Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niania a ukryta kamera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Niania a ukryta kamera

    jjmka zycze by sie dostałado panstwowego bo rzeczywscie koszta mniejsze znacznie, a Was sie super zlobek trafił z tego co piszesz - oby było wiecej takich miejsc dla dzieciaczkow bo ja co poruszam temat zlobkow wsrod znajomych to zdania i opinie sa podzielone

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Niania a ukryta kamera

      tak o żłobkach i przedszkolach to czasem takie rzeczy się słyszy że coś okropnego Niedaleko w mieście jest przedszkole co koleżanki koleżanka dała 3 dni dziecko pochodziło i tyle dzieci same chodziły do łazienki Panie nie były skore wytarcia dziecka więc dzieci się rakawami bluzki czy sweterka wycierały bo (pewnie nie było to w liczone dziecko powinno same ) ale i do wymyślania zabaw też nie miały wyobraźni :///

      Skomentuj


        #63
        Odp: Niania a ukryta kamera

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        tak o żłobkach i przedszkolach to czasem takie rzeczy się słyszy że coś okropnego Niedaleko w mieście jest przedszkole co koleżanki koleżanka dała 3 dni dziecko pochodziło i tyle dzieci same chodziły do łazienki Panie nie były skore wytarcia dziecka więc dzieci się rakawami bluzki czy sweterka wycierały bo (pewnie nie było to w liczone dziecko powinno same ) ale i do wymyślania zabaw też nie miały wyobraźni :///
        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        jjmka zycze by sie dostałado panstwowego bo rzeczywscie koszta mniejsze znacznie, a Was sie super zlobek trafił z tego co piszesz - oby było wiecej takich miejsc dla dzieciaczkow bo ja co poruszam temat zlobkow wsrod znajomych to zdania i opinie sa podzielone
        Też się bałam na początku jak to będzie, bo mogło być źle i musielibysmy szukać czegoś innego. Na szczęście jest super, a to pisze Lara to mi się w głowie nie mieści, za co one brały pieniądze te Panie??

        Skomentuj


          #64
          Odp: Niania a ukryta kamera

          Teoretycznie nagrywanie kogoś w pracy nie informując go przed tym jest nielegalne. Będąc nianią nie chciałabym być nagrywana, ale bedąc rodzicem chciałabym wiedzieć, co się dzieje podczas mojej nieobecności.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Niania a ukryta kamera

            Zawsze można poinformowac nianie ze w pomieszczeniach mamy zainastlowane kamery. Jeśli niania będzie ok nie będzie miała nic do ukrycia to nie będzie jej to przeszkadzało

            Skomentuj


              #66
              Odp: Niania a ukryta kamera

              Z jednej strony rozumiem rodziców, którzy to robią, a z drugiej, nie wiem, czy bym podjęła pracę, wiedząc, że będę nagrywana, chyba nie.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Niania a ukryta kamera

                Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                Teoretycznie nagrywanie kogoś w pracy nie informując go przed tym jest nielegalne. Będąc nianią nie chciałabym być nagrywana, ale bedąc rodzicem chciałabym wiedzieć, co się dzieje podczas mojej nieobecności.
                Może i tak, ale z drugiej strony możesz poinformować, że w domu są kamery. Jak sobie zobaczysz kamerki jakie masz robione przez YI to zrozumiesz, że tych kamer nie widać praktycznie więc osoba, która będzie się zajmowała w domu i tak będzie czuła sie dość swobodnie. Osobiście uważam, że bezpieczeństwo naszych dzieci jest ważniejsze niż jakieś prawo opiekunki, przecież jak będzie pracować tak jak powinna to takie nagranie tylko będzie dla niej atutem. A te małe kamery od YI naprawdę są bardzo stylowe i przy wyborze dobrego miejsca ustawienia naprawdę niezauważalne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Niania a ukryta kamera

                  Jak to mówią nigdy nie zaszkodzi skontrolować, żeby mieć pewność , że dziecko zostało w dobrych rękach

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X