Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

    Intryguje mnie troszeczkę temat depilacji przez mężczyzn swoich narządów intymnych..intryguje mnie to tym bardziej gdyż mój mąż ma "bzika" na tym punkcie.. twierdzi niby, iż wtedy czuje się czysty i zadbany..
    zaczęło się to chyba od roku a od 3 lat jesteśmy małżeństwem..
    powiedział mi kiedyś, że jest zazdrosny, że ja wyglądam w tym miejscu taka zadbana i że on też chciałby tak się czuć przy mnie..
    na początku myślałam.. że mówi to ot tak.. i pewnie parę razy się w tym miejscu wydepiluje.. ale od tamtego czasu robi to uważam aż przesadnie.. zresztą on chyba wszystkoi wokół siebie doprowadza do przesady..

    Interesuje mnie czy Wasi mężczyźni też golą się w okolicach intymnych?
    (PS. żeby nie było, że denerwuje mnie to, że mój mąż o siebie dba, bo nie o to mi chodziło.. chodzi tylko o to, że jego podnieca to że jest taki czysty i wydepilowany..normalnie paranoja..)

    Pozdrawiam dziewczynki
    Miłego dnia!
    Iza
  •    
       

    #2
    Ja jestem zdania, ze facet to facet i jak dla mnie nie powinien sie depilowac w okolicach intymnych, bo to jest smieszne w wiekszosci kobietom nie przeszkadza to, ze sa w tym miejscu owlosieni choc mezczyzna przeszkadza, niewydepilowane kobeice lono, taka juz jest natura ludzka. Nie wiem czy ja jestem taka staroswiecka mimo mlodego wieku, ale ja bym czegos takiego nie zniosla, choc z tego co wiem jeden facet z ktorym sypialam byl tam idealnie wygolony co bylo napewno bardziej higieniczne, ale jakos takie mniej meskie jak dla mnie.
    No i na plus napewno jest to, ze seks oralny jest znacznie przyjemniejszy dla kobiety.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj


      #3
      WItaj
      Równiez tak jak diabelecke uwazam ze facet powinien byc facetem , ale według mnie moze sobie np.przyciąć owłosienie a nie do końca golić.
      Wiadomo ze chodzi tu o higiene , ale bez wygladałby jak przedszkolak

      Pozdrawiam
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
        WItaj
        Równiez tak jak diabelecke uwazam ze facet powinien byc facetem , ale według mnie moze sobie np.przyciąć owłosienie a nie do końca golić.
        Wiadomo ze chodzi tu o higiene , ale bez wygladałby jak przedszkolak

        Pozdrawiam
        myslę dokładnie tak samo
        w ogóle pierwszy raz słysze by facet się tam golił na gładko hi hi
        ale jak ktoś lubi ................
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          A swoją drogą to sobie pomyslałam że jak odrastają
          to go nieźle pewnie swędzi!!!!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            ja lubie jak moj maz ma przystrzyzone wloski ale nie zgolone - na pewno bardziej jest to higieniczne, a poza tym mnie tez jakos bardziej kreci jak widac GO w calej okazalosci a nie przebijajacego sie zza gaszczu wlosow

            Skomentuj


              #7
              no ale jak jest tygolony to nie macie pozniej wlosow miedzu zebami
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
                no ale jak jest tygolony to nie macie pozniej wlosow miedzu zebami
                A ty jak sie ogolisz to Twój mąż ma Twoje??

                Skomentuj


                  #9
                  hehehe nie powiem fryzurke mam, ale nie tam gdzie on sie bawi
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
                    hehehe nie powiem fryzurke mam, ale nie tam gdzie on sie bawi
                    oooh elllaja:P to zdradź nam rąbek tajemnicy co to za wzorek hodujesz w tym miejscu:P chętnie się dowiem bo mi pomysłów brak na wzorki już

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja tez wole swoje z wloskiem choc czasami troszke przytnie

                      Skomentuj


                        #12
                        ja tez wole swojego z wloskiem choc czasami troszke przytnie

                        Skomentuj


                          #13
                          od razu wzorek. zwykla kreseczka . wiecej nie moze byc inaczej kwiatek mi zasloni
                          Jakub 19.05.2008

                          Skomentuj


                            #14
                            hehe moze ja tez zrobie sobie kreseczke

                            Skomentuj


                              #15
                              kreseczka spox ale czasem ide na calosc bo sama mnie to podnieca a co dopiero mojego meza

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X