Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

    Głównie zależy to od pary i preferencji. Są zwolennicy golenia na tzw. zero, a są i zwolennicy którzy lubią mniej lub więcej zarośnięte. Osobiście jestem za goleniem na zero.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

      ja mogę zrozumieć jeszcze jak facet goli pachy ale jak się depiluje to mnie już zalatuje, wiadomo jakimi skłonnościami.

      Skomentuj


        Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

        Hejka wam! Co myślicie o tej depilacji laserowej? Czy jest skuteczna? Chętnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam!
        Carpe diem!

        Skomentuj


          Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

          oczywiście że mężczyźni powinni się tam golić
          pożyczki przez internet
          pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
          szybka pożyczka przez internet
          chwilówka na dowód przez internet
          porównywarka chwilówek

          Skomentuj


            Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

            Witam ponownie was! Doczytałam taka depilacja nie boli i jest bardzo skuteczna. Chyba wyślę tego swojego faceta bo naprawdę męczy się z takim zwykłym goleniem.
            Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:51. Powód: link
            Carpe diem!

            Skomentuj


              Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

              Napisane przez flowerka Pokaż wiadomość
              Hejka wam! Co myślicie o tej depilacji laserowej? Czy jest skuteczna? Chętnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam!
              Tak.Jest skuteczna. W zasadzie to jedyny rodzaj depilacji, który jest w stanie dać całkowite usunięcie włosków Inne rodzaje depilacji nie są niestety takie skuteczne... Ważne jest jednak aby zdecydować się na dobry laser. Najlepiej light sheer. Daje on o wiele lepsze efekty niż depilacja ipl, który to nie jest lasrem a jedynie depilacją światłem ( takie mini depilatory możecie sobie kupić za ok 2000 zł w sklepach rtv - efekt utrzymuje się przez 2 miesiace).

              Wracając do tematu to myślę,że wizyty mężczyzn u kosmetyczek już dawno nie są tematem tabu i faceci bardzo czesto decydują sie na depilacje. Ważny jest dla nich wygląd, ale również i kwestia higieny osobiste

              Mniejsza ilość włosów pozwala utrzymać lepszą higienę.
              Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:50. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                No jasne, że nie boli, ale to bardziej zależy od urządzenia i operatorki, bo na rynku jest setki różnych urządzeń do epilacji. Tu jest lista gabinetów z Warszawy jakby któryś Pan szukał
                Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:50. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                  Może być skrócone ale na pewno nie jakiś gąszcz...

                  Skomentuj


                    Jak dla mnie zupełnie normalna sprawa, szczególnie jeśli ma pomiędzy nogami busz. Mężczyźni mają róznego rodzaju owłosienie ale zwykle jest ono mocniejsze od owłosienia kobiet. Tak wiec bardzo wiele z nich je przycina. Dla higieny, większego komfortu, własciwości estetycznych.

                    Poza tym nie wiem czy wiecie ale wielu z nich wybiera sie również na depilację laserem - bo ta na pewno nie jest zarezerwowana dla kobiet. Dobrze jest jednak wcześniej zorientować sie tylko czy dany gabinet świadczy usługi depilacji laserowej również i dla mężćzyzn
                    xxx
                    Last edited by gagatka; 08-01-2021, 16:11. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X