Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca jako kosmetyczka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca jako kosmetyczka

    Dziewczyny - jak wam idzie? Macie dużo pracy? Moim zdaniem wejście w ten temat było jedną z lepszych moich decyzji. A Wy jak to oceniacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Praca jako kosmetyczka

    Zapotrzebowanie jest przede wszystkim na dziewczyny, które mają konkretne pojęcie na ten temat. Jeśli się rozwijasz, potrafisz zaangażować to na bank coś ci z tego wyjdzie. To nie jest tak, że osiągniesz od razu nie wiadomo co, ale z czasem na swoim możesz zarabiać naprawdę bardzo dobrze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Praca jako kosmetyczka

      Chyba teraz wiele kobiet się na to decyduje, choć mnie osobiście kosmetyka nie interesuje. Ale rozumiem zainteresowanie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Praca jako kosmetyczka

        to jak już wymyślisz to nie zapomnij zrobić zastrzeżenie nazwy, może ci się przydać -> https://zastrzezone.pl/pl/oferta/zas...oduktu/5,17,26

        Skomentuj


          #5
          Odp: Praca jako kosmetyczka

          Zawsze marzyłam żeby zostać kosmetyczką,
          nawet przeglądam co jakiś czas tutaj wyposażenie,
          https://cosmed24.pl/katalog/18-laser...ne-i-medyczne/ na razie jest to niemożliwe ,ale gdy przyjdzie, nastanie ten czas, mój, dla mnie to wtedy spełnię swoje marzenie. To taka czysta, schludna praca.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Praca jako kosmetyczka

            z tą swoją dzialalnoscią to też nie jest aż takie proste. jak planujesz założyć firmę opracuj model biznesowy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Praca jako kosmetyczka

              Własny biznes jest ciekawym pomysłem, jednak najpierw najlepiej poszukać pracy u kogoś np. na http://www.gowork.pl/praca/bytom;l, zdobyć doświadczenie, wykorzystać wiedzę w praktyce, a nawet wyrobić sobie dobre opinie i zdobyć klientów, którzy będą zawsze wybierali twoje usługi w danym salonie. Później natomisat można otworzyć swoją firmę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Praca jako kosmetyczka

                Obecnie trzeba się rozwijać i podążać za trendami i zapotrzebowaniem a także inwestować w dobry sprzęt, bardzo dobrej jakości urządzenia do profesjonalnych zabiegów znajdziecie tutaj laser osobiście uważam, że ceny są w porządku a i opinie też dobre.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Praca jako kosmetyczka

                  Niestety, nie mam nic wspólnego z pracą kosmetyczki, ale uważam, że to świetny zawód na dzisiejsze czasy. Zauważyłam też, że sporo dziewczyn wykonuje ten zawód za granicą. Nawet jak przeglądałam aktualne oferty pracy w Holandii dla kobiet, to pojawiały się oferty dla fryzjerek, kosmetyczek, manikiurzystek.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Praca jako kosmetyczka

                    Takie szkolenie robisz w Beauty lux i wszystko powinno być ok.
                    Zawodowe z całej kosmetyki trwa 160h, ale w ten sposób przerabiacie cały zakres wiedzy, jaka jest wam potrzebna. Na spokojnie sobie poradzicie z przygotowaniem do zawodu. Tam macie genialne prowadzące, a same szkolenia są konkretne. Na koniec egzamin. Zdajecie, to macie uprawnienia do zawodu. Warto.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Praca jako kosmetyczka

                      Dziewczyny doradicie jak rozreklamować własny salon kosmetyczny?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Praca jako kosmetyczka

                        Reklama szeptana jest najlepsza Jeśli jednak klientka będzie zadowolona z Twoich usług to na pewno poleci CIe innym. Dobrym rozwiązaniem jest równeiż reklama tradycyjna taka jak
                        ulotki
                        wizytówki
                        foldery reklamowe

                        Dzieki temu ktoś inny może się dowiedzieć o tym co oferujesz
                        Wydrukujesz je w drukarniach online: https://www.openprint.pl/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Praca jako kosmetyczka

                          Patrzac na to jak duze jest zapotrzebowanie na tego typu uslugi to bedzie bardzo przyszlosciowy zawod. Przeciez kazda z nas chce byc piekna, czy sie myle? Na rynku jest tyle rozmaitych produktow co dla nas jest czyms oczywiscie jak najbardziej pozytywnym, jest w czym przebierac. Jedna z moich znajomych postanowila sie wlasnie przebranzowic na kosmetyczke. Skonczyla w tym celu kilka specjalistycznych kursow .. pozniej kilka miesiecy praktyki, a po roku otworzyla swoj wlasny salon dzieki dotacjom. Z tego co mi mowila korzysta tylko z profesjonalnych rzes marki Posh Lashes https://www.poshlashes.com/pl,rzesy.html Dzieki ich wykorzystaniu mozna uzyskac bardzo dobre rezultaty. W najblizszym czasie przejde sie tam do niej to zdam relacje jak bylo Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Praca jako kosmetyczka

                            Beauty Lux - zdecydowanie ich polecam. Organizują szkolenia zawodowe na wysokim poziomie. Wszystko jest tam ogarnięte na fajnym poziomie, szkolenia w małych grupach, z porządnymi kosmetykami. Oczywiście - nic nie dzieje się z dnia na dzień. Wejście w ten zawód po prostu musi wymagać czasu i treningu, ale nie ma łatwiejszej drogi niż przez szkolenia.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X