny który jakąś ulgę przynosił memu dziecku.
                          Później mi szwagierka przywiozła z Anglii podobny: Bonjela i ten też jest rewelacyjny.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Masć na ząbkowanie

                            Ja jako pierwsze kupiłam Calgel i u nas spisał się rewelacyjnie, przy kolejnych ząbkach chciałam też ten żel kupić i nigdzie nie mogłam go dostać więc kupiłam bobodent-nie zadziałał wcale. Potem kupiłam Dentinox i też sprawdzał się dość dobrze

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Masć na ząbkowanie

                              Zdecydowanie polecam DENTNOX. Nie jest tani, ale u mojej córeczki sprawdził się na szóstkę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X