Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Angielski dla dzieci

    do nauki jezyka w domku fajne sa tez karty z obrazkami flashcards, które można wykorzystać na wiele sposobów i wogole nauka przez zabawe przynosi najwieksze efekty i rezultaty, ja pilnujac kiedys Zuzie - uczac ja jezyka w domku bawilam sie z nia na rozne sposoby - wkladałysmy do pudla rzecy które znała w j. angielskim potem ona losowala i mowila jak dana rzecz brzmi po angielsku, pioseneki umiala na pamiec hehe - wogole miło patrzec jak takie maluchy chlona wiedze

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Angielski dla dzieci

      im szybciej dzieck ozacznie nauke tym lepiej sobie poradzi w pozniejszych latach. Dziecko im mniejsze tymwiecej zapamietuje. Dlatego warto zainwestowac w nauke jezykow obcych juz od malenkości. pozniej to rokuje n przyszlosc

      Skomentuj


        #33
        Odp: Angielski dla dzieci

        Wiadomo, że na początku jest to jedynie nauka podstawowego słownictwa, bo dziecko nie jest w stanie załapać reguł gramatycznych, ale myślę, że i tak warto. Świetnie sprawdzą się tu na pewno dobre szkolenia językowe dopasowane do wieku ucznia, najlepiej jednak zwracać się do zaufanych szkół, zatrudniających tylko wykwalifikowanych lektorów.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Angielski dla dzieci

          a gadacie czasem z dziecmi po angielsku?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Angielski dla dzieci

            Mój synek ma 7 miesięcy ale już wiem, że od małego będę chciała uczyć go angielskiego. Mi samej nauka jeżyków obcych przychodzi trudno dlatego chciałabym mu tego oszczędzić. Kiedyś czytałam, że warto uczyć dziecko po przez zabawę jeszcze zanim skończy 3 latka.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Angielski dla dzieci

              Napisane przez haneczka_a Pokaż wiadomość
              a gadacie czasem z dziecmi po angielsku?
              Ja z angielskiego dobra nie jestem, ale zauwazyłam ze w pewnym momencie nie przeszkadzało małej ogladanie bajek w jezyku angielskim,

              Skomentuj


                #37
                Odp: Angielski dla dzieci

                Tak ja dużo rozmawiam z dziećmi po angielsku i tym sposobem nawet i młodsza córeczka również powtarza Już umie policzyć po ang do 5
                Synek narazie nie ma w przedszkolu bo pani od angielskiego odeszła i jeszcze nie mają nikogo na to miejsce A programy tv w języku ang też lubią oglądać Co mnie cieszy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Angielski dla dzieci

                  U nas mała nauczyła się liczyć po angielsku do 10 kiedy po polsku umiała tylko do 5, sporo pyta co jak sie mówi po anielsku wówczas jej mówię, może nie zna duzo zwrotów ale co nie co ostanie jej w głowie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Angielski dla dzieci

                    A może jakieś płyty - muzyczne ? Jak byłam mała lubiłam słuchać piosenek angielskich takich dla dzieci.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Angielski dla dzieci

                      Spróbuj poszukać na you tube jest tam tego pełno, jeśli chodzi o angielski to polecam Dora poznaje świat, dziecko ogląda bajkę po polsku ale są wstawki z angielskiego dzięki czemu uczy sie słówek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Angielski dla dzieci

                        Dora est wspaniała Synek ją uwielbia Ale już nie mamy tego kanału w tv
                        a na kompie nie chce żeby tak długo przesiadywał bo zbyt blisko no i wiecie
                        Ale fakt że dużo się od niej uczy Jest jeszcze Diego Ale Dora jest bardziej uwielbiana
                        Marzena - płyty również dzieci śpiewać lubią to i przez śpiewanie szybciej im wpada do głowy

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Angielski dla dzieci

                          Diego nie oglądałyśmy, płyty zapewne można gdzieś kupić, może na allegro tam przecież wszystko jest

                          Dla maluszków jest fajny baby eistein również po angielsku

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Angielski dla dzieci

                            Ja mojego Tadzia uczę po 1 słówku dziennie - i tak od 3 roku życia...Powiem Wam, że daje to fajne efekty Później to słówko używałam w różnych kontekstach a Tadek słuchał. Teraz nie mam już czasu za bardzo, a mały już sporo się nauczył. Przychodzi do nas Pani ze szkoły Pi School -http://www.pischool.pl/ 1 lekcja w tygodniu - poprzez zabawę. Ciesze się, że zaczęłam go tak szybko uczyć i nie żałuję...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Angielski dla dzieci

                              wow jestem w szoku. Ale fajnie, bo jednak język w tych czasach to podstawa, a angielski jest znany. Kiedyś w życiu sobie poradzić bez problemu.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Angielski dla dzieci

                                Dzieci chłoną jak gąbka i to dla nich jest świetna zabawa bo uczą się z chęcią i cały czas coś poznawać chcą nowego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X