Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak odzwyczaić od nocnych karmień

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

    ja mam taki sam problem, moj 15miesieczny synek budzi sie w nocy po 3-4 razy i chce piers. dodam ze nie zasypia sam w lozeczku tylko w naszym malzenskim, bo jak wloze go do jego lozeczka to jest atak histerii. jak sie obudzi w nocy, to nie ma mocnych, ryk, wrzask i dostaje piers, czasem tylko chwilke pociagnie i spi, czasem trwa to wiecznosc. lekarka powiedziala ze moze nie nadaja sie w ciagu dnia, ale je tyle ile chce, wiecej sobie nie da wcisnac, na kolacje rzadko jest kaszka bo woli parowke, jajko albo ser zolty, mleka modyfikowanego nie pije bo od razu odrzuca butelke, smoka sam odrzucil jak mial 7 miesiecy, czy wracac do niego w nocy?
    mam juz dosc nieprzespanych nocy, dosc karmienia, chcialabym drugie dziecko, ale karmiac szanse mizerne...co robic???

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

      Zazwyczaj rodzice odzwyczajają od nocnego karmienia swoich dzieci podajac im zamiast mleka wodę. Stopniowo coraz mniej aż w końcu dziecko oduczy się. Może to być spowodowane tym, ze kojarzysz sie maluszkowi z nocnym karmieniem. A moze uda sie tak, aby to mąż zajął sie dzieckiem w nocy. Może jak nie będzie cie widział to z czasem zapomni o mleku w nocy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

        Córka sama oduczyła się jadać w nocy ale niestety było to w wieku około 2 lat Całe szczęście...Potem sporadycznie jak się budziła podawałam wodę do picia i nie było protestów Więc każde dziecko musi dorosnąć do tego aby już przesypiać noc bez jedzenia.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

          Mój synuś ma 16 miesięcy i czasami zdarza się, że budzi się w nocy na pierś. Może z czasem sam odzwyczai się od tego


          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Mój synuś ma 16 miesięcy i czasami zdarza się, że budzi się w nocy na pierś. Może z czasem sam odzwyczai się od tego
            To z czasem samo minie, trzeba tylko cierpliwie czekać na ten moment Dziecko czasami nie tyle z głodu co z potrzeby bliskości budzi się do piersi. Maluszki wiedzą jak mogą się wyciszyć i co je uspokaja

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

              Możliwe, że jest głodny, albo po prostu się przyzwyczaił, pytanie czy budzi się o tej samej porze ciągle, jeśli tak to może przyzwyczajenie i spróbowałabym oszukiwać go wodą, a jeśli nie to czeka cierpliwe na ten właściwy moment.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                Nic na siłę, bedzie starszy to na prawdę minie Tak samo stresowałam sie pierwszy raz przy córce...wszystko nowe i nie wiadomo czy dobrze robimy To całkowicie normalna sprawa. Karmic i cieszyć się że zdrowo rosnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  Nic na siłę, bedzie starszy to na prawdę minie Tak samo stresowałam sie pierwszy raz przy córce...wszystko nowe i nie wiadomo czy dobrze robimy To całkowicie normalna sprawa. Karmic i cieszyć się że zdrowo rosnie.
                  Dziecko samo wie najlepiej, kiedy przyjdzie na nie czas. Karmienie piersią ma same plusy więc cieszmy się tym. Wiele mam może tylko pozazdrościć.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                    dziecka nie możemy przestawić czy powiedzieć mu żeby zjadło więcej na kolację ...ma malutki żołądek i niestety takie pobudki są konieczne. Jak bedzie duże to zapomnimy szybko o pobudkach nocnych.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                      u nas córka budziła się w nocy na karmienie do 10 miesiaca. Srednio 2-3 razy. W pewnym momencie mąż stwierdził, że będzie do niej wstawał ale nie będzie jej karmił tylko po porstu pogłaszcze i posiedzi przy łóżeczku. Po trzech nocach mała przestała się budzić w nocy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                        Mój synuś ma 1,5 roku i jeszcze do niedawna budził się na nocne karmienie. Kilka dni temu wróciliśmy z nad morza, niestety pogoda nie była za ciekawa i synuś złapał katar. Często budzi w nocy i szuka piersi. Jednkaże teraz w Jego przypadku to dobrze bo duża ilość płynów rozrzedza zalegającą wydzielinę


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                          U nas również są nocne karmienia. Na razie staram się tym nie przejmować, bo to dopiero 5 miesiąc życia mojego dzidziusia. Mimo to czasem marze tylko o tym, aby się w końcu wyspać.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                            Moja córeczka ma 11 miesięcy i w nocy budzi się 5-7 razy na karmienie. Je krótko, nie płacze i szybko zasypia. Łącznie pobudka trwa 10-15 min., no ale jest ich bardzo dużo. Mała nie ma smoczka, nie toleruje butelki, a wody (herbaty) nie pije prawie nic nawet w ciągu dnia. Próbowałam nosić i przytulać, ale to na nic. Mała jest zainteresowana tylko piersią. Macie jakieś pomysły?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                              Mam to samo. Córka ma 9 miesięcy i potrafi budzić się w nocy co 1,5h. Mała jest dzieckiem bezsmoczkowym, pije z butelki, ale nie ma szans żeby zamiast cycka podać jej wodę. Oj tak łatwo nie da jej się oszukać. Jak czytam, że Wasze dzieci potrafią przespać całe nocki, a ja od miesięcy wyglądam jak zombie to aż chce mi się płakać. Co robić?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak odzwyczaić od nocnych karmień

                                weri_s nie poddawajmy się! U mnie dziś sukces - aż 3,5 godziny przespała. Nie wiem dlaczego, ale akurat się udało. Życzę Ci powodzenia i siły. Dam znać, jak uda mi się znaleźć jakiś patent... Póki co próbuję większe/mniejsze kolacje, cieplej/zimniej itd. Kupiłam też urządzenie do pomiaru wilgotności, ale zdaje się, że jest OK, więc tutaj nic nie poprawię...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X