Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plamienie w ciazy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: plamienie w ciazy

    Zgadzam się, dziecko jest najważniejsze i nie ma co patrzeć na pracę, Ty się będziesz męczyć a i tak raczej nikt tego nie dosecni albo szyko zapomni.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: plamienie w ciazy

      W dzisiejszych czasach pracodawcy mało co doceniają. Faktycznie nie warto, aż tak sie starać. Takie starania szybko pójdą w zapomnienie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: plamienie w ciazy

        u nas w ciążach nie było plamien

        Skomentuj


          #34
          Odp: plamienie w ciazy

          Ja nie maiłam plamień przy żadnej z moich ciąż. Nie zawsze plamienie oznacza najgorsze, ale zawsze warto skontaktować się z lekarzem, aby określił przyczynę i ewentualnie pokierował co dalej robić.

          Skomentuj


            #35
            Odp: plamienie w ciazy

            Mi lekarz prowadzący moją ciążę zawsze powtarzał, że nawet przy minimalnym plamieniu mam sie z nim skontaktować. Wiadomo, ze nie zawsze oznacza to najgorsze, ale zawsze warto zrobić badania. Tu chodzi o życie i zdrowie dziecka. Wiadomo.

            Skomentuj


              #36
              Odp: plamienie w ciazy

              poczatkowo miałam odrobinkę ale unormowało się, w drugiej ciązy miałam i przerodziło się w krwawienie i poronilam niestety. Nie wolno bagatelizowac nawet najmniejszych dolegliwości

              Skomentuj


                #37
                Odp: plamienie w ciazy

                Ja nie plamiłam w ciąży. Tylko pod koniec ciąży pojawiła się w śluzie domieszka krwi bo akurat zaczął odchodzić mi czop.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: plamienie w ciazy

                  Ja także nie plamiłam w trakcie ciąży, gdyby taka sytuacja miała miejsce od razu udałabym się do lekarza

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: plamienie w ciazy

                    Ja też całą ciążę nie plamiłam, natomiast uważam, że to jest ten powód, dla którego poszłabym od razu do lekarza. A co do pracy, ja pracowałam prawie do końca i teraz bardzo żałuję, że nie poszłam wcześniej na zwolnienie, żeby nieco odpocząć.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: plamienie w ciazy

                      Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                      Ja też całą ciążę nie plamiłam, natomiast uważam, że to jest ten powód, dla którego poszłabym od razu do lekarza. A co do pracy, ja pracowałam prawie do końca i teraz bardzo żałuję, że nie poszłam wcześniej na zwolnienie, żeby nieco odpocząć.
                      Emros, jeżeli plamieniu towarzyszą bóle lub skurcze podbrzusza to trzeba się natychmiast zgłosić do lekarza. Ja poszłam na zwolnienie ok. 6 miesiąca ciąży bo bardzo dokuczała mi rwa kulszowa i już nie dawałam rady.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: plamienie w ciazy

                        Plamiłam w pierwszym trymestrze trochę, ale nie było to nic groźnego, taka mini miesiączka. Zdarzają się kobiety, które na początku ciąży mają nawet okres normalnie.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: plamienie w ciazy

                          Koleżanka mojej Mamy w styczniu urodziła syna i po 3 miesiącach wydawało Jej się, że dostała okresu, tylko bardziej skąpego. Po kilku miesiącach zaczęła czuć dziwne bulgotanie w brzuchu. Okazało się, że jest w 5.miesiącu ciąży i w grudniu urodziła córkę


                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: plamienie w ciazy

                            Plamienia w ciąży się zdarzają choć szczerze powiem ja nie miałam takiego niepokojącego objawu ale moja szwagierka doświadczyła tego i już ze spakowana torba jechała do szpitala bo myślała, że już coś się stało bo wcześniej poroniła dwoje dzieci Całe szczęście nic poważnego to nie było a teraz ma zdrową córeczkę jednak zawsze takie sytuacje należy skonsultować z lekarzem.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: plamienie w ciazy

                              Plamienia zawsze należy konsultować, bo nigdy nie mam gwarancji, czy to miesiączka czy może dzieje się coś złego.
                              Bławatkowa - no nieźle w 5 miesiącu to naprawdę późno, ale to się zdarza, jakby nie było.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: plamienie w ciazy

                                Ja mam znajomą, która też późno dowiedziała się o ciąży i później musiała kombinować do becikowego Bo pierwszą wizytę niestety miała po 10 tygodniu. Całe szczęście miała wyrozumiałego lekarza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X