Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samochód jest jak piekarnik!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Samochód jest jak piekarnik!

    Kolejny szokujący temat :/ widziałyście amerykańską kampanię na ten temat?

    http://babyonline.pl/dziecko-w-samoc...,14720,r1.html

    Zapraszamy do dyskusji:
    http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=8994
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Samochód jest jak piekarnik!

    podobno w stanach jest takich kilkadziesiąt wypadków rocznie jak ten z Rybnika, masakra jak usłyszałam ten news to się popłakałam myśląc o tym biednym dziecku

    Skomentuj


      #3
      Odp: Samochód jest jak piekarnik!

      Jak w ogóle można doprowadzić do takiego czegoś, dla mnie jako matki jest nie do pomyślenia, że coś takiego może się stać z dzieckiem, a o swoich już nie wspomnę. Nie wyobrażam sobie jak można być tak bezmyślnym i nieodpowiedzialnym człowiekiem mając dzieci!! Koszmar!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Samochód jest jak piekarnik!

        Jest to szokujące, ale bardzo dobrze że zwraca się na coś takiego uwagę. To tyczy się i dzieci i zwierzą. Ludzie nie mają wyobraźni.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Samochód jest jak piekarnik!

          W samochodzie latem czasem nawet przy pootwieranych oknach trudno wytrzymać. Zresztą jak można zostawić dziecko samo w samochodzie o każdej porze roku? nie mieści się w głowie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Samochód jest jak piekarnik!

            widziałam spot i najgorsze jest to, iż musiało się wydarzyć tyle tragedii - historia dziewczynki z PL zostawionej w aucie przez tatę - gdy ten poszedł do pracy - aby ludzie zaczeli się zastanawiać i reagować

            Skomentuj


              #7
              Odp: Samochód jest jak piekarnik!

              Nawet nie chcę sobie tego przypominać a najgorsze jest to,ze pomimo tylu przypadków śmiertelnych i głośno o tym wszędzie. ..to ludzie nadal zostawiają dzieciaczki nie mieści się to w mojej głowie



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                ja nie potrafiłabym zostawic Młodej samej w samochodzie - bałabym się, że sobie coś zrobi, przestraszy się, że nie mam mamy, nawet jak śpi w samochodzie to jak muszę to ją budzę albo czekam aż się wyśpi - bo tych samochodowych drzemek u nas nie ma dużo i są krótkie - nie bardzo umie spać w jednej pozycji nie tak dawno było historia bodajże chłopczyków pozostawionych w aucie i bawili się zapałkami czy czymś takim i coś się zapaliło - kilka lat temu, więc ja wolę mieć dziecko na oku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                  Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                  Nawet nie chcę sobie tego przypominać a najgorsze jest to,ze pomimo tylu przypadków śmiertelnych i głośno o tym wszędzie. ..to ludzie nadal zostawiają dzieciaczki nie mieści się to w mojej głowie
                  no wlasnie jest tyle kampanii i to dosc drastycznych poruszajacych ten temat a takei sytuacje nadal sie powtarzają, ja mam jakis maly mozg chyba skoro nei pojmuje czegos takiego, nie wyobrazam sobie tego i nie chce

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                    Widziałam ten filmik i powiem szczerze, czy to chodzi o dziecko czy o zwierzaczka, to teraz wiem co robić.
                    Jeśli widzę taką sytuację bez zażenowania wzywam Policję i oznajmiam, że właśnie w tej chwili wybijam szybę i do widzenia.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                      nigdy nawet na pięć sekund nie zostawiła bym dziecka samego w samochodzie przy zamkniętych drzwiach, to jakiś koszmar... zostawić swój największy skarb.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                        Mnie najbardziej dziwi fakt że mimo iż takie sprawy były ostatnio mocno nagłaśniane przez media to ludzie i tak potrafią zostawić dziecko w aucie ;/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                          samochód jest jak piekarnik w lecie, ale zimą jest jak lodówka dlatego ani latem ani zimą nie wolno dziecka czy zwierząt zostawiac w aucie chocby na kilka minut!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                            Dokładnie. Ostatnio słyszałam czy czytałam, nie pamiętam już dokładnie, ze w jakimś z miast Polski kobieta zostawiła niemowlę podczas mrozów w samochodzie na parkingu przed sklepem. Jakiś mężczyzna zgłosił w sklepie aby zawiadomiono matkę, która oburzona dziwiła się że niepotrzebną aferę robi, bo przecież to tylko chwila. na dworze było ponad -10 stopni. Masakra

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                              Jak ludzie, któzy są rodzicami mogą być aż tak bezmyślni, przecież nawet dorosły nie chciałby byćzostawiony w samochodzie na mrozie przy wyłączonym silniku

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X