Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie tanio kupić książki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Gdzie tanio kupić książki???

    mi raz się udało dostać mega pake cudownych książek od kobitki która sie zwyczajnie chciała ich pozbyć bo zajmowały jej miejsce - można tak fajne perełki wyszukać

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Gdzie tanio kupić książki???

      kiedys moja ciocia pracowlaa w bibliotece potem ja zamkneli i wszystkie ksiazki przypadly jej Fakt mieszka daleko ale czasami mi cos podrzuci jak przyjezdza i nie karze zwracac Takze mam juz dosyc spora fajną kolekcje na swojej polce w sypialni :-)

      Skomentuj


        #33
        Odp: Gdzie tanio kupić książki???

        Warto czasem dobrze rozejrzeć się na rynku. Uważam, że naprawdę tanie książki można kupić jedynie w księgarni Aros. Pewnie słyszałyście o niej. Mają tam ponad 130 000 tytułów dostępnych od ręki. Poza tym przesyłka jest tania, a to jest ważne.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Gdzie tanio kupić książki???

          Jak zależy mi na konkretnym tytule najczęściej szukam na ceneo i wybieram najtańszą opcję. Ale jeśli nie wiem czego chcę wolę stacjonarną księgarnię, ale wtedy też najczęściej zaglądam do tzw. taniej książki.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Gdzie tanio kupić książki???

            najtansze książki które widziałam to w Dedalusie (wpadłam raz w BUWie i nie mogłam sta wyjść przez półtorej godziny
            wydaje mi się, że mają też sklep internetowy

            Skomentuj


              #36
              Odp: Gdzie tanio kupić książki???

              Ja często kupuję w merlinie wykorzystując różne zniżki i dodatkowo bony z ankiet w panelu smg/krc. Ostatnio odkryłam taniaksiazka.pl, ceny różne, niektóre niższe, niektóre wyższe niż w aros.pl, ale ostatnio zamówiłam kilka sztuk całkiem fajnych książek dla dzieci w cenie 3,01, 3,69, 4,49 - przecenione z 20-30 zł... tania książka ma tę przewagę nad arosem, że można wyszukiwać po cenie, tym samym szybko dociera się do prawdziwych okazji, ani aros, ani bonito nie mają opcji sortowania po cenie, no chyba że ja czegoś nie zauważam...
              Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                Dużo książek kupowałam w bardzo popularnych księgarniach, lecz są on drogie i bardzo często nie mogłam w nich znaleźć interesujących mnie pozycji. Przerzuciłam się na www.motyleksiazkowe.pl Jest tam dużo ciekawych pozycji, których nie spotka się np. w empiku. Ich ceny są przystępne, więc moje książkowe zakupy dosyć duże.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                  A po co kupować? Nie lepiej wypożyczać? Ja czytam tylko pożyczone książki
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                    Takczytam.pl – ogólnopolska sieć tanich księgarń. Niestety, nie można zamawiać tytułów online, ale bywając we Wrocławiu, Bydgoszczy, Poznaniu czy Krakowie – nie omieszkam zajrzeć do któregoś z punktów tej sieci. Zazwyczaj nie wychodzę stamtąd wcześniej niż po godzinie z tanią książką, której poszukiwałem od dawna. Naprawdę polecam.
                    Allegro.pl – niemal każdego dnia śledzę na allegro nowe pozycje i poszukuję ciekawych okazji cenowych lub książek wyjątkowych – pierwszych wydań z literatury pięknej oraz książek z autografem autora. Korzystając z serwisów aukcyjnych, warto zwrócić uwagę na opis książki – im dokładniejszy, tym sprzedawca jest dla mnie bardziej wiarygodny. Jeśli w ofercie jest tylko jedno zdjęcie książki i opis typu „stan jak na zdjęciu” – takie aukcje zdecydowanie omijam. Uważnie przeglądajcie koszty wysyłki, bywają absurdalnie drogie.
                    Ceneo.pl to miejsce, do którego zaglądam, gdy mam problem z odnalezieniem konkretnego tytułu. Jeśli nie ma go na allegro ani w żadnej z księgarń, z pewnością znajdę to na ceneo. Warto tu zaglądać choćby ze względu na ogromny wybór tytułów, specjalne strefy księgarń internetowych oraz zaawansowane wyszukiwanie.
                    Dum spiro spero-dopóki oddycham nie tracę nadziei

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                      Jeśli chce kupić książkę to w pierwszej kolejności sprawdzam dyskonty jak aros właśnie później dedalusa a na końcu odwiedzam centrum taniej książki gdzie ceny są porażająco niskie. Jeśli tam nie znajduje albo nie jestem pewna czy chce kupić to odwiedzam miejską bibliotekę która jest bogato zaopatrzona.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                        Ja zazwyczaj czekam na jakieś promocje, które dosyć często pojawiają się w księgarniach.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                          Nam ostatnio udało się tanio kupić na targach książki. Był to całkowity przypadek bo właśnie wracaliśmy z urlopu ale na prawde ceny konkurencyjne

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                            Zajrzyj sobie na http://aros.pl . Oni mają na wszystkie książki minimum 30% rabatu a to już bardzo dużo. Ja dosyć często tam zamawiam i książki zawsze przychodzą w idealnym stanie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                              Ja sobie teraz niedawno kupiłam nowość wydawniczą od Tolkiena w http://www.taniaksiazka.pl/opowiesc-...-p-800700.html . Powiem Wam, że jak na taką świeżynkę, książka była naprawdę tania. Warto sobie tę stronkę zapisać, bo widać, że można trafić dobre okazje

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Gdzie tanio kupić książki???

                                Bonito? Albo na ceneo wpisz po prostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X