Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent dla rodziców

    A co sądzicie o boxie dachowym w prezecie dla rodziców? Zastanawiam się nad jednym z tychxxx. Rodzice dużo podróżują, nie mają za dużego bagażnika i zawsze ledwo upychaja swoje rzeczy w aucie. Wydaje mi sie, że taki prezent mógłby im się spodobać, ale nie mam pewności, czy jej odpowiedni jako prezent gwiazdkowy. Jak sądzicie będą zadowoleni?
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:32. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent dla rodziców

      Ja się zastanawiam nad prezentem dla mamy, czy książka to dobry pomysł? Znalazłam xxx i myślę, że będzie ok, bo moja mama lubi takie klimaty.
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:32. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Prezent dla rodziców

        Super poysł. Ja z bratem w tym roku wpadliśmy na coś podobnego, tylko kupujemy kuchenkę Co do samej zmywarki... Ja od siebie również poleciłabym Boscha. Od półtora roku użytkuję ten model xxx i jestem naprawdę zadowolona. Jest bardzo pojemna, ma połowę załadunku i jest bardzo wydajna energetycznie, bo ma A+++. Do tego nie niszczy szkła i jest cicha. Więc z czystym sumieniem mogę polecić i zmywarkę i produkty myjące od firmy Bosch
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:32. Powód: link
        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

        Skomentuj


          Odp: Prezent dla rodziców

          Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent, jest sesja fotograficzna. Na przykład tu
          xxx
          Tym samym podarujesz im wspomnienia.
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:32. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Prezent dla rodziców

            Ostatnio kupiłam sobie całkiem sympatyczną kurtkę na zimę (czarną! z przeznaczeniem na miasto i okazjonalnie na narty. Tak się składa, że moja mama jeździ na nartach więcej ode mnie i pożyczyłam jej swój nabytek na weekend na Czarnej Górze. Przez te dwa dni tak się zżyła z kurtką, że już jej nie oddała Kurtki dostępne są pod adresem xxx i biorąc pod uwagę aktualną wyprzedaż pięćdziesięcioprocentową, myślę że zdecydowanie warto
            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:32. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Prezent dla rodziców

              Zawsze można wysłać rodziców na jakąś fajną wycieczkę albo weekend w SPA. Ja ostatnio zabrałam z bratem rodziców na obiad do restauracji, świetnie spędziliśmy razem czas i przy okazji zjedliśmy coś dobrego.

              Skomentuj


                Odp: Prezent dla rodziców

                Jako prezent dla rodziców mogę polecić elegancki xxx, który można nabyć w sklepie internetowym europ24.pl
                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:30. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent dla rodziców

                  ostatnio kupiłem rodzicom fajny zestaw pościeli, byli z tego bardzo zadowoleni

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent dla rodziców

                    Mój ojciec urodził się w mieście ale nikt jak on nie kocha gór. Widziałam wcześniej post o kurtkach narciarskich i to jest super pomysł, bo mój tata niedługo wybiera się na wycieczkę, a jego kurtka nie wiem ile już ma. Jeszcze znalazłam w necie outlet: x. Też mają super kurtki i zastanawiam się czy zamówić tacie taką: xxx ? Ma dopiero 69 lat więc powinien w niej dobrze wyglądać
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:31. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Ledwo się święta skończyły i znowu posty o prezentach. Tyle tych okazji, że ciągle wymyślamy co kupić bliskim.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla rodziców

                        Zależy jaki mamy budżet, jeśli ma to być coś w miarę skromnego ale z humorem to u mnie ostatnio sprawdziły się skarpetki z tej stronki xxx
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:31. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla rodziców

                          hmm może jakieś filiżanki będą dobre?

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla rodziców

                            Ja lubię dostawać przydatne prezenty, a nie jakieś ładne coś nie wiadomo po co, a później to idzie do piwnicy. dlatego częściej albo mówię co bym chciała, jeżeli mnie oczywiście wcześniej zapytają, albo że ze wcześniejszej rozmowy znajomi czy rodzina mogą wyciągnąć wnioski, że czegoś mi brakuję i wtedy akurat to dostaję. Moi rodzice są po 50, ale czasem myślę że prowadzą bardziej szalone życie niż ja. Raz w miesiącu standardowo chodzą do kina, grają w squasha, jeżdżą na narty. W zeszłym roku dałam im prezent bilety do kina oraz do teatru, bardzo się ucieszyli, a w tym postanowiłam że kupię im odzież narciarską, bo tę którą mają, to ma ponad 7 lat. Dla mamy wybrałam kurtkę w outlecie [URL="https://www.limango-outlet.pl/damskie-kurtki-narciarskie-i-snowboardowe"www.limango-outlet.pl/damskie-kurtki-narciarskie-i-snowboardowe[/URL], także nie wyniosło mi to mega dużo, za taką ładniutką kurteczkę dałam tylko 320zł, a dla taty kupiłam szalik, rękawiczki oraz czapkę.

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla rodziców

                              Ja lubię dostawać przydatne prezenty, a nie jakieś ładne coś nie wiadomo po co, a później to idzie do piwnicy. dlatego częściej albo mówię co bym chciała, jeżeli mnie oczywiście wcześniej zapytają, albo że ze wcześniejszej rozmowy znajomi czy rodzina mogą wyciągnąć wnioski, że czegoś mi brakuję i wtedy akurat to dostaję. Moi rodzice są po 50, ale czasem myślę że prowadzą bardziej szalone życie niż ja. Raz w miesiącu standardowo chodzą do kina, grają w squasha, jeżdżą na narty. W zeszłym roku dałam im prezent bilety do kina oraz do teatru, bardzo się ucieszyli, a w tym postanowiłam że kupię im odzież narciarską, bo tę którą mają, to ma ponad 7 lat. Dla mamy wybrałam kurtkę w outlecie xxx, także nie wyniosło mi to mega dużo, za taką ładniutką kurteczkę dałam tylko 320zł, a dla taty kupiłam szalik, rękawiczki oraz czapkę.
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:31. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent dla rodziców

                                może koszulki ręcznie malowane, coś innego niż wszystko xxx
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:31. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X