Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ranking kosmetyków dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ranking kosmetyków dla dziecka

    Który z kosmetyków dla dziecka jest najlepszy? Reklamy mówią, że każdy z proponowanych przez nich jest super, ale to mamusie wiedzą najlepiej co można polecić innym no właśnie jaki kosmetyk polecacie, co warto kupić?
    Dla ułatwienia szukania danego kosmetyku w sklepie może piszmy ich nazwy i firmy a dopiero później opinie o nim.
  •    
       

    #2
    Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

    krem bambino- uważam, że jest bardzo dobry. Ja smaruje nim pupkę córce, nia ma żadnych odparzeń. Krem szybko się wchłania, ładnie natłuszcza skóre i jest niedrogi.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

      Nivea baby- Mleczko natłuszczające- Stosuje go na córce z AZS i jest bardzo dobry. szybko się wchłania a przy tym długo sie "trzyma" w skórce dziecka. Sama go też stosuję i jest lepszy od większości "dorosłych" balsamów.
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

        Ja buziaczka smaruje kremikiem babino, ciałko oliwką bambino, a pupeczke sudocremem jest rewelacyjny.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

          Nivea baby-płyn do kąpieli, szampon , krem na każdą pogodę,balsam po kąpieli , na odparzenia nawet puder )Polecam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

            Ja buziulka corci smaruje Cetaphilem, cialko czasami oliwka Bambino lub Cetaphilem, a do kapieli uzywam Emolium. Sudocrem do pupy oczywiscie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

              Nivea s.o.s krem-świetnie się wchłania,jest wydajny i można stosować u dzieci z bardzo wrażliwa cera
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                ja do pupy używałam Nivea s.o.s. i był super, teraz używam Sudokrem i również go mogę polecić. Do buzi na zimowa pogodę Krem z Nivea Baby. Do kąpieli używam Oilatum ( moja dziecinka ma AZS) a do smarowania krem z Emolium i Lipikar z La Roche- Posay i obydwa kremy zdecydowanie polecam dla dzieci z takimi problemami

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                  ja tez mama corke ktora ma AZS i uzywam krem ktory polecil mi moj alergolog A-DERMA SZWEDZKI TYLKO W APTECE DOSTEPNY ALE SWIETNY I WYDAJNY I MALA NIC PO NIM NIE MA POLECAM

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                    Do kąpieli zdecydowanie Oliatum- nie tylko dla bobasa z AZS. Do mycia ogólnie zel do ciała i włosów Nivea baby. Najlepsza oliwka to oliwka pielegnacyjna NIVEA BABY. Na odparzenia stosujemy SUDOCREM, pomaga natychmiast. Krem na słońce i na każdą pogodę również NIVEA BABY. Firma NIVEA zdobyła moje zaufanie, stosuje te kosmetyki od dnia narodzin synka i sprawdzaja się doskonale.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                      Linomag maść - do pupy, super! Niezawodna, bezzapachowa, idealna.
                      Linea Bimbi Bagno Totale - do kąpieli i mycia włosków. Tylko nie wiem czemu, trudno dostępny się zrobił ten żel ostatnio. Nie mam niczego tak idealnego na zastępstwo.
                      Babydream Sensitive - najlepsze chusteczki nawilżane (by Rossmann).
                      A-derma Exomega - krem, najlepszy na świecie!
                      Eucerin Kids 25 z mikropigmentami - w moim odczuciu najlepszy krem na słońce.

                      I dla starszaka:
                      Dr Hauschka olejek do ciała z migdałami i dziurawcem - do masażu, rozluźnia, relaksuje, uspokaja, jest polecany dla dzieci w przypadku wyczerpania psychicznego, np. stresów w szkole.

                      I taka ogólna uwaga. Ludzie kupują Niveę, Bobini, J&J, Bambino i inne cuda, nie wiedząc, że są kosmetyki o wiele lepsze (pod względem składu) od tych "renomowanych marek", i o wiele tańsze: Babydream z Rossmanna. Podobny do Babydream jest HiPP, ale on już jest wiele droższy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                        Ja widać reklama robi swoje

                        płyn do kąpieli: jak na razie nie znalazłam takiego który by mnie zadowolił w 100% a testuję rózne już od 9 prawie lat; obecnie testujemy piankę AVENE i podoba mi się wersja w piance
                        szampon: J&J rumiankowy najlepszy
                        balsam, mleczko, krem do ciała: Emolium krem specjalny
                        na mróz: emolium krem barierowy
                        na słońce: Iwostin 50+
                        Oliwka: Bambino
                        krem na paśladki: Penaten
                        chusteczki: Penaten i Pampers sensitive


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                          Nivea baby oraz Emolium-płyn do kąpieli,żel do mycia,szampon,balsam
                          Bambino-krem do twarzy i ciała,oliwka




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                            Palmers mleczko do ciała córa ma AZS walczyłam róznymi masciami kremami aptecznymi itd i nagle znalazłam (a raczej koleżanka poleciłą) skóa z kazdym dniem jest lepsza i lepsza http://www.maslokakaowe.com/pl/p/Bez...am-do-Ciala/10
                            Biały Jeleń mydło w kostce - do kąpieli najlepsze
                            Siemię Lniane - zamiast oilatum i innego balneum tani specyfik

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                              Ja używam na odparzenia maści pieluszkowej, którą przepisała mi pediatra.
                              Jest rewelacyjna i nigdy nie miałam żadnych problemów z podrażnieniami u dziecka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X