Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na DZień DZiecKA?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Co na DZień DZiecKA?

    To super, czytanie książeczek bardzo rozwija, nie tylko werbalnie też bym chciała zarazić córeczkę pasją ksiązkową-póki co to tylo je-a kupułąm jej już dużo róznych ksiązeczek i tylko czekam na minimalne zaiteresowanie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Co na DZień DZiecKA?

      Patrycja doczekasz sie u nas sa hitem teraz ksiazeczki z obrazkami zwierzat i Zosia sama lub osobie ogladajacej nasladowac glosy zwierzat najsłodziej Zosi wychodzi naladowanie głosu kurki i gąski

      Skomentuj


        #33
        Odp: Co na DZień DZiecKA?

        perpetua Są takie bajeczki co akiej dziecko szybko nie zniszczy i jeszcze sie wciska guziczek to grają i to może jeszcze bardziej zainteresować dziecko Macie takie ?
        A połóż blisko niej książeczki i ją zostaw zobaczysz czy sama po nie sięgnie i będzie oglądać jak tobie cały czas wyrywa z rąk
        albo po prostu przyjdzie czas na to

        Skomentuj


          #34
          Odp: Co na DZień DZiecKA?

          Moja mała uwielbia książeczki, ale jeść niestety najbardziej lubi takie z grubej tekturki lub takie gumowe jakby. Ale nawet ich nie otwiera, od razu do buźki wkłada

          Skomentuj


            #35
            Odp: Co na DZień DZiecKA?

            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            Moja mała uwielbia książeczki, ale jeść niestety najbardziej lubi takie z grubej tekturki lub takie gumowe jakby. Ale nawet ich nie otwiera, od razu do buźki wkłada
            no to dziewczyny dzieci wam "pochłaniają " wiedzę z książek U mnie jak mała rzuci książką to synek mówi "Tak się nie robi książki to skarb " taki mądryjałek

            Skomentuj


              #36
              Odp: Co na DZień DZiecKA?

              Książki są dobre chyba na każdą okazję u nas mała dostaje nawet jak choruje.
              Ja 1.06 myślimy o jakimś wypadzie w plener, oraz jak to mała mówi chce piłkę z cyckami (do skakania)

              Skomentuj


                #37
                Odp: Co na DZień DZiecKA?

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                no to dziewczyny dzieci wam "pochłaniają " wiedzę z książek U mnie jak mała rzuci książką to synek mówi "Tak się nie robi książki to skarb " taki mądryjałek
                mądre dziecko masz Lara bardzo, moja Zosia tez ksiazki szanuje ani jednej nie zniszczyła a ma ich sporo, nawet takie z ciękimi kartkami szanuje , a cora mojej siostry wrecz przeciwnie ksiazkek oj nie potrafi szanowac

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Co na DZień DZiecKA?

                  Ciekawe czym to się ma, że dzieci czasami tak rzucają zabawkami,naszej córci niektóre zabawki są jak nowe od początku o nie dbała a znajomej to czasami zabawka po 2dniach niestety popsute

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Co na DZień DZiecKA?

                    Ja na dzień dziecka rozważam zakup tabletu z http://www.mixmedia.pl/top-produkty-...ebookow,a-2788 dla moich córek. Wydaje mi się, ze są juz na tyle duże że mogą dostać taki prezent. Oczywiście nie pozwolę im grać non stop tylko dwa razy w tygodniu i pod moją kontrolą. Nie ma co ograniczać dzieciaków, są gry edukacyjne naprawdę fajnie dobrane do różnych kategorii wiekowych.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Co na DZień DZiecKA?

                      Ostatnio byłam w dekatlonie i świetnym pomysłem dla starszych dzieciaczków są rolki, spore zatłoczenie było w tym dziale a myślę że fajna rzecz jak na prezent nawet dla młodzieży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Co na DZień DZiecKA?

                        Już po dniu dziecka, ale może pochwalicie się co wasze pociechy dostały na tę okazję?
                        Zawsze to moze być jakiś pomysł na prezent dla innych za rok lub inną okazję

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Co na DZień DZiecKA?

                          Jeżeli chodzi o łyżworolki dla dzieci to mogę polecić te z https://www.hop-sport.pl/lyzworolki/ bardzo dobra jakość i fajna cena. Polecam

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Co na DZień DZiecKA?

                            Dzień dziecka już co prawda za nami, ale szukam prezentu dla swojego dziecka i chciałabym prosic Was o radę. Rozważam kupno drona. Już nawet upatrzyłam jeden, konkretny model o którym czytałam tutaj https://megadron.pl/blog/dji-spark-f...e-pytania.html , ale nie do końca jestem przekonana, że kupno drona jest dobrym pomysłem. Powiedzcie mi prosze jakie macie zdanie na ten temat.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X