Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

    Napisane przez zmiennoludka Pokaż wiadomość
    Ja tak, jak pisałam wcześniej - jestem po zabiegu Med Contour, który pomógł mi wymodelować sylwetkę. Problem miałam z fałdką pod pępkiem - no nie szło jej niczym usunąć - żadne ćwiczenia się jej nie imały . Cellulit z bioder też usunęłam tym urządzeniem - wiem, dziwne miejsce, ale u mnie bardzo pod kątem skórki pomarańczowej było problematyczne...
    Szczerze mówiąc kostiumy moje to teraz raczej bikini - też odpowiednie, bo góra musi być dobrana do kształtu piersi właścicielki - ale poza tym stwierdzam, że jest OK. Niestety żaden strój nie ukryje tego z czym się borykamy, a jedynie zamaskuje problem...Chociaż kiedyś i tego próbowałam, ale teraz z tłuszczykiem rozprawiłam się wcześniej i tego lata nie mam tego problemu. Profilaktycznie - stosuję balsamy ujędrniające, ale czy one działają? Nie wiem. Wiem, że nie ma efektu jojo
    Cieszę się, że wypróbowałaś Med Contour po tym, jak sama napisałam o tym zabiegu - chyba byłam prekursorką na tym forum, która skorzystała. Jestem zadowolona do tej pory Masz rację odpowiadając na wczesniejszy post - kostium jednoczęściowy to niestety nie rozwiązanie dla osób, które mają problem - to tylko ukrywanie tego problemu. Zabieg natomiast sobie z nim radzi idealnie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

      Temat w sam raz na lato Polecam popytać również o zabieg Accent Elite, który wykorzystuje częstotliwość radiową do podgrzania naskórka oraz głębszych partii skóry. W ten sposób stymuluje komórki do pozbycia się toksyn, wspomaga ich drenaż i produkcję nowego kolagenu. Taki zabieg może dokonać naprawdę genialnych zmian bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

        Sprawdzone sposoby na cellulit? Dieta niskoprzetworzona, ćwiczenia i masaże! Zobaczyłam, jak szybko pozbyła się cellulitu koleżanka i kiedy zapytałam ją, jak to zrobiła, poleciła mi salon http://salonurody.olsztyn.pl/. Jestem bardzo zadowolona z efektów!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

          od ponad miesiąca ćwiczę intensywnie, smaruję się balsamami i masuję bańką chińską (mam oliwkę antycellulitową do tego), łykam detocell slim effect, piję więcej wody, jem mniej soli i słodyczy. Efekty są na prawdę dobre, nie mogę się nadziwić

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

            Też zredukowałam cellulit przy pomocy ćwiczeń i odpowiedniej diety. Fakt, że trzeba poświęcić te 3-4 miesiące i żyć jak buddyjski mnich :P bez żadnych uciech dla duszy i ciała ale jest to możliwe Dla tych którzy rozpoczynają swoją walkę polecam ten poradnik http://www.celuliteo.pl/
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

              Kluczowe jest po prostu stosowanie odpowiednich produktów. Jeśli będą to produkty o najlepszej opinii, wygrywające w rankingach, to nie będziecie mieli problemów. Tabletki będą skuteczne i dadzą efekt. Jeśli jednak kupicie coś na lewo, to wyjdą z tego tylko problemy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                U mnie najlepiej działają regularne ćwiczenia, peelingi, masaże bańką chińską, detocell i zmiana diety na zdrowszą, czyli więcej wody, owoców i warzyw, a mnie kawy, słodyczy, mięsa...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                  Ja walczę jedynie w myślach ;-) Nie umiem się zmotywować do ćwiczeń, a na drogie zabiegi mnie nie stać. W zimę jest łatwiej, bo wszystko można ukryć pod spodniami, w lato gorzej, jak w kostiumie trzeba wyjść.
                  Na szczęście już koniec lata ;-)

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                    Poczytajcie jeszcze tutaj - http://ezielonakawa.pl/artykuly.php
                    Wpływ zielonej herbaty na organizm jest bardzo pozytywny, ale jak bardzo okazałe będą efekty, to już wszystko zależy od was, systematyczności stosowania, zachowania zasad kuracji. Jeśli wszystko będzie ok, to nie będziecie miały również problemów.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                      A może jakieś domowe sposoby?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                        Ja z tym walczyłam przez długi czas, były kremy, były peelingi aż w końcu pomogło ograniczenie cukru, ćwiczenia na nogi i masowanie nóg pod prysznicem czy balsamem, bez żadnych specjalnych środków. Chodzi o sam masaż

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                          Może cudów nie ma ale jakieś efekty sa.. polecam trochę sportu, rezygnację ze słodyczy i serum Tołpa Globalny reduktur celulitu

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                            A o detocell slim effect myślałyście, daje fajne rezultaty, ale niestety z ćwiczeniami trzeba, niestety bo jestem leniwa i za bardzo mi się nie chce.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                              Ja poddałam się zabiegowi Ultrashape czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z użyciem fal ultradziękowych w Klinice Elite.Jestem szczupła a nie mogłam sie pozbyc brzuszka po porodzie. Po zabiegu mój brzuszek wyglada świetnie ,tak jak przed ciążą.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wasze sposoby na wyszczuplanie i usuwanie cellulitu

                                Na celulit dobry jest domowy peeling kawowy i masaże pod prysznicem ruch i rezygnacja z produktów wysoko przetworzonych sprzyjają pozbyciu się pomarańczowej skórki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X