Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

może tym razem wyszło:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    może tym razem wyszło:)

    wczoraj powinnam dostać okres a tu nic i cisza może nam wreszcie wyszło będę informować o wszelkich nowościach...
  •    
       

    #2
    to jest nadzieja
    Pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj


      #3
      mami ja jestem nowa na forum, dlatego chciałabym zapytać od jakiego czasu starasz się o dziecko?

      Skomentuj


        #4
        okresu jak nie było tak nie ma ale nie robiłam jeszcze testu odczekam jeszcze dzien dwa...
        Viviet staramy się o dziecko od pół roku
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          kochane Jestem W Ciąży!!!!! Bardzo Ale To Bardzo Się Cieszę!!!
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Czesc mami

            Bardzo sie ciesze,ze Ci sie udalo,super! czytalam Twoje posty i swietnie,ze doszlas do upragnionego stanu! ja jestem w 19 tygodniu i moja malutka jest bardzo ruchliwa juz od 15 tygodnia. Dbaj i uwazaj na siebie! pozdrawiam serdecznie!

            Skomentuj


              #7
              Moje Gratulacje!

              Ja też mam dylemat:> bo też bardzo chciałabym być w 2 ciąży, bo oboje z mężem staramy się już 1,5 roku i od jakichś 3 dni zauważyłam ogromnie powiększony brzuszek( nienaturalnie ) i od czasu do czasu jakieś dziwne zawroty głowy, a dokładnie tak samo miałam przy pierwszym dziecku, więc może?:P

              Pozatym, hmm.. 11 dni temu współżyliśmy a 5 dni temu lub 6 dni temu robiłam sobie test ale wykazał tylko 1 kreske:/ i tak sobie myślę iż może to całe HCG nie było jeszcze tak dobrze zagnieżdżone?

              Co Wy moje Drogie o tym myślicie..?
              Pozdrawiam;*

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                HCG nie moze byc zagniezdzone bo to gonadotropina łożyskowa - taki hormon.
                Mysle ze faktycznie za wczesnie na test bo od wspolczycia do zaplodnienia czasem mijaja nawet 3 dni.Najlepiej testowac dzien po spodziewanej miesiaczce ( choc to tez nei daje 100% pewnosci ).
                Najlepiej idz na badanie z jrwi beta HCG ktore okresli poziom tego hormonu i ew wiek ciazy.

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez Emilia Pokaż wiadomość
                  Bardzo sie ciesze,ze Ci sie udalo,super! czytalam Twoje posty i swietnie,ze doszlas do upragnionego stanu! ja jestem w 19 tygodniu i moja malutka jest bardzo ruchliwa juz od 15 tygodnia. Dbaj i uwazaj na siebie! pozdrawiam serdecznie!
                  Dziękuję
                  19 tydzień to ja do tego stanu mam dużo czasu ale miło, że jesteśmy w różnych etapach zawsze można wymienić się przeżyciami

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                    Ja też mam dylemat:> bo też bardzo chciałabym być w 2 ciąży, bo oboje z mężem staramy się już 1,5 roku i od jakichś 3 dni zauważyłam ogromnie powiększony brzuszek( nienaturalnie ) i od czasu do czasu jakieś dziwne zawroty głowy, a dokładnie tak samo miałam przy pierwszym dziecku, więc może?:P

                    Pozatym, hmm.. 11 dni temu współżyliśmy a 5 dni temu lub 6 dni temu robiłam sobie test ale wykazał tylko 1 kreske:/ i tak sobie myślę iż może to całe HCG nie było jeszcze tak dobrze zagnieżdżone?

                    Co Wy moje Drogie o tym myślicie..?
                    Pozdrawiam;*
                    Witaj,
                    z opisu wygląda, że mogłaś zajść w ciążę odczekaj jeszcze troszkę i zrób drugi test
                    Trzymam kciuki
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      MAMI

                      a jak Ty się czujesz ze świadomością zajścia w ciąże?
                      Serdecznie CI gratuluję;********i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie za 9 msc.

                      Tym razem ja będę informować o tym, czy zafasolkowałam czy nadal nic;(

                      Skomentuj


                        #12
                        mami bardzo się cieszę że wreszcie wam się udało
                        GRATULACJE!!!

                        Skomentuj


                          #13
                          MAMI bardzo miło to "słyszeć" !!!! Serdecznie gratulujemy
                          Dbaj o siebie i maluszka

                          Skomentuj


                            #14
                            Witajcie!

                            No ja dzisiaj dostałam okres(( i niestety w ciąży pewnie nie jestem..
                            do 13 listopada- wtedy bede miec USG może dowiem się czegoś więcej.. bo najbardziej interesuje mnie fakt dlaczego niby od 1,5 roku nie mogę zajść w ciążę?(((

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja czuję się średnio...Mam zawroty głowy, wymioty i jestem zmęczona, ale to norma, więc staram się przetrwać.
                              Ciążę zawdzięczam Personie (naturalna metoda planowania rodziny), która pokazywałam mi, kiedy mam płodne dni. Wcześniej obliczałam sobie sama - na oko a właściwie kochaliśmy się często, ale pewnie nie trafialiśmy na dni najbardziej płodne. Może pomyśl to czymś takim a jak dalej nic się nie wydarzy to może jakaś kuracja hormonalna.
                              pozdrawiam i czekam na nowości

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X