Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uczulenie na jajko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: uczulenie na jajko?

    Witam ! Jestem mamą prawie półrocznego małego alergika. Dietę synkowi zaczęłam już rozszerzać, kiedy ten ukończył 3,5 miesiąca, dlatego że nie chciałam go dokarmiać już mlekiem modyfikowanym, a karmić go wyłącznie swoim mlekiem. Ale właśnie jajka, a dokładnie żółtka mu jeszcze nie zaczęłam wprowadzać... Wiem, że powoli powinnam zaczynać, tylko boję się, że własnie synek będzie po jajku wymiotował. No, ale jak nie sprawdzę to nie będę wiedzieć. Chyba nawet jutro mu ugotuję i dorzucę do obiadku, oczywiście tylko troszkę, bo nie wszystko naraz Pozdrawiam serdecznie !

    Skomentuj


      #17
      Odp: uczulenie na jajko?

      Jajko należy wprowadzać stopniowo. Pediatra nam mówiła by za pierwszym razem dać malutką łyżeczkę żółtka , poczekać dwa dni i sprawdzić czy czasem nie uczuli, potem znów i w końcu zwiększać ilosć. Jesli uczula to nie dawać przez jakiś czas.

      Skomentuj


        #18
        Odp: uczulenie na jajko?

        Jeśli ma uczulenie na jajka (a wszystko wskazuje na to, że tak) to lepiej mu ich nie podawać. A szkoda, bo to bardzo zdrowy produkt. Warto kupować zwłaszcza naturalne jajka http://www.farmio.com/7-powodow-dla-...rto-jesc-jajka

        Skomentuj

               
        Working...
        X