Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2010 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    :-)

    Witam!!! Może jakieś mamy dzieci z lipca 2010 są na forum:-). Mój synek jest 19 lipca 2010 roku. Urodził się dzień przed moimi urodzinami, więc miałam niezwykły prezent. Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Z życia wzięte

      Kilka chwil z życia dziecka cz 1

      Takie misie wielkie mi się dziś śniły. Wszystkie różowe. Co za koszmar. Otwieram oczy, po lewo ściana, po prawo... cóż nie jest to różowy miś, ale lepiej nie wygląda. Nie dość że nie wygląda to jeszcze chrapie.
      A co to takie wielkie? Wielkie między oczami? Kurcze nie mogę sięgnąć. YYYYYY mam! Miękkie, duże... dobrze się trzyma w łapce. Ciekawe co będzie jak wbije w to pazurki. Upppppppssssssssss to był chyba mamy nos! Ufff nie obudziła się. Następnym razem włożę palca w te dziurki. Ciekaw jestem do czego są. OO zabawka. Mniam. Chyba idą mi znów żeby, co nie wezmę do rączek zaraz strasznie obślinię. Kiedy to się w końcu skończy?
      <Po 15 minutach zabawy>
      Mama ma fajne policzki, takie miękkie. Kopnę w nie, może mnie pięty w końcu nie będą boleć. Ciach.. upss nie trafiłem. To chyba cycek. Cycki są faaaaaajne... takie mięciusie. Bardziej niż policzki. I łatwiej się trafia. Ciach.. ciach.. ciach.. jaaka fajna zabawa. ciach... ciach ciach... O cholerka Mama się obudziła. Coś ma nietęgą minę. Nie ważne.. uśmiechnę się to jej przejdzie. W gruncie rzeczy dobrze że wstała. Ma bonusa na dzień doby. I nie pachnie on ładnie...mogła sobie te brokuły wczoraj darować

      Koniec


      Spodobało się? Chcesz więcej?
      MY MATKI na facebooku.
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Ciekawe daty urodzenia..

        moi chłopcy urodzeni 5.02.2007 oraz 7.02.2011 mają braci ciotecznych urodzonych 9.11.2005 oraz 11.11.2009 pomiędzy braćmi 4 lata i dwa dni różnicy a popmiędzy kuzynami rok i trzy miesiące zarówno między starszymi jak i pomiędzy młodszymi ale nam się z siorką udało

        a co do dat to uwielbamy w naszej rodzinie wrzesień ślub dziadków 20.09 rodziców 27.09 nasz 24.09 i to wszystko przypadkiem bo akurat był pierwszy wolny termin naszej sali więc wcięliśmy się idealnie


        Skomentuj


          Odp: Ciekawe daty urodzenia..

          u nas lipiec panuje w większości jeśli chodzi o urodziny mąż 6lipiec mlodszy syn 23lipiec ja27lipiec
          a imieniny wrzesień ja3wrzesień starszy syn 21wrzesień mąż 22wrzesień
          a z "fajnych"dat starszy syn urodzil się 14lutego







          Skomentuj


            Odp: Ciekawe daty urodzenia..

            Z kolei u mnie 13 czerwca to dzień wyjątkowy.
            13 czerwca kupiłam swój pierwszy samochód, 13 czerwca kupiłam swoje własne mieszkanie i 14 czerwca (bo to akurat była sobota) brałam ślub.

            14 luty
            Urodziny mojego męża, jego ojca i dziadka ze strony ojca. Trzy pokolenia. Fajnie byłoby pociągnąć tą tradycję i urodzić syna 14 lutego. Wszystko przed nami :-), ale jak tu trafić.

            Skomentuj


              Odp: Gabrysia

              Mój synek urodził się 3 stycznia

              Skomentuj


                Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                u nas się kręci wokół świąt wielkanocnych
                ja urodzona 04.04.1983 - w poniedziałek wielkanocny
                córka 11.04.2009 - w wielka sobotę
                w wielką sobotę 2013 dowiedziałam się ze jestem w długo wyczekiwanej drugiej ciąży
                a syn urodził się 13-tego w piątek tyle że bliżej świąt bożego narodzenia

                a wracając do dat to ja 04.04 a moja siostra 10.10
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                  Moja córeczka miała urodzić się 10. 10. 2010r. ale odczekała tydzień i fajna data prysnęła ;-) ale u nas też takie dziwne ustawienia rodzinne tzn. ja i mój brat jesteśmy z 13 (ja styczeń, on kwiecień), z mężem jesteśmy z tego samego miesiąca i roku. Moja córka i moja teściową są z 17 i dłuuuuuuuuuuugo tak można wymieniać ile każdy z każdym ma wspólnego :-) Ale w tych datach coś jest, ze jest dominująca jedna cyfra lub miesiąc.

                  Skomentuj


                    Odp: Gabrysia

                    Super, mój Adrianek jest z 2 lutego Co słychać u Waszych szkrabów?

                    Skomentuj


                      Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                      Mąż urodził się 05.05,
                      jego siostra 09.09,
                      a brat 01.01.
                      W mojej rodzinie dominuje lipiec: ja 12.07,
                      tata 02.07,
                      siostra 07.07.

                      Ale tak na prawdę przez sam fakt urodzenia się kogoś dzień ten staje się dla niego i jego bliskich wyjątkowy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                        U nas w każdym miesiącu ktoś obchodzi urodziny. Ale najlepsza data urodzin jest mojego taty 31,12 miałam na ten dzień również datę porodu ale zrobili mi cc 27,12
                        A szwagier urodził się 1,01,1980 też fajnie

                        Skomentuj


                          Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                          Najgorzej mają urodzeni pod koniec lutego wiadomo dlaczego

                          Skomentuj


                            Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                            U mnie w rodzinie temat urodzin, wygląda następująco: ja urodziłam się 6 maja, młodsza siostra 26 lipca, a mój Jaś 16 sierpnia Same ciepłe miesiące i do tej trzy szósteczki ))))))))))))

                            Skomentuj


                              Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                              Napisane przez zula33 Pokaż wiadomość
                              Najgorzej mają urodzeni pod koniec lutego wiadomo dlaczego
                              Dlaczego?

                              Skomentuj


                                Odp: Ciekawe daty urodzenia..

                                U mnie nie ma żadnych prawidłowości tylko z rodziny męża sporo osób jest z października

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X