Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Ja kiedyś też byłam jakoś nastawiona na NIE dla elektrycznych ale mąż uparł się i kupił mi na prezent świąteczny, jak uzyłam pierwszy raz to byłam pod ogromnym wrażeniem takie zęby są gładziutkie po niej, dużo lepiej czyści taka szczoteczka, używam juz prawie 2 lata i jestem zadowolona.
    ja tez poczatkowo bylam jakos na NIE - dostalam taka w prezencie od szwagierki i sie przekonałam, maz dokupil sobie szczoteczke - Zosia sie bacznie przyglada jak szczotkujemy ale narazie nie planuje jej li[pc takowej bo za mala jest

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

      Moja koleżanka ma córeczkę, która chciała dostać szczoteczkę elektryczną (podglądała jak tata taką myje i też chciała). Spytała się o to dentysty a ten powiedział, że jak najbardziej. Szczególnie, że wtedy dzieci nie boją się dentysty (ze względu na przyzwyczajenie do dźwięków i wibracji).

      Skomentuj


        #18
        Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

        Ajona, systematyczność, odpowiednie podejście do pielęgnacji i tak rzeczywiście można zębom normalność przywrócić. Nic z dnia na dzień się nie odbywa - szczoteczka miękka, zmieniana co 3 miesiące. Zęby powinniście mieć zdrowe.

        Skomentuj


          #19
          Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

          Apropo - po jakim czasie byliście na pierwszej kontroli u stomatologa ze swoim dzieckiem? W wieku przedszkolnym czy wcześniej?

          Skomentuj


            #20
            Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

            Właśnie, te dźwięki i wibracja. U nas ten pomysł jeszcze by nie przeszedł. Synek ostatnio wystraszył się inhalatora i tak juz mu zostało. Boi się wszelakich dźwięków... drukarka, suszarka, blender.

            Skomentuj


              #21
              Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

              zastanawiałam się nad zakupem synkowi takiej szczoteczki ale nie wiem czy to właściwa decyzja byłaby, w sumie wygoda, atrakcyjnośc i komfort podczas mycia na pewno.

              Skomentuj


                #22
                Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                Wydaje mi się, że szczoteczka soniczna może być zbyt mocna dla dziecka - wybrałbym elektryczną obrotową. W sumie coś takiego to w każdym sklepie np. http://denthelp.pl Masz odpowiedni dział dla dzieci i widać co i jak.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                  Ogólnie jeśli ktoś szuka szczoteczek elektrycznych niech sobie poczyta czym są szczoteczki soniczne moim zdaniem są to najlepsze szczoteczki jakie wyszły na rynku - moje zdanie. SEYSSO ogólnie ma fajny design i specjalną linie dla dzieci więc myślę, że dziecko też będzie zadowolone.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                    Wszystkie modele dostępne obecnie na rynku masz opisane na http://szczoteczka-elektryczna.edu.pl Dużo recenzji i dokładnych opisów.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                      Też wydaje mi się, że szczoteczki soniczne są lepsze. We wszystkich testach wypadają lepiej, ale trzeba pamiętać, że to nie urządzenia typowo dla osób dorosłych. Intensywne mycie może uszkodzić szkliwo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                        My dostaliśmy w prezencie dla synka szczoteczkę elektryczną jakiejś nieznanej marki. Po kilku dniach się zepsuła, tak więc radzę zainwestować w coś lepszego. Ja mam brauna od 2 lat i nadal działa.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                          Poszukaj porad na rzetelnych stronach w necie... Np. tu https://medimedia.com.pl/szczoteczka...czka-soniczna/
                          Los jest naszym wrogiem, ale prawdziwie niebezpieczny jest czas

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                            Szczoteczka przede wszystkim powinna być miękka, by nie podrażniała dziąseł.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                              My pierwszy raz bylismy z synem u dentysty przy okazji naszej wizyty...syn mial 8 miesiecy...bdrdziej chcielismy skonsultowac slowa pediatry o wadzie zgryzu spowodowanej przez smoczek niz skontrolowac dziury...ale przy okazji dowiedzielismy sie ze kasze i mleko modyfikowane na noc oklejaja mocno zeby i przyczyniaja sie do pruchnicy...dzieki temu staralismy sie najpierw dawac mleko , kasze a poznie juz tylko woda i usypianie...latwiej bylo dac butle mleka niech z nia zasnie...ale wyrobilismy u syna taki nawyk ze juz wie zd po umyciu tylko woda a jak chce cos innego przekasic to myjemy jescze raz zeby

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                                Zdecydowanie wczesniej....My pierwszy raz bylismy z synem u dentysty przy okazji naszej wizyty...syn mial 8 miesiecy...bdrdziej chcielismy skonsultowac slowa pediatry o wadzie zgryzu spowodowanej przez smoczek niz skontrolowac dziury...ale przy okazji dowiedzielismy sie ze kasze i mleko modyfikowane na noc oklejaja mocno zeby i przyczyniaja sie do pruchnicy...dzieki temu staralismy sie najpierw dawac mleko , kasze a poznie juz tylko woda i usypianie...latwiej bylo dac butle mleka niech z nia zasnie...ale wyrobilismy u syna taki nawyk ze juz wie zd po umyciu tylko woda a jak chce cos innego przekasic to myjemy jescze raz zeby...pierwszego leczonego zeba mial teraz w wieku 4.5roku ...zab psul sie od spodu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X