Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

metody naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    metody naturalne

    Dziewczyny może wiecie, gdzie mogę nauczyć się naturalnych metod planowania rodziny?
  •    
       

    #2
    nie wiem gdzie mogą odbywać się takie kursy...ale polecam książkę z podstawami naturalnego planowania rodziny "Kiedy jestem płodna a kiedy nie" Alina Lichtarowicz, wydawnictwo UNIA....
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3


      W aptekach sa takie urzadzenia, ktore wskazuja czy masz dni plodne czy nie plodne.. Byc moze zestawienie tego z kalendarzykiem moze okazac sie sukcesem. ja bym sie bala
      D

      Skomentuj


        #4
        ja kiedyś znalazłam w internecie szybki kurs, ale może popytaj dziewczyn które stosują i są doświadczone, one na pewno pomogą

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez demira Pokaż wiadomość
          W aptekach sa takie urzadzenia, ktore wskazuja czy masz dni plodne czy nie plodne.. Byc moze zestawienie tego z kalendarzykiem moze okazac sie sukcesem. ja bym sie bala
          D
          demira, masz na myśli takie jednorazowe testy, podobne do tych ciążowych?

          Skomentuj


            #6
            Chyba rozmawiacie o "Persenie" podobno łatwe w użyciu i bardzo skuteczne...koszt ok. 300 zł, później trzeba kupić "płatki" do sprawdzania dni płodnych...
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              A Persen przyda się na ukojenie nerwów, jak okres będzie się spóźniał

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                hhi to fakt

                Skomentuj


                  #9
                  mami...napisz jak idą poszukiwania
                  pozdrawiam K

                  Skomentuj


                    #10
                    Ale te 5 minut rano na dospanie, to nęcąca sprawa...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Kochane, kupiłam sobie kilka książek i ćwiczenia tzn. karty pomiarów temperatury...ale to dla mnie jest czarna magia. Chyba polecę do apteki zapytać o to urządzonko wskazujące dni płodne będzie wygodniej i bez nauki ciekawe ile to może kosztować. Napisze, co i jak.
                      Pozdrawiam Was serdecznie

                      Skomentuj


                        #12
                        To pomyśl co dla Ciebie jest wygodniejsze, zdrowsze i tańsze pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          No i kupiłam koszt 285 zł i dodatkowo na "listki" 30 zł miesięcznie...Teraz tylko czekać na płodne dni hihihi
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            no to teraz tylko czekać na dni płodne....
                            życzę powodzenia

                            Skomentuj


                              #15
                              A ja polecam stronke http://www.28dni.pl .
                              Sa tam karty do wypelniania - zaklada sie swoje konto i masz wszystko w komputerze. Dodatkowo dzieki kometarzom pomocnych dziewczyn - mozna zrozumiec swoj cykl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X