Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak dbamy o swoje zdrowie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

    Ja akurat niestety nie należę do osób, które nie cierpią na żadną chorobę. Mam łuszczycę, z którą zmagam się już kilka dobrych lat. Przez pierwsze 2 lata choroby chodziłam od lekarza do lekarza, zażywałam różne leki, smarowałam się przeróżnymi maściami, które nie zawsze przynosiły dobre efekty. W końcu udało mi się trafić do dobrego specjalisty, który przepisał mi leki, które działają na moją skórę i zmniejszają objawy. Sporo też czytam, biorę suplementy, które zaczęłam brac po przeczytaniu tego artykułu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

      Staram się dbać o swoje zdrowie na wiele sposobów:
      upraiwam sport ( bardzo ciesze ciesze,ze jest ciepło poniewaz mogłam wyjać rower)
      stosuje odpowiednią dietę

      No i wspomagam się suplementacją. Naturalną - jest to bardzo ważne ponieważ takie naturalne preparaty mają o wiele lepsze wchłanianie niż te w tabletkach.

      Polecam szczególnie xxx- zawiera bardzo wiele witamin i flawonaidów.
      Last edited by disne; 21-07-2020, 20:29. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

        Zdrowie niestety często doceniamy wtedy kiedy coś zaczyna szwankować... i to niekoniecznie z naszej winy. Wiadomo planując ciążę, czy już będąc w niej lekarza widzimy bardzo często, robimy mnóstwo badań i dbamy o siebie... Teraz córka ma rok. Szczerze to nie przestałam dbać o swoje zdrowie ale nie poświęcam mu aż tak dużo uwagi, bo teraz skupiam się na dziecku Ale wciąż biorę Folik, bo spadła mi trochę morfologia...

        Skomentuj


          #64
          Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

          Przede wszystkim zdrowa dieta. To podstawa.

          Skomentuj


            #65
            Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

            Zgadzam się, zdrowa dieta to podstawa. Nawet na moim weselu się o to postarałam i zatrudniłam odpowiednią firmę: wesela Sosnowiec xxx
            Last edited by disne; 21-07-2020, 20:29. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

              Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
              Przede wszystkim zdrowa dieta. To podstawa.
              W pełni zgoda, że zdrowa dieta to podstawa. Tylko wiecie, w ciąży sama dieta nie wystarczy. I stąd u mnie suplementacja. Myślę, że bez mama dha premium też miałabym niezłe wyniki, ale lepiej mieć bardzo dobre

              Skomentuj


                #67
                Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                Napisane przez maggiczna_ Pokaż wiadomość
                Ja ostatnio staram się trochę urozmaicić i poprawić jadłospis. Nieraz brakuje czasu i jem co popadnie i efekty niestety już widzę... Ostatnio czytałam o komosie ryżowej xxx . Mam ochotę spróbować. Znacie jakieś ciekawe przepisy?
                Komosa ryżowa to bogactwo białka,błonnika i wielu witamin.Jest to świetny zamiennik mięsa.Stosuję ją od lat i faktycznie widać efekty,ale najważniejsze,że jest to produkt naturalny,łatwo więc przyswajalny przez organizm.Na jej temat możesz sobie poczytać więcej na stronie sklepu internetowego,który ją sprzedaje xxx
                Na ich stronie jest też fachowo prowadzony blog oraz kilka sposobów na podanie komosy i wielu innych naturalnych produktów.
                Last edited by disne; 21-07-2020, 20:30. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                  Zdrowe odżywianie i ruch - to dwa, już od setek lat znane sposoby na utrzymanie zdrowia. I wcale nie musi to być nie przyjemne. Można zdrowo się odżywiać, a jednocześnie jeść smacznie. Ruch tez może być przyjemnością, ja preferuję xxx, bo to moim zdaniem najciekawsza forma aktywności.
                  Last edited by disne; 21-07-2020, 20:30. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                    dbacie jakoś szczególne o oczy?? mam pracę wymagającą siedzenia przed komputerem po paru godzinach oczy zaczynają piec, boleć a ja zaczynam trzeć, wieczorem wyglądam już z tymi oczami dosyć dziwnie muszę sobie kupić jakieś krople czy coś

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                      Ja kiedy tylko mogę, wsiadam na rower . Kocham ten sport i uważam go za najbardziej efektywny.
                      Last edited by disne; 21-07-2020, 20:30. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                        Sport, tylko sport. Szukam takich miejsc, gdzie można pójść całą rodziną, np. tak jak w Akademii Walki, mają boks dla mężczyzn, fitness dla kobiet i nawet judo dla dzieci

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                          najważniejsze jest się wysypiać moim zdaniem

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                            Ja niedługo muszę zrobić podstawowe badania. Robię je raz w roku.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                              dbacie jakoś specjalnie o swoje oczy? ostatnio sobie na wypróbowanie kupiłam lutezan, bo wieczorem vzęsto miałam problem już z czytaniem, chociaż niedawno zmieniłam okulary to liery mi się rozmywały i w ogóle wzrok się szybciej męczył więc sobie tę luteinę kupiłam, po tych kilku tygodniach jest poprawa, znów wieczorme czytam książki

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: jak dbamy o swoje zdrowie?

                                Ja jestem wręcz uzależniona od picia naturalnych soków. A to wszystko dlatego, że zawierają one dużą ilość witamin, które nie tylko wpływną pozytywnie na nasze zdrowie, lecz także poprawią wzrok i wygląd. Soki tłoczone Sadów Wincenta, np. soki pomarańczowe - xxx (moje ulubione!) nie posiadają żadnych konserwantów, co jest też dużym plusem. A Wy wolicie kupić takie soki czy może same robicie?
                                Last edited by disne; 21-07-2020, 20:28. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X