Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze hobby - narciarstwo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: nasze hobby - narciarstwo

    Dlaczego? To świetny sport i fantastyczny relaks, nawet na wyjazd z dzieckiem świetna sprawa, zwykle wypożyczamy narty dla dziecka ale chyba pomyślę też o zakupie, sprawdzałam ofertę nartywarszawa.pl i jest ok.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: nasze hobby - narciarstwo

      Michalina ja mam podobnie. Nie potrafię utrzymać równowagi. Nie dla mnie narty. Wolę sporty latem nad wodą.

      Skomentuj


        #18
        Odp: nasze hobby - narciarstwo

        Polecam wybrać się gdzieś za granicę może. Nie trzeba daleko jechać by doświadczyć pięknych stoków. Jedyną barierą mogą być ceny które czasami są nie propocjonalne do świadczonych usług. Chociaż ja tam uważam, że w Polsce mamy całkiem fajne stoki oraz kompleksy narciarskie. Nie trzeba wyjeżdzać z Polski

        Skomentuj


          #19
          Odp: nasze hobby - narciarstwo

          Narciarstwo to wspaniały sport na zimę Na lato samochodowe wyścigi, a na zimę właśnie narty

          Skomentuj


            #20
            Odp: nasze hobby - narciarstwo

            U nas sie szykuje firmowy wyjazd na narty tej zimy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: nasze hobby - narciarstwo

              Narty to piękny sport. Sama wyjeżdżam z mężem co roku na Białkę. Pierwsze zjazdy na dwóch deskach to niezły wycisk, zwłaszcza na nogi jak wspominali przedmówcy. Jednak jak już się wyćwiczy, to jest to sama przyjemność i adrenalina. Niestety po każdym roku przerwy pierwsze dwa dni to zapewnione zakwasy, a na zakwasy najlepsze są oscypki
              Polecam ŁH15SG, 100CrMnSi6-4, 1.3520

              Skomentuj


                #22
                Odp: nasze hobby - narciarstwo

                ja nie umiem jeździć na nartach, a bardzo chciałabym się nauczyć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: nasze hobby - narciarstwo

                  Napisane przez makalica87 Pokaż wiadomość
                  Narciarstwo to wspaniały sport na zimę Na lato samochodowe wyścigi, a na zimę właśnie narty
                  Wyścigi? No proszę, nie ograniczasz się A próbowałaś takiej przejażdżki porsche 911 carrera? Niezapomniane przeżycie!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: nasze hobby - narciarstwo

                    A ja uwielbiam narty! Nie wiem tylko jak skłonić moją drugą połówkę do tego, by zechciał się nauczyć...

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X