Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skurcze łydek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
    Przez ostatnie 2 tygdonie zdarza mi się budzić nad ranem z powodu skurczy łydek. Za nim zaszłam w ciąże czasami łapał mnei skurcz w lewej łydce, jednak ostatnio delikatny zaczął mnie łapać także w prawej, a w lewej do tego stopnia, że budzę się z krzykiem bólu. Dotykanie jej tylko pogarsza sprawę, a nie ma mowy o pociągnieciu stopy w swoim kierunku żeby przeszło, bo ponoć pomaga jak się tak zrobi, ale ja miałam porażenie nerwu strzałkowego i przez to przykurcz stopy więc nhie mogę nią wogóle ruszać. Dziewczyny czy znacie jakiś sposób by się tego pozbyć gdy już mnie chwyci? Już sama nie wiem co mam robić
    Wszelkie skurcze spowodowane są brakiem magnezu w organizmie....jak zaczniesz go uzupełniać to skurcze się skończą.

    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Skurcze łydek

      też miałam skurcze ale lekarz mówił, że to nic takiego, co najwyżej zalecił supementację magnezu i potasu, pij dużo soków z pomidorów.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Skurcze łydek

        też miałam skurcze łydek w ciąży...pani doktor kazała brać magnez i w sumie tyle, troszkę pomogło

        Skomentuj


          #19
          Odp: Skurcze łydek

          Miałam tak samo ! Dochodziło jeszcze do tego chroniczne zmęczenie. Już nie wiedzialam co się ze mną dzieje. W końcu wybralam sie z tym do lekarza rodzinnego i pani doktor przypisała mi magnez ( w moim przypadku było to magne b6: https://www.magneb6.pl/ ).

          Powiedziała,że jak po magnezie nie minie to bedziemy dalej myślały czym jest to spowodowane. Okazało się jednak,ze jest to wlasnie z powodu takich niedoborów. Od kiedy zaczełam suplementować problem praktycznie od razu minał.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Skurcze łydek

            Miałam ostatnie dwa miesiące ciąży takie skurcze łydek że jak złapało to potrafił ból trzymać cały dzień ;/ ... jadłam magnez ale nie pomagało zbytnio.. po ciąży samo przeszło.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X