Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samochód jest jak piekarnik!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Samochód jest jak piekarnik!

    Dla nich to tylko chwila. nie rozumiem jak w ogóle można zostawić dziecko małe bez opieki w samochodzie czy to upał czy mróz nie ważne. Zawsze trzeba miec na uwadze ze swiat jest okrutny i różne świry chodzą po naszej planecie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Samochód jest jak piekarnik!

      No tak to już są ekstremalne sytuacje. Rodzice powinni mieć też świadomość że dziecko możę np się zahłysnąć co też jest niebezpieczne

      Skomentuj


        #18
        Odp: Samochód jest jak piekarnik!

        rodzice sa po prostu bezmyślni ja nie rozumeim tego jak można o dziecku zapomnieć no ludzie w jakim my świecie zyjemy to jakaś paranoja nie do pojęcia

        Skomentuj


          #19
          Odp: Samochód jest jak piekarnik!

          Dla mnie to też jest nie do wyobrażenia, że można zapomnieć o dziecku. Trzeba naprawdę już być kompletnie wyłączonym, że się nie kontaktuje i nie ma kontaktu z rzeczywistością.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Samochód jest jak piekarnik!

            Nie wyobrażam sobie abym mogła zapomnieć o dziecku Nie do pomyślenia, chyba Ci rodzice maja jakiś problem psychiczny bo nie myślę aby byli świadomi tego co robią.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Samochód jest jak piekarnik!

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Nie wyobrażam sobie abym mogła zapomnieć o dziecku Nie do pomyślenia, chyba Ci rodzice maja jakiś problem psychiczny bo nie myślę aby byli świadomi tego co robią.
              Problem z psychiką albo coś biorą, bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć. Niestety zbliża się sezon, więc pewnie znowu się nasłuchamy...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                Tak co sezon muszą być jakieś nowe tego typu zdarzenia..mam nadzieję, że może całkiem nic takiego się nie przytrafi niewinnym dzieciakom.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                  Każdy nasz poprzedni samochód wymagał ogromnego wkładu finansowego. Teraz myślimy by kupić roczne auto, np. z http://www.vcentrum.pl/ Czy uważacie, że to dobra opcja?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                    Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co się wtedy dzieje z tym maluchem w samochodzie...ostatnio oglądałam kampanię właśnie o tym aby przypomnieć o dziecku w samochodzie. Tyle łez przy tym popłynęło, że aż strach pomyśleć. Jednak zdarza sie to i trzeba o tym mówić.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                      Gdy przychodzi czas upałów, nawet podczas jazdy gorąco i zaduch mogą się niekorzystnie odbić na dziecku. Dlatego tak ważne jest, żeby klimatyzacja w aucie pracowała prawidłowo. A jak poznać, że tak nie jest? W tym artykule http://kochamczytac.pl/serwis-auto-k...e-czyszczenie/ opisano, jakie symptomy powinny nas zaniepokoić.

                      Oczywiście pozostawienie dziecka samego w nagrzanym samochodzie to już jest szczyt bezmyślności i dowód na to, jak potrafi być ona niebezpieczna.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                        Napisane przez pyskata Pokaż wiadomość
                        Gdy przychodzi czas upałów, nawet podczas jazdy gorąco i zaduch mogą się niekorzystnie odbić na dziecku. Dlatego tak ważne jest, żeby klimatyzacja w aucie pracowała prawidłowo. A jak poznać, że tak nie jest? W tym artykule http://kochamczytac.pl/serwis-auto-k...e-czyszczenie/ opisano, jakie symptomy powinny nas zaniepokoić.

                        Oczywiście pozostawienie dziecka samego w nagrzanym samochodzie to już jest szczyt bezmyślności i dowód na to, jak potrafi być ona niebezpieczna.
                        To prawda, klimatyzacja w samochodzie jest nieoceniona.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                          Klimatyzacja oczywiście w takie dni jest niezastąpiona ale w takich sytuacjach zdrowy rozsądek ponad wszystko a dzieci są niewinne i onie właśnie musimy dbać najbardziej na świecie.... są skazane na nas więc każdy powinien w te dni włączyć myślenie !

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                            Nie mogę sobie wyobrazić jak można być tak bezmyślnym i nieodpowiedzialnym człowiekiem mając dzieci.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                              Tez nie rozumiem jak można nie mieć wyobraźni i zrobić coś takiego. Wiem, że zdarza się, że ludzie zostawiają w samochodzie psy albo jakieś inne zwierzęta. To już jest głupota. No ale jak ktoś zostawia w takim samochodzie dziecko to to już jest przesada i powinno być to karane i to bardzo grubo. Takie jest moje zdanie.
                              Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Samochód jest jak piekarnik!

                                To prawda, aż chce się płakać jak czyta się te smutne historie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X