Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Budowa domu - wskazówki

    Jeśli chodzi o bardzo dobrze wykonane ocieplenia budynków to koniecznie zapoznajcie się z najnowszą ofertą firmy Bolix lidera w Polsce w branży docieplenia, znajdziecie na ich portalu wszystkie potrzebne materiały budowlane do dociepleń budynków jak i ciekawe pomysły i innowacje na temat dociepleń.
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:26. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki dom zbudować?

      Napisane przez Roksana89 Pokaż wiadomość
      Dobrym rozwiązaniem jest pakiet auto i mieszkanie. W cuk można go wykupić.
      I do ubezpieczenia dostaje się tam pakiet pomocy prawnej.

      Skomentuj


        Odp: Jaki dom zbudować?

        Najlepiej jakis duzy.

        Skomentuj


          Odp: Jaki dom zbudować?

          przy budowie moim zdaniem najważniejszy jest dopasowany projekt
          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:18. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jaki dom zbudować?

            To już zależy od Was. Pamiętajcie o tym, że podstawą zawsze jest to, by wszystko było zbudowane solidnie i zgodnie z prawem. Pomóc Wam w tym może firma Budplan, która przygotowuje różne analizy przed rozpoczęciem budowy, opisane w xx W ten sposób będziecie w stanie sprawić, że dom będzie postawiony tak, jak trzeba.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:19. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki dom zbudować?

              Tutaj chyba trzeba samemu podjąć decyzję, bo nikt inny jak tylko ty będziesz w tym domu mieszkać

              Skomentuj


                Odp: Jaki dom zbudować?

                A po co budować dom skoro można zaoszczędzić czas, nie rzadko pieniądze i kupić gotowy dom? Przecież nie musicie kupować ruiny, w której ktoś mieszkał od kilkudziesięciu lat i mozęcie kupić dom bardzo ładnie utrzymany. Sama zastanawiam sie nad kupieniem domu , bo to dobra oferta cenowa, ale muszę przejechać się do banku, zeby mi wyliczyli, czy mam aż tak dużą zdolność kredytową.
                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:19. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  witajcie

                  Polecicie jakiegoś fachowca z wiedzą i profesjonalnym podejściem chodzi o papy dachowe i wszystko co z nimi związane, remont , poddasze itp itd niby sprawa łatwa do znalezienia w sieci ale jednak jak trzeba przejść do konkretów to dobrego fachowca ze świecą szukaj ....
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    Szukam najlepszych płyt budowlanych.. Koleżanka poleciła producenta Egger i sklep online gdzzie można kupić takie płyty http://www.osb.pl/ . Jakie macie zdanie? Kupować? A jak tak to jakiego rodzaju płyty?

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Ja raczej nie mam wiedzy w tym temacie i nie będę w stanie pomóc....
                      Dajcie Czasowi czas

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Napisane przez martysk Pokaż wiadomość
                        I do ubezpieczenia dostaje się tam pakiet pomocy prawnej.
                        To są porady z różnych dziedzin prawa i tylko cuk oferuje taki bonus do polisy.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          pytanie może troche z innej beczki - czy ktoś używał tej farby dachowej? Polecacie?
                          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:21. Powód: link
                          W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Nie zbudowac a kupić juz zbudowany i urządzony. Zaoszczędzicie mase czasu, pieniędzy, nerwów. Sama kiedyś chciałam budować swój wymarzony dom, ale mąż mi to ładnie przekalkulował i okazało się, że sporo taniej wyjdzie nas kupienie domu.
                            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Szukanie projektu i zastanawianie się nad wystrojem wnętrz jest chyba w tym wszystkim najprzyjemniejsze Niby decyzji kredytowej jeszcze nie mamy, ale mam pełno katalogów w domu i sama nie mogę się zdecydować. Na szczęście partner dał mi wolną rękę. Na dzień dzisiejszy najbardziej mi się podoba HomeKONCEPT-48 z trzema sypialniami i garażem. Ma prostą i zwartą bryłę, ładny kopertowy dach i białą elewację ożywioną szarym tynkiem. Uważam, że połączenie tych kolorów jest eleganckie i ponadczasowe. Na moim osiedlu jest pełno żółtych domów, ale to nie mój gust. Do tego pergola, dekoracyjne słupy i belkowanie, coś takiego by mi pasowało.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                Jeśli ktoś planuje coś tak poważnego, to warto zainteresować się też samymi sposobami na aranżację wnętrz.
                                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:13. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X