Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

manicure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: manicure

    Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.
    Wszyscy powinniśmy przynajmniej raz w życiu dostać owację na stojąco, bo przecież każdy z nas zwycięża ten świat.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: manicure

      Jeśli chcesz mieć piękne paznokcie, koniecznie zajrzyj na xxx Zaznacz interesujące cię miasto i umów się na wizytę online. Na pewno będziesz zadowolona.
      Last edited by gagatka; 16-03-2021, 18:19. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: manicure

        A jak zachowają się przy hybrydzie albo pomalowanych paznokciach? Trzeba mieć zmyte?

        Skomentuj


          #34
          Odp: manicure

          No właśnie sama zastanawiałam sie ostatnio nad kupieniem sobie zestawu do hybryd. Potem jednak zrezygnowałam bo zobaczyłam jak jest to drogie. No i nie wiem jak Wy ale sama szybko sie nudzę tym co mam na paznokciach i jednak wolę zmieniac lakiery. Trzymają mi się 3 dni. I po tym czasie wolę już nałozyć sobie nowy......


          xxx
          Last edited by gagatka; 16-03-2021, 18:17. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: manicure

            ja ze swojej strony polecam lakiery hybrydowe Gel Polish oraz ich bazę grafenową Ultra Strong - lakiery trzymają się albo do znudzenia, albo do odrostów, w tym sklepie można je kupić xxx Oprócz tego znajdziecie lampy UV/LED, czy frezarki JSDA.
            Last edited by gagatka; 16-03-2021, 18:18. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: manicure

              No to spokojnie możecie stosować tę maskę przy hybrydach, bo zaryzykowałam i nic kompletnie się nie działo.

              Skomentuj


                #37
                Odp: manicure

                Ja nie potrafię robić manicure. Po prostu maluję paznokcie lakierem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: manicure

                  Ja kupiłam niedawno swój własny zestaw do manicure hybrydowego i sama dbam o pazurki Ostatnio robiłam sobie nawet paznokcie u stóp nimi i całkiem całkiem mi wyszło Poelcam spróbować bo zestawy nie są aż tak drogie a jak się 'złapie bakcyla' to koniec

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: manicure

                    Na początku chodziłam do kosmetyczki i płaciłam ok 70 zł. Teraz mam już swoją lampę i wykonuje manicure w domu. Kupiłam sobie lakiery i działam sama. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Z resztą mnie malowanie paznokcie sprawia przyjemność
                    Perfumeria internetowa https://esentire.pl

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: manicure

                      Próbowałam parę razy sama zrobić sobie żele jednak nic z tego nie wyszło. Nawet jeśli kształt był okej to nie były trwałe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: manicure

                        A robi któraś z Was sobie akrylożel na paznokciach? Ja własnie się zastanawiam nad ta opcją bo zawsze robiłam zwykłe żele ale jakoś nie specjalnie mi się trzymają na pazurkach. Znalazłam nawet taki akrylożel https://dyskontkosmetyczny.pl/pl/436-akrylozel w różnych kolorach. Jak myślicie - warto spróbować? A może któraś z Was już przetestowała?

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X