Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Badania po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Badania po porodzie

    Czy kobieta poddawana jest jakimś badaniom po porodzie jeśli wszystko przebiegało prawidłowo? Jakie badania są zalecane? Czy są niezbędne?
  •    
       

    #2
    Odp: Badania po porodzie

    po porodzie masz kontrolne wizyty ginekologa, sprawdza odkurcznie macicy, czy nie za mozno krwawisz itp, jesli wszystko bylo ok, to nie robi nic wiecej. codziennie rano i wieczorem sa wizyty. dopiero po6tyg idziesz na badanie ginekologiczne


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Badania po porodzie

      Ja poszłam po 6 tygodniach do lekarza na kontrolne badania, chciałam także wiedzieć czy wszystko dobrze się goi bo miałam cesarkę. Mój lekarz zrobił mi też cytologię, powiedział, że to ważne bo po porodzie często zdarzają się nadżerki i trzeba sprawdzić czy wszystko jest ok.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Badania po porodzie

        ja byłam u ginekologa po 6 tyg, i nie robiłam żadnych innych badań. Jak poród przebiegł pomyślnie to nie masz się co martwić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Badania po porodzie

          ewumax a mój ginekolog twierdzi że cytologię można wykonać dopiero po 1 miesiączce od porodu a więc ja zawsze mam ją robioną po około roku od porodu

          ja jeszcze miałam robioną morfologię i badanie moczu w następnej dobie po porodzie


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Badania po porodzie

            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
            ewumax a mój ginekolog twierdzi że cytologię można wykonać dopiero po 1 miesiączce od porodu a więc ja zawsze mam ją robioną po około roku od porodu

            ja jeszcze miałam robioną morfologię i badanie moczu w następnej dobie po porodzie
            mój tez kazał mi przyjśc po pierwszej miesiączce na cytologie i usuniecie nadzerki


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #7
              Odp: Badania po porodzie

              ja po dwoch tygodniach oszłam do kontroli i mój lekarz kazał mi zrobic morfologie czy wszystko jest wporzadku
              <a<a

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Badania po porodzie

                Ja dostałam miesiączkę bardzo szybko i potem poszłam do gina i wtedy mi zrobił cytologię, więc możliwe że tak. Cytologię robi się po miesiączce, lekarz mi o tym nie powiedział. Za to ważne jest że wszystko jest ok. Za to przypomniało mi się, że jak byłam już na początku ciąży to dostałam zaproszenie na bezpłatne badanie cytologiczne i pomyślałam, że to świetnie się złożyło i że zaoszczędzę. Wyniki badań otrzymałam w bardzo specyficzny sposób pani pracująca w recepcji wykrzyczała mi na korytarzu przy wszystkich że mam grzybice i powinnam się leczyć. Zrobiłam mega awanturę bo takich informacji udziela się poufnie a nie krzycząc. Nie przejmowałam się tym bo w czasie ciąży takie syt są normalne, za to nienormalna była ta pani.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Badania po porodzie

                  O matko ja bym chyba zabiła takiego babsztyla


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Badania po porodzie

                    ja po porodzie mialam robione tyko badanie krwi. Zadnego badania ginekologicznego wiadomo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Badania po porodzie

                      ja też byłam 6tygodni po porodzie u gina ,ale badań żadnych nie miałam..

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Badania po porodzie

                        Ja po porodzie miałam tylko badanie krwi robione i musiałam pokazac czy krocze goi się prawidłowo... Nic więcej nie sprawdzali

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Badania po porodzie

                          U nas co dziennie badanie ginekologiczne, ewentualnie usg jak cos niepokoiło,. oglądali blizne oraz badanie krwi.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Badania po porodzie

                            Ja po porodzie, gdy po 6 tygodniach poszłam na kontrolną wizytę do mojej pani dr miałam zrobione kontrolne badanie USG. Niestety okazało się, że mam krwiaki w macicy także musiałam zostać jeszcze pod jej dokładniejszą kontrolą. Dlatego też uważam, że takie kontrolne USG po porodzie to dobra sprawa.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Badania po porodzie

                              W szpitalu tylko badał ginekolog. Potem zalecane jest zrobienie usg, aby sprawdzić czy w środku wszystko jest dobrze, ale to po połogu dopiero.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X