Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Polska na weekend - propozycje?

    Gdzie warto wyskoczyć na kilka dni i co zobaczyć? Czyli Polska na weekend Jakieś propozycje?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Trzy żelazne kierunki to morze, góry i stolica... Tak Warszawę warto zwiedzić, bo zlokalizowanych jest w niej dziesiątki obiektów kultury: muzeów, pomników, galerii, parków itd.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-04-2014, 15:23.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      My na weekend czasem wybieramy się do Krakowa jest tam wiele miejsc do zwiedzania małych kawiarenek na rynku czy pysznych lodziarni.Zabytki i muzea są zawsze ciekawe to takie nasze romantyczne miejsca jeżeli bierzemy ze sobą dzieciaki to zawsze szukamy sal do zabaw albo innych sezonowych atrakcji dla maluchów a na obiad do Mekonga a jak jest ładna pogoda to często bierzemy coś na wynos i robimy piknik w parku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Napisane przez angiella Pokaż wiadomość
        My na weekend czasem wybieramy się do Krakowa jest tam wiele miejsc do zwiedzania małych kawiarenek na rynku czy pysznych lodziarni.Zabytki i muzea są zawsze ciekawe to takie nasze romantyczne miejsca jeżeli bierzemy ze sobą dzieciaki to zawsze szukamy sal do zabaw albo innych sezonowych atrakcji dla maluchów a na obiad do Mekonga a jak jest ładna pogoda to często bierzemy coś na wynos i robimy piknik w parku.
        ja również bardzo lubię wypady do Krakowa szkoda tylko że mam tam tak daleko

        Skomentuj


          #5
          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          A ja osobiście polecam Sandomierz jako dobry pomysł na spędzenie weekendu we dwoje. Z racji tego, że mieszkam w centrum Polski dojazd do tego miasta nie jest aż tak długi i męczący. Spokojnie trasa do pokonania. A warto się wybrać do tego miasta, jakże urokliwego nad nasza ojczysta rzeką Wisłą mam nadzieje, że po powodzi z 2010 roku wszytko już wróciło do normy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Z dzieckiem np. do Sopotu lub na kaszuby.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Głęboczek vine&spa - polecam gorąco

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                ooo tak głęboczek mmm

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Gliczarów Górny lub Dolny-niedaleko Zakopanego więc jak chcemy do ludzi to zawsze można podskoczyć a tak miejscowość cicha i spokojna no i piękna oczywiście.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Ja polecam Żywiec , Ustroń , Międzybrodzie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Gliczarów Dolny lub Górny w górach, blisko zakopanego jak by ktoś chciał zwiedzić a jednak spokojna i cicha mieścina więc odpocząć można. wiecie niedaleko Borów Tucholskich jak ktoś lubi klimat lasu

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Napisane przez aniamm Pokaż wiadomość
                        Gliczarów Dolny lub Górny w górach, blisko zakopanego jak by ktoś chciał zwiedzić a jednak spokojna i cicha mieścina więc odpocząć można. wiecie niedaleko Borów Tucholskich jak ktoś lubi klimat lasu
                        świecie miało być

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Powiedziałabym najchętniej, że Trójmiasto, bo tu właśnie wyjechałam z dzieciakami na weekend, ale pada deszcz i nie ma za bardzo gdzie się podziać, co robić. Słoneczko! Wróć!
                          Podaruj mi trochę słońca!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            A może Poznań? Moim zdaniem jedno z piękniejszych polskich miast.
                            Sama chętnie bym się tam wybrała
                            Na razie przeglądam sobie oferty hoteli. Podrzucam, gdyby ktoś był zainteresowany: http://www.accorhotels.com/hotel-dir...tel-poznan.htm.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Do Poznania jeździmy regularnie bo mamy tam przyjaciółkę i rzeczywiście polecam. Jeśli chodzi o hotel to polecam w okolicy Poznania np. w Luboniu ceny dużo niższe niż w mieście.
                              Jeśli chodzi o góry to polecam Szklarską Porębę i Karpacz.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X