Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    enfamil

    Ja polecam Enfamil jeśli dziecko nie jest alergiczne to naprawdę dobre mleko do kupienia tylko w aptekach, zalecane przez lekarzy, pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      [moje dziecko ma skazę białkową i AZS i lekarz i tak kręcił nosem i chciał historie choroby od dermatologa, żeby wydać nutra na receptę
      jakieś chore to...]

      masz jakiegos chorego lekarza...to mleko jest tak wstretne i tak smierdzi ze twoj lekarz myslal ze chcesz dla przyjemnosci to mleko????????
      Last edited by dredzia3; 23-08-2009, 23:39.

      Skomentuj


        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        dla mnie to jest bez sensu żeby zdrowemu dziecku, które ma kolki (a ma je chyba 80% niemowląt, jak nie więcej) dawać mleko lecznicze, tzn. przyzwyczajać organizm do tego

        wszystko bym dała żeby Jonatan mógł pić z powrotem normalnie NAN...

        a u nas pamiętasz Tree jakie tez były kolki, jak się żaliłam
        uważam że te przysłowiowe 100 dni tej męczarni i masakry dla rodzica i przede wszystkim dla dziecka trzeba po prostu przeżyć a nie czepiać sie tak drastycznych sposobów, żeby dziecko sie nie darło i żeby móc przespać noc
        tu nie chodzi o spanie w nocy tylko dla ulge dla dziecka skoro piszesz cos takiego to nie wiesz co to kolka u dziecka moj syn jako wczesniak z nie wyksztaconymi dobrze jelitami mial straszne kolki i mi osobiscie chcialo sie ryczec jak moje dziecko cierpialo..a co do snu to jak go bolalo to pomagalam mu jak tylko moglam i nawet jak mu przeszlo to jeszcze dlugo trzymalam go na rekach zeby upewnic sie ze juz jest spokojny i ze mu przeszlo!!

        Skomentuj


          Napisane przez dredzia3 Pokaż wiadomość
          skoro piszesz cos takiego to nie wiesz co to kolka u dziecka
          a skąd Ty możesz wiedzieć jakie mój syn miał kolki co
          mieszkasz za ścianą
          miał takie że codziennie nad ranem padałam na ryj ze zmęczenia a masowałam brzuszek ciepłą pieluszką i suszarką żeby mu ulżyć...
          wiec nie pisz mu że nie wiem co to znaczy nosić i tulić dziecko całe noce, oki?

          kolki mijają po kilkunastu tygodniach a mlekiem leczniczym jakim jest Nutramigen męczysz niepotrzebnie dziecko potem długi jeszcze czas, o to mi chodzi...
          (zreszta u nas to mleko w ogóle na kolki nie pomagało, ale to wiadomo sprawa indywidualna)

          a propos mojego lekarza rodzinnego to wykazał się akurat spora kompetencja skoro ot tak nie chciał przepisać dziecku Nutramigenu

          bo ten preparat mlekozastepczy nie jest dla dzieci z wcześniaczym niedorozwojem jelit (cos o tym wiem bo ja takowym byłam 26 lat temu) ale dla dzieci którym przypałętało sie choróbsko w nastepstwie alergii pokarmowej

          Skomentuj


            Witam ja również próbowałam mleka enfamil ar lekarz powiedział ze rewelacja no i niestety okazało się ze synek dalej ulewa nawet po enfamilu stoi cala puszka z chęcią komuś oddam

            Skomentuj


              Kinga ma 17 miesiecy i od poczatku pije bebiko, teraz bananowe i dobrze je przyswaja. W nocy conajmniej raz budzi sie na mleko i wypija ok 150 ml

              Skomentuj


                Moja córcia na początku piła bebiko, potem bebilon i spróbowałam też enfamil. Bo enfamilu niestety dostała zaparć nie mówiąc już o dziwnym koloru kupencji zostaliśmy na bebilonie i uważam że jest naprawde dobre.
                niektórzy wolą Nan... także to chyba kwestia wyboru
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  mój maluszek od urodzenia pił enfamil premium 1 a teraz kończy 6 miesięcy i musze zmienic mieszanke.tylko na jaką.Są bardzo podzielone opinie.pomóżcie

                  Skomentuj


                    Uwazam ze najlepiej jest kontynuowac dany rodzaj mleka wiecw Twoim przypadku bylby to Enfamil Premium 2.

                    Skomentuj


                      Mój Filip miał dość znośne kolki dopóki karmiłam go swoim mlekiem gdy zachorowałam pediatra przepisała mi na dokarmianie bebilon pepti wtedy zaczeły sie bóle brzuszka i niesamowite zaparcia poszłam wiec do drugiej doktor i spytałam co innego moge podawać dziecku stwierdziła że jeśli nie zauważyłam alergii na nabiał bo go normalnie jadłam w trakcie karmienia swoim mlekiem to żebym sobie po prostu wybrała . Wybrałam bebiko i zaparcia oraz bóle zanikły wiec nie moge na nie narzekać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez julitkap84 Pokaż wiadomość
                        mój maluszek od urodzenia pił enfamil premium 1 a teraz kończy 6 miesięcy i musze zmienic mieszanke.tylko na jaką.Są bardzo podzielone opinie.pomóżcie
                        Moj Jas tez pije Enfamil Premium i on jest chyba do 12 miesiaca???? tak przynajmniej mam napisane na puszce. Ja jestem zadowolona, ale podaje je tylko przed snem i w nocy, w dzien jest na moim mleku.
                        Jas ur. 27-02-2009 godz. 2.31

                        Skomentuj


                          Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                          Uwazam ze najlepiej jest kontynuowac dany rodzaj mleka wiecw Twoim przypadku bylby to Enfamil Premium 2.
                          Mam takie samo zdanie.
                          Julitkap, a Ty już nie chcesz podawać Enfamilu? I dlaczego, jeśli tak?
                          Moja córcia ma dwa latka, a my nadal pijemy to mleczko i bardzo je sobie chwalę, a Viktoria je bardzo lubi Ja je zawsze polecam


                          Skomentuj


                            My na początku używaliśmy nan specjalnego dla wcześniaków, ale chłopcy mieli bardzo brzydki osad na języku po nim, potem, kiedy mogli już pić normalne mleko próbowaliśmy nan active, osad był mniejszy, ale był. Spróbowałam bebilon, no i Piotruś po dwóch dniach(przechodziliśmy z jednego na drugie stopniowo oczywiście) nie chciał już pić nan'u. Osad z języczków zniknął i innych problemów też nie mamy.


                            Skomentuj


                              My karmimy małą mlekiem Bebiko, bo takie podawali jej w szpitalu. Tyle że strasznie ulewa i niekiedy wymiotuje, dlatego od poniedziałku, zgodnie z zaleceniem lekarza, przechodzimy na mleko AR - antyrefluksowe. Podobno gorzej się trawi i wywołuje kolki - wiecie coś na ten temat? Jak wasze maluchy reagują na mleko AR?

                              Skomentuj


                                Witaj ja karmie mlekiem bebiko mój tez ulewa ale ja zagęszczam klikiem ryżowym i kaszkami jest trochę lepiej mleka ar które mieliśmy nic nie dawały wiec zostajemy przy bebiko:-) MÓJ syn nawet po enfamilu zygał wiec nenatolog kazał powrócić do bebika

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X