Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe hobby i zainteresowania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

    Ja lubię szyć. Fajna umiejętność, łatwo można sobie podrasować wygląd ubrania. Wystarczą jakieś tasiemki, koronki, guziki czy nity i już ciuch wygląda inaczej. Metalowe dodatki krawieckie kupuję w Krawgors http://krawgors.pl/oferta/ mają wszystko co trzeba - guziki, ćwieki, klamry, nity, piny i wiele innych.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

      Ja jak mam tylko trochę wolnego czasu, to kombinuję z kwiatami w moim domu. Kombinuję - czyli szukam nowych miejsc w domu gdzie mogłabym postawić nowego kwiatka, a przy okazji nie zezłościć mojego męża, który już się trochę wścieka na to, że miejsca w domu brak, a ja upycham roślinność gdzie się tylko da. W sumie to ma trochę racji, ale uwielbiam kwiaty i nic na to nie poradzę. Ostatnio zastanawiałam się, czy nie zamontować w moim domu pionowego ogrodu na ścianie. Jednak z najbardziej popularnych firm w Polsce, która się tym zajmuje: http://wertykalni.pl/ ma w swojej ofercie specjalne stelaże z kieszeniami na rośliny i automatycznym systemem nawadniania, które montuje się na ścianie w mieszkaniu lub domu. Ostatnio byli w pytanie na śniadanie i muszę przyznać, że się trochę podjarałam i gorączkowo rozmyślam nad zamontowaniem takiej zielnej ściany u mnie w domu. Nie trzeba do tego dodatkowego miejsca a wygląda to imponująco. Czy ktoś z was może ma coś takiego u siebie w domu, albo znacie kogoś, kto posiada pionowy ogród? Jestem ciekawa jak to się sprawdza w praktyce - czy te rośliny rzeczywiście się tak dobrze trzymają i czy posiadanie takiej ściany z roślinami nie jest kłopotliwe?

      Skomentuj


        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

        Myślę, że niezwykle przydatne będą te informacje Dzięki wielkie!
        Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz. Gorden B. Hinkley

        Skomentuj


          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

          Moje hobby to sporty ekstremalne, jesto to dla mnie ogromny wysiłek, dlaego potem lubie się odpręzyc. Bardzo ciekawą opcją może być na przykład masaż tajski. Jest to masaż relaksacyjny, który może być stosowany przez osoby w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Znajomi bardzo chwalili taki masaż - podobno naprawdę dużo daje. W thaisun https://www.thaisun.pl/pl/ wykonują tego typu masaże.

          Skomentuj


            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

            Moje hobby to tworzenie biblioteczki domowej z kolekcjami książkowymi. Na razie mam kolekcję o tematyce historyczne, powieści J. Verne i jedną encyklopedię o zwierzętach. Obecnie zaprenumerowałem powieści Dickensa. Fajną sprawą będzie przed śmiercią przekazanie całości potomnym.

            Skomentuj


              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

              Zajęcia taneczne to fajna sprawa. Ja zajmuję się dekorowaniem takich sal. Najpierw to było hobby. Zamówiłam sobie z Bomm.pl paczkę kurczaków takich na patyku i zrobiłam kilka stroików na stół. Potem się to rozeszło i zaczęłam robić tego więcej, a teraz w domu mam produkcje. Bo na sale na wesela czy na jakieś imprezy.

              Skomentuj


                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                Ja piszę blog modowy: http://doyoulikefruit.com/ramoneski-...zego-je-kupic/

                bardzo mi się to podoba

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                  Ja czasem lubię pograć w golfa lub tenis stołowy. Myślę właśnie nad nowymi rakietkami, bo już moje trochę stare są, ale szczęśliwe. Fajne modele już widziałam na; https://sportowysklep.com/178-rakiety-i-akcesoria , ale już sama nie wiem co wybrać. Przy okazji pewnie inne zakupy też wykonam.

                  Skomentuj


                    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                    Jeżeli ktoś zna się na piłce i ma trochę szczęścia, to może obstawiać mecze na https://ligatyperow.xyz - nic się nie ryzykuje, a można wygraąć ciekawe nagrody. JEst to przyjemny sposób spędzania czaasaau.

                    Skomentuj


                      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                      Ja mam bardzo nietypowe hobby jak na kobietę Wraz z mężem prowadzimy firmę transportową, bo oboje się tym interesujemy. Połączenie hobby z pracą jest świetne i cieszymy się, że nam się to udało. Jeżeli może ktoś o tym myśli to koniecznie przeczytajcie ten artykuł /blog/zakladanie-firmy-transportowej
                      PozdrawiaMY
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 12:27. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                        Ja piszę bloga zapraszam na blog modowy:xxx
                        Last edited by disne; 29-06-2020, 12:28. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                          Jasna sprawa, przecież hobby to coś, co ma sprawiać Wam radość. Jeśli dobrze czujecie się z grami komputerowymi, to po prostu na nie postawcie. W takiej sytuacji warto zawsze zarejestrować się na xxxx bo to daje Wam wiele dodatkowych korzyści. Zresztą, sami się o tym przekonajcie.
                          Last edited by disne; 29-06-2020, 12:28. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                            Moje hobby to czytanie książek, dobry film i bieganie Zawsze chciałam się nauczyć rękodzieła jakieś robienie na drutach itd. niestety do tego nie mam smykałki. Wolę sobie popatrzeć jak to robią specjaliści Znalazłam fajny fanpage z rękodziełem ZaSznurkiem robią cuda po prostu. Już się skusiłam żeby zamówić od nich kocyk
                            Last edited by disne; 29-06-2020, 12:29. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                              Uwielbiam czytać książki.

                              Skomentuj


                                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                                Ja czytam do upadłego, jedna książka na tydzień:-).

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X