Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to może być ciaża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciąża

    Myślę że lekarzem to i tak warto wstrzymać się trochę bo w tak wczesnym stadium to może nic nie widzieć jeszcze, najlepiej wykonać badanie krwi, bo faktycznie czasem są czynniki które opóźniają okres a których czasem nawet nie jesteśmy świadome. Bolące piersi też mogą być oznaką nadchodzącego okresu, jednak mam nadzieję że te wszystkie objawy są u Ciebie oznaką zajścia w ciążę, trzymam kciuki i jakby co to daj znać

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciąża

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      Myślę że lekarzem to i tak warto wstrzymać się trochę bo w tak wczesnym stadium to może nic nie widzieć jeszcze, najlepiej wykonać badanie krwi, bo faktycznie czasem są czynniki które opóźniają okres a których czasem nawet nie jesteśmy świadome. Bolące piersi też mogą być oznaką nadchodzącego okresu, jednak mam nadzieję że te wszystkie objawy są u Ciebie oznaką zajścia w ciążę, trzymam kciuki i jakby co to daj znać
      Ja podobnie usłyszałam od jednej pani z recepcji poszłam do innego gabinetu w 5,5 tygodniu widziałam i usłyszałam bicie serca gdyby nie lekarz straciłam dziecko ciąża była zagrożona a na fotelu zaczęłam krwawic

      Skomentuj


        #18
        Odp: ciąża

        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
        Ja podobnie usłyszałam od jednej pani z recepcji poszłam do innego gabinetu w 5,5 tygodniu widziałam i usłyszałam bicie serca gdyby nie lekarz straciłam dziecko ciąża była zagrożona a na fotelu zaczęłam krwawic
        No takie przypadki niestety też się zdarzają, naszczęście wszystko się dobrze skończyło, ja też byłam w gorącej wodzie kąpana i pobiegłam do lekarza dzień po zrobionym teście i nic mi nie powiedziała, widziała że coś tam jest ale nie była w stanie stwierdzić co, może faktycznie ciąża, może torbiel... musiałam odczekać jeszcze 10 zanim poszłam kolejny raz.

        Skomentuj


          #19
          Odp: ciąża

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          No takie przypadki niestety też się zdarzają, naszczęście wszystko się dobrze skończyło, ja też byłam w gorącej wodzie kąpana i pobiegłam do lekarza dzień po zrobionym teście i nic mi nie powiedziała, widziała że coś tam jest ale nie była w stanie stwierdzić co, może faktycznie ciąża, może torbiel... musiałam odczekać jeszcze 10 zanim poszłam kolejny raz.
          dużo zależy pewnie jeszcze od samego sprzętu jakim jest się badanym, na pierwszej Wizycie byłam w prywatnej klinice i niemało placilismy za wizytę

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciąża

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            dużo zależy pewnie jeszcze od samego sprzętu jakim jest się badanym, na pierwszej Wizycie byłam w prywatnej klinice i niemało placilismy za wizytę
            Też myslę że sprzęt ma znaczenie, ja na pierwszej wizycie byłam na NFZ bo prywatnie bym się tak szybko nie dostała, a w takiej jednej przychodni jest tak że mają codziennie 5 wolnych miejsc, reszta jest z zapisów wcześniejszych, więc kto pierwszy ten lepszy, trzeba iść najlepiej h przed otwarciem żeby się załapać. Tylko na początku tam byłam, bo zależało mi na tym żeby usłyszeć to że jestem w ciąży, później też chodziłam prywatnie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ciąża

              To chyba zależy gdzie chcesz się dostać, ja poszłam do prywatnej kliniki, jednak zadzwoniłam bezpośrednio do lekarza na prywatny nr. opowiedziałam o objawach i wcisnął mnie na wizytę tego samego dnia, myślę że nie ma się co wstydzić czy ograniczać jeśli chodzi o nasze zdrowe i dziecka, chociaż wtedy jeszcze w to wątpiłam czy oby na pewno jestem w ciąży, zwłaszcza ze wcześniej miałam plamienia.

              Skomentuj


                #22
                Odp: ciąża

                nadal nie dostałam okresu w piatek wybieram sie do gina. tylko na dodatek zaczeły mnie bolec okolice nerek i okazało sie ze mam zapalenie układu moczowego. oczywiscie dostałam antybiotyk który moge brac bedąc w ciazy tak stwierdził lekarz. w paitek wszystko sie okaże....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ciąża

                  Oby to nie były fałszywe oznaki. Pewnie psychiczne nastawienie na pojawienie się dziecka już zajmuje myśli, inna sytuacja byłaby dużym rozczarowaniem. Oby wszystko skończyło się zgodnie z oczekiwaniami

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ciąża

                    niestety nie udało się okres dostałam ponad tydzien po terminie. choroba nerek go opóźniła ale starania trwają dalej

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ciąża

                      Napisane przez etylinka2015 Pokaż wiadomość
                      niestety nie udało się okres dostałam ponad tydzien po terminie. choroba nerek go opóźniła ale starania trwają dalej
                      zdrówka dla Ciebie - ja przed zajciem w ciaze z Zosia powiem Ci ze tez chorowalam na nerki i potem za trzy miesiace sie udalo i Tobie zycze tego samego , trzymajcie sie i starajcie owocnie - odzywaj sie do nas

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ciąża

                        dzięki na pewno będę pisać

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: ciąża

                          Ja też staram się o dziecko i też miałam jeden miesiąc gdzie okres spóźnił mi się 2 tygodnie (!) przy regularnych miesiączkach więc też miałam nadzieję. Niestety moje nadzieje były płonne, ale staramy się dalej intensywnie Trzymam kciuki i koniecznie daj znać jak się uda, pozytywnych wiadomości nigdy za mało

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: ciąża

                            Za dużo miało być oczywiście

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: czy to może być ciaża

                              ja również mam cykle regularne ale ostatni cykl bardzo się wydłużył i miałam nadzieję że może jestem w ciąży mimo że testy były negatywne niestety@ przyszła 1,5 tygodnia po terminie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: czy to może być ciaża

                                Napisane przez justyna612 Pokaż wiadomość
                                ja również mam cykle regularne ale ostatni cykl bardzo się wydłużył i miałam nadzieję że może jestem w ciąży mimo że testy były negatywne niestety@ przyszła 1,5 tygodnia po terminie
                                Justyna612 staraj się nie zbytnio nie nakręcać, bo starania o dziecko się przedłużą. Moja znajoma starała się z mężem 2 lata o dzieciątko. I kiedy odpuściła, zaszła w ciążę


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X