Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Na cellulit idealnie działa podobno laser biostymulujący. W kieleckim MedicoDerm można sobie taki zafundować http://dermatologkielce.com.pl/laser-biostymulujacy/ - działa także na wiele innych problemów, np. naczynka, obrzęki czy zmarszczki.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Dla mnie najwazniejszy zabieg to jednak depilacja. Mogłabym zrezygnować z jakiś masażów czy innych przyjemności, ale depilacja jest bardzo ważna, ponieważ nie znosze się golić, ani robić tego w domu. A tak mam super salon w Warszawie http://medicaspa.pl/nasza-oferta/kos...lacja-woskiem/ zajmują się mną i jest mi przy tym miło i przyjemnie. Nawet już nie czuję bólu

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Jeśli interesuje Was depilacja laserowa Warszawa to myślę, że warto, byście sprawdziły http://cosmetix.pl/depilacja-laserowa/ Gdybym miała wybierać, to nigdy bym nie wróciła do innych form depilacji. Nie dość, że jest to skuteczna, to jeszcze jest ona opłacalna, szczególnie gdy korzysta się właśnie z tak dobrego gabinetu jak cosmetix.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Depilacja laserowa jest jedną z najnowocześniejszych metod usuwania owłosienia, Niektóre metody, jak wosk, czy golenie, pójdą w zapomnienie.



          __________________
          depilacja laserowa mężczyzna Kraków

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            Na razie chyba koszty takiej depilacji są problemem. Wiele kobiet nie mogą sobie na to pozwolić z powodów finansowych.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Zabiegi dozwolone dla kobiet w ciąży:
              1. regenerujące i relaksujące masaże na całe ciało;
              2. odprężające i relaksujące masaże twarzy, dekoltu i szyi;
              3. relaksujący masaż stóp, który odpręży ociężałe nogi, usuwając napięcie i
              zmęczenie;
              4. delikatne zabiegi oczyszczania przy użyciu preparatów ziołowych;
              5. manicure i pedicure;
              6. aromaterapia - wpływa odprężająco na nasz organizm;

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Ja nie dawno robiłam zabieg na wygładzenie zmarszczek i usunięcie drugiej brody zwany karboksyterapią. Przyczyną powstania na mojej twarzy było stracenie większej ilości kilogramów. Także musiałam się wspomóc zabiegiem abym do końca wypiękniała. Mój problem rozwiązał się i jestem zadowolona, efekty zaskakujące , widoczne po kilku zabiegach. Skóra naprężona, gładka i przyjemna w dotyku. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to tutaj - http://instytut-urody.com/karboksyterapia.html można więcej dowiedzieć się na ten temat.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Ja robiłam u kosmetyczki tylko oczyszczanie twarzy i mikrodermabrazję, Uważam że jak tylko ktoś ma taką możliwość to warto chodzić do kosmetyczki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Jeśli chodzi o depilację laserową to ceny wcale nie muszą być wysokie, trzeba tylko dobrze poszukać W salonie, do którego ja chodzę w Krakowie, Vici Clinic ceny są bardzo korzystne. Polecam, bo na małą partię ciała to 100 zł a na dużą 200 zł. Dodatkową zachętą może być 50% rabat na pierwszy zabieg, wystarczy przyjść z voucherem wydrukowanym z ich strony internetowej.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Moim zdaniem warto dowiedzieć się jak przygotować się do konsultacji implantologicznej aby zweryfikować swoje oczekiwania względem implantów. Od dawna zastanawiam się nad ta kwestią i chyba wybiorę się na jedna z takich konsultacji. Piękny uśmiech jest wiele wart według mnie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Napisane przez faworytka Pokaż wiadomość
                        Jeśli chodzi o depilację laserową to ceny wcale nie muszą być wysokie, trzeba tylko dobrze poszukać W salonie, do którego ja chodzę w Krakowie, Vici Clinic ceny są bardzo korzystne. Polecam, bo na małą partię ciała to 100 zł a na dużą 200 zł. Dodatkową zachętą może być 50% rabat na pierwszy zabieg, wystarczy przyjść z voucherem wydrukowanym z ich strony internetowej.
                        A jaki to jest laser i jakie są efekty?
                        ja kiedyś chodziłam na depilację właśnie taką tanią i sie zraziłam. Teraz wolę sobie odłożyć i iśc na porządny zabieg laserem diodowym. Taki zabieg jest droższy ale chyba trwalszy. Koleżanka robiła i włoski nie odrosły po 3 zabiegach a ja po 10 nadal mam. w sumie wyszło ze ona straciła mniej bo nie musiał tyle razy dojeżdżać a ja wywaliła tysiaka w błoto.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Dobrze depilację w Krakowie robią w Dermmedik. Tanio, szybko i dokładnie. Sprawdzcie zresztą same http://www.dermmedik.pl/l_depilacja_laserowa.html. Mają taki oto laser: LightSheer Duet - to najnowsza, najszybsza oraz najskuteczniejsza depilacja laserowa.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Medycyna estetyczna to bardzo szerokie pojęcia. Botoxu bym nie zrobiła, ale np laserowe pozbywanie się naczynek jak najbardziej, czy depilacja.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                              Medycyna estetyczna to bardzo szerokie pojęcia. Botoxu bym nie zrobiła, ale np laserowe pozbywanie się naczynek jak najbardziej, czy depilacja.
                              Dokładnie, też jestem tego zdania. Tutaj jest całkiem fajny gabinet medycyny estetycznej i zdarza mi się tam chodzić właśnie na tego typu zabiegi Generalnie świetnie się po nich czuję, jakbym była przynajmniej 10 lat młodsza
                              Ten, kto ma guza na czole, powinien go od czasu do czasu pomacać.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                A jakie zabiegi robisz? Ja mam teraz 32 lata i myślę, że powinnam zacząć dbać trochę lepiej o moją skórę ale nie wiem na co się zdecydować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X