Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Włoski Waszych maluszków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Włoski Waszych maluszków

    Ciekawi mnie strasznie czy Wasze pociechy urodzily sie z duza iloscią włosków na głowie czy raczej miały ich bardzo mało?

    Bartus urodzil sie majac "4 włosy na krzyż" Teraz majac 4 miesiac tez nie ma ich za wiele...po bokach prawie wcale na środku taki ciemny blond pasek i przy karku tez tak wiecej ich ma... Ciekawe od czego to zalezy?
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Mój synek miał sporo włosków gdy się urodził i wcale mu nie wypadły. Jedynie co wytarły si troszeczkę z tyłu główki. Teraz ma 15 miesięcy i już 5 raz obcinałam mu włoski.
    Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
    http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
    Dziękuję

    Skomentuj


      #3
      Amelka urodziła sie z czarną czuprynka , krotkie wloski miała.A dzis ma długie i brazowe
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        moj Kubus tez urodzil sie z bardzo bujan czuprynka teraz ma 7 miesiecy i juz chyba musze mu przyciac
        http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

        Skomentuj


          #5
          nasz synek urodził się z bujną czarną czuprynką, w wieku 6 miesięcy był juz prawie łysy - tak mu się wytarły, teraz ma bujną blond czuprynkę
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            Mój Synek też urodził sie z bujna czuprynką a dziś ma 11 miesięcy i na główce leciutki meszek
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #7
              marysia urodziła się z gęstymi czarnymi włoskami. jak wychodziła położna się śmiała że najpierw wychodzą jej loki




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja Majka urodziła sie z lekkim meszkiem, potem jej sie włoski wytarły, a obecnie zaczynaja rosnąć


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Gabrys urodzil sie z blad meszkiem tylko na potylicy falbanke.
                  teraz ma taka blond czuprynke ale taka jasniutka i zadka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Majeczka urodziła się z dużą ilością włosków ale krótkich. Miała je na czółku, policzkach pleckach. My z mężem mamy ciemne włosy a ona urodziła się z jasnymi;-) teraz ma taki śmieszny plac wytarty z tyłu a na czubku zaczynają jej coraz szybciej rosnąć;-)
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      moja córcia to jest mały łysek na głowie ma meszek w kolorze jasnego blondu

                      Skomentuj


                        #12
                        Kalinka urodziła sie z czarną czuprynką, teraz ma 2 latka i czarne kręcone włoski do ramion...

                        Skomentuj


                          #13
                          Kuba urodził sie z małą ilością wlosków i tak jest do teraz

                          Skomentuj


                            #14
                            Miłosz i Mikołaj urodzili się z ogromnymi czarnymi czuprynami. Zanim urodziłam młodszego już wiedziałam, że ma dużo włosków bo lekarz robił mi "dołem" badanie jakości wód płodowych i podczas badania zawołał: ale kudłaty...
                            Mimo, że obaj mieli czarne włoski to starszy jest teraz blondynkiem

                            Skomentuj


                              #15
                              Moja Olusia urodzila sie z bujna czuprynka na glowie, teraz ma 4miesiace i dalej ma takie bujne tyle ze troszke sie wycieraja z tylu , i musialam jej juz podciac z boczku bo wchodzily do oczek ;-)
                              Katarzyna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X